• mali M
    5k
    Tko je sposoban moze..E46

    tako je, slažem se s tobom... ako i ne uspije uvijek se može otići na "Load last save" i probat nešto promjeniti, kojeg drugog "elitnog" talenta kupiti ili posrnulo pojačanje iz Citya... U pravu si, oprosti...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Adam Buksa ,poljski napadac za koga smo bili zainteresirani na osnovu štampe, potpisao za Midtjylland,Danska 4 mil eura. Cisto onak, da vidimo Dinamo je nivo ,i sta mi mozemo ocekivati za par milja onda
  • Olmic
    3.6k
    kaj oni imaju toliko veci proracun od nas?
  • Orc123
    7.8k
    Jbg tesko je da se besplatno potpise ili posudi takav igrac. Ne naleti se svaki dan na RPG-a.... Treba nekad i zavuci ruku u dzep da bi se doveo pravi igrac. Drugi par cipela je ako ostaje Petko pa nam napadac nije neophodan ali npr. Krilo je. Treba vani nac igraca i posteno ga platiti.....
  • Dzoni
    616

    Prosle sezone su potrosili 20 mil, pretprosle 13mil. Otprilike 2-2.5x vise nego sto dinamo moze potrositi
  • Pop corn
    8.1k
    Predrag Jurišić u SN tapka u mraku (kao i prethodnih dana). Toliko o tom tekstu
  • Olmic
    3.6k
    a prihodi od lige ili od transfera,sponzora?
  • austrijanac
    4k
    Ne otvaram njegove tekstove, išta pametno?
  • vjeko1701
    8k
    Jel se zna dal imamo kakav postotak od eventualne prodaje Šutala?
  • Dzoni
    616

    2022/2023. prihod im je bio 398 milijuna kruna, sto je otprilike 54 milijuna eura. Na place igraca su 2023.potrosili 10 milijuna eura, sto je 2x manje nego mi.
  • hardek
    2.8k
    Mislim da nemamo postotak od buduće prodaje. Dobiti ćemo neki postotak za razvoj igrača
  • Zagi
    7.6k
    Na place igraca su 2023.potrosili 10 milijuna eura, sto je 2x manje nego mi.Dzoni

    Koliki im je ukupni proračun za 2023?
  • NitkoBitan
    17k
    Ja sam protiv toga da se odreknemo Spikica za kikiriki a zauzvrat dovedemo nepouzdane opcije bez ikakvog ozbiljnog iskustva. Nije ni Spikic Bog zna kaj al zna kak stvari funkcioniraju i ipak ima i nekih vrlina.

    Zasto se vise ne prica o zeljama iz Championshipa i Ligue 1? Uvjeren da sam da bi nam one bile 3x bolje rjesenje od Soticeka i Kolumbijca.
  • Bosskovitz
    11.7k
    kaj oni imaju toliko veci proracun od nas?Olmic

    Vlasnik im je Anders Holch Povlsen, najbogatiji Danac, vlasnik Bestsellera, suvlasnik ASOS-a i Zalanda, inače poznat i kao najveći privatni zemljoposjednik u Ujedinjenom Kraljevstvu. Bogatstvo mu se procjenjuje na nešto više od 11 milijardi dolara.
  • Olmic
    3.6k
    fala. Ali ne sjecam se da su neki zapazeni rezultat napravili u europi u zadnjih par godina..jbg mislio kak moze netko izabrat njih ispred nas, ali sad mi je jasno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions