• NKDZ86
    1.4k
    Jel može ko sredit upad za brundanje? Di je naš čovjek iz pivovare medvedgrad :)
  • Danko
    1k

    Cca 2 tjedna, poštarina ovisi o težini pošiljke.
    Računaj da će te rh carina tražit da platiš davanja.
  • rioda
    4.8k
    Otprilike dva tjedna iz mog iskustva, ali je znalo biti i do tri tjedna. Poštarina ovisi o težini paketa, to je točno definirano i može se unaprijed znati.

    Inače, ja sam slao neke pakete iz RH u SAD i dogodilo mi se jednom prilikom da sam ih poslao dva u razmaku od dva tjedna, poslani su u isti grad, ali različitim osobama. Ovaj paket poslan dva tjedna kasnije stigao je tjedan ranije od drugog :grin:
  • Droljo
    7.9k
    Trebam pomoć.
    Opet se radi o pametnom satu.
    Stavio sam maloj sim karticu iz moba u sat i sad joj je istekla tarifa (nemre zvati) i ne kužim šta da uzmem.
    Jel trebam uzeti razgovore i internet (jer na bon bon je to odvojeno) ili je dosta samo net da joj uzmem. Kak to funkcionira?
    Uređaj je Vivax Magic 4g
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jel ima kakav kreativni volonter da zamijeni grb na kultnoj slici?

    torrente004.jpgcapture screen
  • Sajla
    5k
    piše se o dresovima - pripremam i ja svoj "dres", bit će neko fotkanje u firmi pa treba biti spreman :)

    IMG-20240707-140822.jpg
  • ZgDLions
    395
    7-AB0433-A-DE56-4661-A8-B0-542-FBB71-C21-F.jpg

    Ova piva izgledom šampanjca u sredini bude u Lidlu kad je Francuski tjedan, fora je, pa kad naletite obavezno uzimajte, ima malo okus ko da su naranču uvalili, sve u svemu isplati se probati
  • Dinamosaur
    1.5k
    Od 01.01.2025. krece se sa sluzenjem vojnog roka.
    -trajanje 2-3mj
    -vojarne Pozega, Knin, Sinj
    - priziv savjesti je opcija al se onda duzi period boravi u civilnoj

    Zanimljivo mi je da ak ides dragovoljno placaju 900eura mjesecno, a ako ides obavezno onda nesto manje..

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/vojni-rok-pocinje-1-sijecnja-obuka-ce-se-odvijati-u-pozegi-sinju-i-kninu/2580697.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najcitanije_d
  • Patak
    2.9k
    Dva mjeseca je dovoljno da te pošalju kao pomoć u Ukrajinu.
  • Crusades1986
    11.8k
    Ma za Moskvu odmah, kakva Ukrajina
  • Nolifer
    8k
    Prvo fotkanje za instagram :lol: Insta bojna :lol:
  • Patak
    2.9k
    Nadam se boljim instruktorima nego što sam ih ja imao. Onog u Koprivnici smo trebali zvati gospodine zapovjedniče jer nije imao čin, a nije ga imao jer nije završio osnovnu školu koja mu je bila uvjet za dobivanje čina. A u Samoboru legendarni Šika, neću dalje ništa reći.
  • Sljeme
    2.4k
    Nije se ni trebala ukidat vojna obveza. Trebali su je samo napravit učinkovitijom. Baš mi je drago da se opet uvodi. Današnja djeca su sve mekanija.
  • Majki2111
    3.1k
    Dođe mi danas jedna kolegica i kaže da joj je strast dizajn interijera. Ja joj velim da volim rokoko. Ona mene blijedo gleda. Ja ju pitam da kaj ne zna kaj je rokoko. Ona veli da ne zna.

    Ajme ja ne mogu. Ne moguuuu. :groan: :groan:

    I OK, nastavimo dalje pitam ju da znači da je umjetnička duša. Veli da jee. Pitam ju jel ju zanima viuzažizam. Veli da ne. I ja skužim da ipak je više za uljepšavanje vanjskih stvari. Uzvrati ona potvrdno i veli da joj ja jača strana rad rukama.. Pitao sam ju za portete ili crtanje. Ne ne ništa to.

    Užas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.