• IceMan
    2k
    Svaka roba da tak "ružnije" kažem ima svoju cijenu.. pa tako i naši igrači.

    U ovom svijetu buesinessa oni su manje ni više nego samo roba koja se prodaje, a oni koji trebaju doći su samo roba koja se kupuje.

    Po mojem mišljenju, Sučića se nebi smjelo prodat ispod 13-14 miljuna EUR, al to je samo moje mišljenje koje je kreirano izvana, kao navijača Dinama i čovjeka koji koliko toliko prati i poznaje nogomet.

    I čovjeka bez poznavanja uže i stvarne financijske situacije kluba koja također definira cijenu igrača.
  • Daliban
    1.6k
    Ne znam po koji već put se spominje taj Alireza... Čovjek ima 31 godinu i konstantno je ozlijeđen, prošle sezone je propustio 15 utakmica zbog ozljeda... tri sezone prije toga zbrojeno ukupno 25 utakmica... Znači u zadnje 4 sezone čovjek je propustio 40 utakmica odnosno 10 utakmica po sezoni...SjevernaStrana

    Lošija verzija Pjace. Ljudi ga spominju samo zboig imena i jer je nekoć igrao u Engleskoj.
  • Laugreano
    2.5k
    Isto tako moze tebi netko reci, ako se ista kuzis u nogomet, neces temeljit misljenje na pola sata igre prije 8 godina.
  • sport
    3.3k
    Milanović je prošlost,sad se zabavljamo Samorodovim.
  • JakovK6
    30
    Okej, sve stoji. Ali ako mislite da Pjaca na desnom krilom nebi bio bolji od npr. Špikića..definitivno se ne mogu složit s vama. Pjaca definitivno može napravit razliku na desnom kriliu, barem po meni. Vrijeme će pokazati
  • Daliban
    1.6k
    Što se Ricka i Vidala tiče, obojica su dešnjaci koji mogu igrati na obje strane. Rick je uredniji na lopti, rekao bih tehnički dotjeraniji i sa više asist potencijala, Vidal je direktniji i opasniji po gol. Tranzicijski napad je stavio njihovu statistiku na Scout temu i otprilike se vidi ista stvar. Obojica su odlični dribleri, ali nešto različiti. Rick mi je ugrubo po profilu sličniji Pjaci, brazilska verzija. Vidal ima onu kovačićevsku crtu da u naletu može samo nanizati nekoliko igrača bez da se oznoji. Obojica su dosta brzi, rekao bih odokativno Rick nešto brži iako je teško procijeniti na oko.

    Ne bih nijednog nazvao kapitalcem, ali su upgrade na naše napadačke opcije i dobri igrači. Vjerojatno bi se lako uklopili jer ionako već igraju na Balkanu. Obojici su ugovori pred istekom.

    Traore iz Ferencvaroša mi je isto okej, ali ne sviđa mi se koliko staro izgleda. Mislim da su Rick ili Vidal bolje opcije za nas ako bismo gledali pojačanja u susjedstvu.
  • dinon7
    849

    Shvacam tvoje razmišljanje, i definitvno može biti bolje od Spikica. Samo smatram da nema potrebe “ubiti” njegove kvalitete na poziciji koju on nominalno nije nikad igrao i gdje vecina vrlina nemogu doci do izražaja.
  • Daliban
    1.6k
    Vidim da Samorodov igra iskljucivo na lijevoj strani, moguce da prebacujemo Pjacu desno ako on stigne ?Jaki991

    Sviđa mi se ovaj mali po ovim kompilacijama koje sam vidio. Dobar tehničar, dobar dribler, španer. Upitnik je brzina. Djeluje dosta sporo, ali je problem i kompilacija jer nema baš pošteno izoliranih situacija u kojima se može procijeniti brzina. Za neku razumnu lovu, meni bi taj dečko bio interesantan.
  • NitkoBitan
    17k
    Nista bez brzine u modernom nogometu, pogotovo sto se tice krilnih pozicija.
  • Daliban
    1.6k
    U jednu ruku se slažem, ali druga ruka je Ivanušec.
  • E46
    634
    Dok iole pismen trener ne skuzi da se samo izvlaci na desnu nogu i zabada u sredinu pa to kaze svom beku koji je kvalitete RPG i Ivanuseca vise nema. Od kad je oso iz Dinama ne vidim da je napredovao?
  • miro
    4.4k
    Zato što on i nije krilo, nego desetka
  • Daliban
    1.6k
    Manjak brzine je problem na otvorenom prostoru i uz liniju, ali Ivanušec ima dobar prvi korak i odličan je dribler. Proda tunel, izvoza te, podvali loptu. Nije ni Bernardo Silva brz pa igra na krilu za City.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Solidna zamjena za Martina ako ode.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions