• vjeko1701
    6k
    Spremni možemo biti bez obaveznog vojnog roka za svu mladu mušku populaciju.
  • Stihl
    3k

    Mislim da nam i treba pokoja generacija kojoj je najbliže iskustvo vojsci priglupi Fortnite. Nek rađe piju bambuse po parkićima, šlataju cure iz razreda i nek im je najveća briga prišt na čelu a najveći problem preveliki ping u online lobbyu
    Ma ok, nemremo imati ista razmisljanja. Ja npr.za ovo nisam nikak btw.neznam ni kaj to znači fortnite to neka igrica? Ping u online lobbyu- koji kurac?
    Osim za ovaj dio šlatanja i pijenja, to razmem, a to dapače, naravno, samo napred...Samo dinamo, alkohol i žene, ostalo nis ne priznam haha
  • Droljo
    6.3k

    Dok god mi pišamo po govornicama i nismo normalni dobro je
  • DrawTube
    3.5k
    Po meni trebamo imati vojni rok samo zato što nas je zapala nesreća da dijelimo granicu s plemenom zvanim Srbi
  • Droljo
    6.3k

    Ma ko im jebe mater
    Nek dođu
  • vjeko1701
    6k
    Nemaš neke mlade oko sebe u familiji? Fortnite je ono kaj je nama bil Unreal ili Quake ak si ta generacija.
  • Droljo
    6.3k

    Ili doom 2 te heretic ak si ta generacija
  • The Undertaker
    4.5k
    Spremni možemo biti bez obaveznog vojnog roka za svu mladu mušku populaciju.vjeko1701
    Da je tako, ne bi sve zemlje na granici sa Rusijom uvodile vojni rok. Misliš da se Fincima, Šveđanima, Norvežanima, Dancima ide u vojsku?
    Stvarnost te demantira.
  • vjeko1701
    6k
    Mi nismo na granici s Rusijom.

    Doom 2 je taman malo prije mojeg vremena. Nije da se nije igral al su ovo bile nove cool stvari.
  • Droljo
    6.3k
    onda znaš zvjezdica točka zvjezdica kosa crta :lol:
  • Stihl
    3k
    Stari, Unreal mi je totalno unreal, prvi put čujem za to, kao i za ovo drugo kaj si napisal. Nisam nikad igral računalne igrice, domet mi je bio PS 1 i ISS PRO haha s tim da sam to igral mozda 10 puta u zivotu i to je to, nije me nikad to privlacilo. Navek sam rađe vani nateraval loptu, biciklina, igrali rata, tukli se itd itd...zdrave igre jel hahaha
    u malo kasnijoj dobi tam od 14., 15. godine se samo islo na tekme i druge teme niti zanimacije osim treninga nisam ni imal. Ok, znal sam procitat knjigu u slobodno vreme, al vecinom se citalo o dinamu i bad blue boysima i cijeli tjedan se vrtil oko dinama i gostovanja.
    Btw.u srednjoj školi su isli samnom u razred dečki kaj su bili gejmeri, znam da sam im se uvjek smijal i govoril im da su debili, da ih jebale te igrice hahahha. Ah, to ti tak ide i to ti je tak....
  • ZgDLions
    20
    Koja mrtva vojska i uspomene.
    Jedina uspomena mi je kad su par srba, mislim iz Niša i Beograda na rastanku bilii kao prijateljski raspoloženi i rekl mi da kao razmjenimo kontakte ak slučajno budem kod njih prolazio.
    Kažem im da ako me vide tamo ne bu dobro i da samo sa tenkom mogu doći, a oni kao dobra fora.
    Nažalost ih nikada nisam posjetio, ali oni mene skoro jesu,
    Dobro da nisam dao adresu.
    :lol:
  • Oluja
    3.8k
    ajd da se malo odmaknemo od pušaka i vojnog roka.
    zanima me ima li netko preporuku na koji način da riješim TV putem interneta ali bez uzimanja Max tv i isličnih stvari od drugih operatera. U kući imam 2 TV i bilo bi dobro da obadva imaju više programa od ovih desetak standardnih koje hvatam običnom antenom s tim da svakako budu uključeni Max sport i arene, par dječjih programa i nešto filmova i dokumentaraca. nemam mogućnost optičkog interenta.
  • Schpatz
    396


    Jesi razmisljao o IPTV-u? Moras imat ili aplikaciju na tv-u, ako imas Smart TV ili ako nemas Smart TV odnosno Andorid TV da mozes skidat aplikacije, dobijes isto nesto kao prijemnik (kao od Telekoma za MAX TV)i preko toga mozes gledat hrpu programa, a puno jeftinije. Aplikacija kosta ca 10€, dakle kupis je i nema nikakve obnove na godisnjoj razini, ajmo rec ko igrica za PlayStation kad je kupis preko Store, a za ovaj prijemnik ne znam koliko kosta jer imam Android TV.
    Ja imam taj IPTV i super sam zadovoljan. Jedini preduvjet je taj da imas stabilni internet.
  • NKDZ86
    511
    Gdje je najjeftinije za napravit majicu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.