• SjevernaStrana
    1.8k
    Ne znam po koji već put se spominje taj Alireza... Čovjek ima 31 godinu i konstantno je ozlijeđen, prošle sezone je propustio 15 utakmica zbog ozljeda... tri sezone prije toga zbrojeno ukupno 25 utakmica... Znači u zadnje 4 sezone čovjek je propustio 40 utakmica odnosno 10 utakmica po sezoni...

    U Feyenoordu ima oko 600 000 eura godišnje, želimo li stvarno Boška poslije Boška?
  • Jaki991
    120
    Vidim da Samorodov igra iskljucivo na lijevoj strani, moguce da prebacujemo Pjacu desno ako on stigne ?

    Dobro mi djeluje lik na prvu ovako
  • Izet Hajrović
    2k
    i on i Cordoba i Šotiček su igrači od kojih se ne očekuje da budu nositelji igre odmah, nego da čekaju priliku iza pravog kapitalca za kojeg vjerujem da će doći. Znači oni bi trebali biti zamjena za Špikića koji odlazi, a dovest će se pojačanje na tu poziciju, vjerojatno nešto iskusniji igrač.
  • Jaki991
    120
    Ma slazem se, ali na njegovoj poziciji vec imamo “kapitalca” u Pjaci, i odlicnu zamjenu u Hoxhi, zato ne vjerujem da ce se naigrati ako dode, i zato mislim da se razmislja o Pjaci kao desnom krilu u slucaju da dode
  • plavi devet
    303
    prije da se ne razmišlja o Samorodovu nego da se razmišlja o Pjaci na desnom krilu.
  • dinon7
    849
    Prije ću ja zaigrati na desnom krilu nego Pjaca. Sve i jedna njegova kvaliteta bi pala u vodu na desnom krilu
  • Orc123
    7.8k
    Smorodov bi bio jedno jeftino rjesenje a dosao bi ili besplatno ili za kikiriki. Reprezentativac je i polivalentan igrac koji pokriva oba krila i poziciju 10ke....perspektivno rotacijsko rjesenje sa malim rizikom, a potencijalno mozemo biti na dobitku. Takav igrac u hnl bi bio vec 2mil eura.
  • Zvone92
    28


    Ako se ne varam, igrao je Pjaca desno krilo u ono vrijeme kad je prvi put u repci bio..
  • hardek
    2.8k
    Ako će netko ići desno to će prije biti Hoxha nego Pjaca
  • E46
    634
    Ma to su realno glupe kombinacije sto vi pišete, kakvi pjaca i hoxha na desnom krilu, to se valjda samo na ovom forumu moze čuti kao ideju. Budite sigurni da ce se dovesti dovoljno dobro desno krilo da bude ranga Pjace ili bolje i pravit ce razliku.
  • hardek
    2.8k
    Neka si ti meni rekao evo. Samo sam napisao da ukoliko dođe situacija da netko od ove dvojice ide desno da će to biti prije Hoxha nego Pjaca. Nisam idiot pa da mislim da bi netko od njih 2 trebao biti prvo riješenje za tu poziciju
  • Patak
    2.9k
    Ova analiza od @Orc123 je zanimljiva samo bi trebalo dobro grupirati igrače, npr.
    - naša škola, tu ne bi računao loxu (dakle Gvardiol, Majer,..)
    - stranci u našoj školi (Olmo, Eduardo, Cesar,...)
    - stranci u prvoj ekipi iz inozemstva (Henriquez, Pinto,...)
    - HNL igrači (i stranci) u prvoj ekipi i Loxini koje su oni odgojili (Šotiček, Hoxha...)
    - domaći igrači izvana u prvoj ekipi (tipa Oršić, Petković, B. Šutalo...)

    Pa bi se mogla napraviti fina analiza u kojem smjeru bi sportska politika kluba trebala dati naglasak.
  • vjeko1701
    8k
    ali nego što je Gojak?Orc123

    Pa Amer....
  • JakovK6
    30

    Pjaca je protiv Portugala 2016. ušao na desno krilo i radio dar mar. Ne možeš mi reći da se imalo razumiješ u nogomet ako misliš da bi Pjaca "sve i jedna kvaliteta pala u vodu".
  • dinon7
    849


    Pogledaj jednu utakmicu Pjace ove sezone u Rijeci pa se javi. Pa možemo pričati o Pjaci i njegovim kvalitetama i razumjevanju nogometa.
    Pjaca nema brzinu i eksplozivnost koju je imao te tvoje navedene 2016. godine.
    Sada uz tu brzinu koja je ostala u određenom postotku jako teško može na desnom krilu raditi dar mar jer mu manevarski prostor znatno sužen. Na lijevom krilu može proći i uz liniju sa svojom slabijom nogom, odraditi dribling i kreirati šansu. Uz to, ulazak u sredinu na svoju desnu, jaču nogu. Što je po meni njegov najjači forte jer ima dobar udarac.
    Na desnoj strani nažalost bi jako brzo postao pročitana knjiga i po meni osobno bi imali strašno jednodimenzionalnog igrača.
    Možda se varam, samo jednostavno moja procjena je da bi se na toj desnoj strani braniči znatno lakše nosili s njim.

    P.S. Ovakve fore nemozes reci da znaš nešto o nogometu bla bla, ostavi za vrtić iz kojeg pišeš.
    Uistinu nema potrebe za takvim komentarima bez ijednog suvislog argumenta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions