• Jos-Optimus
    2.1k
    Njegov transfer je taj koji tvoj argument o kupnji stranaca čini čvrstim. A on nije standardna kupovina i argument nema smisla
  • Kaktus Car
    491
    Dobro, igrači dovedeni izvana po stranu na trenutak, koliko je za to vrijeme dovedeno igrača koji su bili pojačanje iz HNL-a (ne računajući Lokomotivu iz očitih razloga)?

    2-3...
  • Facke
    3.6k
    Decki budeme mi skopali negde jednuga Papadopoulusa bez brige :strong:

    Nema opce panike.
  • Zagi
    7.6k
    Papa i Slepi, joga bonito.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne možeš ne računati Lokomotivu (u nekim slučajevima) jer većina tih igrača ne bi dobila priliku u Dinamu.
  • Droljo
    8k
    Papa i Slepi,Zagi

    Ozbiljni igrači. To što mi nemamo trenera ni igru (čast iznimkama) već 20 godina nije njihov problem.
  • über alles
    1.6k


    Slepi je bio legit za razliku od grka.
  • Orc123
    7.8k
    Ajde ja sam glup, a vi ste pametni pa opet ajmo sa činjenicama.
    Maknimo transfer Olma i Gojaka i na strancima je zarađeno 22 mil eura a potrošeno 17 što je plus od 5 mil eura!

    Ajmo sad na domaće dečke i maknimo transfere Broza i Pjace koji su bili naši igrači i samo radi tate Mamića prelaze u Loxu da bi se Loxi kasnije mogle legalno dati pare! pa ajmo maknuti njihove transfere.
    pa iz toga proizlazi da smo bez njihovih transfera uložili 54 mil eura u Hnl povratnike i hnl pojačanja a zaradili 60 mil eura! Zarada 6 mil eura.

    Sad mi vrlo jednostavno odgovori jel bolje uložiti 17 mil eura i zaraditi 22 ili je bolje uložiti 54 i zaraditi 60? gdje postoji veći rizik i veći startni ulog?

    Neka, ajmo još malo preplaćivati po Hnl!

    Bazirati se na vlastitoj štoli koja je dovukla najveće pare Dinamu plus pravi stranci i tu i tamo koji hnl igrac ako se moze kupiti po realnoj cijeni a ne da nas svaki izmuze do kraja i nama umjesto nešto jeftinije uvijek skuplje!
  • Zagi
    7.6k
    Nije bio šljuka ali da je Slepička bio ozbiljni igrač mi je žestoko navlačenje realnosti.
  • Droljo
    8k
    Slepi je bio legit za razliku od grka.über alles

    Grk je prije dolaska u dinamo zabio 58 golova u 128 utakmica za Panathinaikos. Iz dinama je otišao u celtu vigo. Prevara...
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ja ne govorim da si glup niti da treba preplaćivati HNL, samo sam ukazao na nešto što mi nema logike
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Slepi je bio napadač koji nije htio pucati penal u raspucavanju. Hvala, ali ne hvala
  • Dinaminjo
    929
    slepi bi htio pricat s tobom i malo te istuci
  • Orc123
    7.8k
    Ok, možda sam isfrustriran jer neki ne žele čitati i shvatiti kaj pišem tako da sry. Samo iznosim činjenice i sve ovisi iz kojeg kuta gledaš ali ono što je činjenica da ovo preplaćivanje u hnl mora stati. Svaki igrač za kojeg dinamo pošalje upit u hnl izvijesi se cijena od 2m na dalje....to nije normalno i još se sprdavaju s nas ko Miško ili prije ovi iz Osijeka. Da ne spominjem slucaj Cokaj i Sikica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions