• mali M
    5.1k
    Ja mislim da nas ne čeka još puno transfera. Barem pojačanja ne. Rekao bi 1-2 pojačanja. Puno je krivih selekcija i transfera napravljeno prošlih godina i očekivati da u jednom transfer roku ispravimo sve krive Drine mi je nerealno i malo FM-ovski.. neznam, vidjet ćemo
  • emilperska
    5.4k
    Vele SN (tiskano) da se jos nista ne zna za Sučića.
    Da je Dinamo na kraju ipak povukao ručnu, ali da je rok petak..
  • IvanS
    161
    Ako se ne varam, igrao je Pjaca desno krilo u ono vrijeme kad je prvi put u repci bio..Zvone92

    Mislim da se i ozljedio s Estonijom baš na desnom krilu :(
  • Jurki
    11.7k
    ma jasno, nije ni pametno promijeniti pola ekipe u jednom prijelaznom roku.
    Treba pokrpati kriticne tocke u ekipi i to je to.
    Al jos bar dva igraca bi trebali dopeljati.. s tim da od udarnih igraca ne ode niti jedan.
  • nemapredaje
    3.2k


    I u onoj tekmi protiv Španjolske na EURU 2016 je igrao desno krilo i rasturao
  • Omake
    2.5k
    Pjaca kao desno krilo protiv Španjolske

    https://youtu.be/v-E9ixdREBE?si=srcrN7i0zEsIeweW
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Jakirova prva utakmica na klupi Dinama protiv Rijeke, a nama krila Marin i Špikić, a u zamjeni Menalo. Nikada neću zaboraviti to...
  • NKDZ86
    1.4k
    Stari moj, odi na transfermakt, free agents, kakvi igrači, vjerujem da bi se našao koji za nas dobar. Samo pitat Mariću ajde
  • DiddyGuela
    2k


    Posalji mu link, siguran sam da nikad u zivotu nije cuo za transfermarkt. Covjek ce se prosvijetliti.
  • Yovitssa
    624

    Polovica tih free agenata su već "kapareni". Samo još nije nigdje evidentirano. Modrić je trenutno free agent, a znamo da ostaje u Madridu...
    Mislim da je i onaj Ounas isto već debelo s jednom nogom u novom klubu. TM savršeno ažurira sve transfere, ali jedino kod free agenata šteka jer ih evidentira tek kad su službeno u klubu, a u biti postoje kojekakvi predugovori ili se igrač jednostavno "obeća" nekom klubu i čeka početak priprema...
  • Orc123
    7.8k
    Siguran sam da do kraja roka dolaze jos minimalno 3 igraca, mozda i 4.....i to ako nitko od prvih 17-18 igraca ne ode. Dolazi sigurno stoper, vezni i krilo....mozda i bek.
  • E46
    634
    Zao mi je da necemo ni pokusat a siguran sam i uvjeren da moze doc. Nepopularno misljenje al cak bi bio ok s tim da Petko ode i dode Pierrot.
  • E46
    634
    Tko je sposoban moze.. najlakse je vec unaprijed trazit izgovore u proslim prijelaznim rokovima za opravdati nesto sto se opravdati ne moze. Pojacanja su nuzna jer je LP nikad bliza, za buducnost kluba je bolje da sad se ulozi i sklopi ekipa i ude u LP, kasnije ce bit lakse. Ako cemo sada ostat na ovom prosjecnom kadru i necemo uc u LP bit cemo u problemima i onda ces jos teze dovodit igrace.
  • Patak
    2.9k
    Jel Dinamo odbio Como ili su pregovori u tijeku?
  • Yovitssa
    624

    Piše u tiskanom izdanju SN da je za sad odbijeno, ali je rok do petka. Dakle, još nije gotovo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions