• Orc123
    7.8k
    zezaš se ili? ajd da si mi rekao za Sucica ili Menala razumio bi ali nego što je Gojak?
  • Laugreano
    2.5k

    Ne govorim da je Elsnik pojacanje, niti bi bio sretan da on bude zamjena za SucicaLaugreano
    ovo sam napisao
    Samo sam htio rec da losija liga, ne znaci nuzno da je igrač loš
  • Mlađi referent
    12.3k


    Pa Rrahmani, Andrić, Atiemwen, Kastrati to je samo ovako iz glave.

    Još neki koji su bili tu za “dž”, ali za provizije agenta i velike plaću tipa Moubandje. Fakat ih Olmo izvlači. :rofl:
  • Zagi
    7.6k
    Mladi igrač iz naše akademije Orc.
  • Orc123
    7.8k
    Ima nepobitna činjenica , a ona glasi da ne možeš dovoditi strance za kikiriki i očekivati da češ na njima zarađivati desetke milijuna eura. Kupovali smo vani za kikiriki ali pogledajte kakav trag su ostavili ti igrači koji možda nisu napravili ogromne transfere poput Soudanija ili Fernandeza ali oni su u to vrijeme bili ko danas Bati i Petko! Druga je stvar šta su ono bili gotovi igraći i na takvima je preprodajna vrijednost takva kakva je. Da ne spominjem strance koji su dolazili besplatno i digli kvalitetu odmah poput KTC, RPG, Tonel, Coufre, Eduardo golman itd itd
  • hardek
    2.8k
    Iskreno, gledao sam ga u Feyenordu i Brightonu i nigdje me nije pretjerano oduševio.

    S druge opet strane, s obzirom koga imamo ili nemamo na desnom krilu vjerovatno bi bio pojačanje.
  • Orc123
    7.8k
    vidiš kako pišeš gluposti a ne čitaš i onda ja pišem gluposti. Napisao sam valjda 10 puta a to mi spočitavaju da ponavljam da je to lista stranaca koje smo doveli iz vana a listu od 35 igrača koje smo platili čine igraci dovedeni iz hnl i povratnici hrvati iz vana. Daj čitaj molim te....i onda ja ispadam papagaj jer ponavljam a napisao sam to već nekoliko puta.....
  • Mlađi referent
    12.3k


    A ok onda, sorry

    Onda ti je lista opasno glupa jer im daješ Olma koji je produkt tvoje škole.
  • Orc123
    7.8k
    ok, sry nisam znao da je Olmo hrvat i valjda sam nešto pomiješao...ja sam mislio da je doveden s 16g iz Barcelone....valjda sam fulao nešto.
  • čovjekjogurt
    617
    Jel ono Petko trenira odvojeno? Zna li itko zašto?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Olma ne možeš uzimati u računicu ulaznih transfera, posebno ne kao razlog zašto kupovati strance. Jedino ako planiraš dovoditi 16-godišnjake
  • Laugreano
    2.5k
    Ako racunas Olma i Gojaka onda racunaj i Gvardiola koji je dosao iz Tresnjevke, Sutala iz Neretve itd

    Pa valjda bi se ta lista trebala sastavljat od igraca koji su dovedeni u prvu ekipu, a ne u kadete.
  • Olmic
    3.6k
    mora odradit trkacke dionice
  • Orc123
    7.8k
    ja mislim da sam ga uvrstio na listu izlaznih a ne ulaznih transfera i to ko stranca osim ako mi promaklo nesto i on je dobio nase drzavljanstvo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions