• Haza
    4k

    Definitivno nije lako završiti transfer, i tu u neku ruku počinjem shvaćati Marića, posebice jer on za razliku od nekih prije, ima stotine ljudi koji mu žele podmetnut nogu.
    Isto tako se slažem da je histerija ne samo na forumu, nego općenito u gradu oko Dinama, ali nažalost negativna.
    Ovo s dresom se slažem, iskreno me boli tuki kako izgleda rezervni dres, domaći je dobar, ali da, osjeti se neka histerija, možda je to do mentalnog sklopa navijača Dinama.
    Ja stvarno imam minimalnu količinu upisa, ali neki pretjeruju s ponavljanjem mišljenja.
    Međutim, ipak na temu Sučića, ekipa više manje isto misli, baš zato se nadam da neće doći do prodaje.
    Ajmo sutra biti pozitivniji...danas je bila histerija.
  • GOAT
    1.1k
    vrlo jednostavno

    1. Da smo u losoj financijskoj situaciji otišao bi Baturina kao najskuplji

    2. Miro je pisao da smo blizu dogovora, sto je sve samo ne gotov transfer i sad je na temelju jednog clanka je zavladao mir.
  • Jaki991
    119
    Zna li netko kakva je situacija sa Rogovom posudbom? Nije sa pravom otkupa ? Vidim da ugovor s Cagliarijem ima do 2026, nadam se da postoji sansa da ga potpisemo
  • Svi na Sjever
    2.1k
    Isto tako se slažem da je histerija ne samo na forumu, nego općenito u gradu oko Dinama, ali nažalost negativna.Haza

    Jel moguće da ovo netko napiše nakon trostruke krune, nezaboravne proslave prije mjesec i nešto dana, povratka Pjace, predstavljanja dresa pred pristojnim brojem ljudi itd.

    O kakvoj vi negativnoj histeriji govorite, ljudi resetirajte se, hladna voda za vrat, i histerizirajte se da gori Maksimir pred ulazak u LP i novu sezonu.
  • emilperska
    5.1k
    Prodaja Sučića i Petkov/Batijev ostanak su Marićev jedini i pravi test kao SD.
    Realno, necemo se lagati. On iskustva na toj poziciji nema, Dinamo mu je prvi pravi posao. Mi kao clanovi, navijaci, pretplatnici smo riskirali s njim i uzdamo u njega..

    Ako misli da sportski i financijski potencijal Sučiča moze zamjenit s 2 Fahd Moufija i 1 Tongo Doumbijem nek se tera u krasni kurac i odjebe od funkcije kojoj ocito nije dorastao.

    Inace mu zelim svu srecu, ali za ovu funkciju onda nisi doktore/direktore..
  • Crusades1986
    11.4k
    Znači nakon cijelodnevne histerije uzrokovane transferom koji je "pred završetkom" da bi se kasnije pokazalo da je u pitanju tek upit za igrača, ti napišeš da se SD stera u krasan kurac jer nije dorastao funkciji na kojoj je 6 mjeseci (u punom smislu i dosta manje) i čiji je vrhunac (prijelazni rok) tek pred nama.
  • emilperska
    5.1k

    Transfer buduceg reprezentativnog startera je za mene njegov test.
    Ne podiljezem tu nikakvim kompromisima uvjetovanim od ne znam koga.
    Ako novi Brozović bude prodan za inflatornih 6 mil EUR odnosno starih 4 mil EUR, ugasi sve.

    Sučić i Baturina su sve sta nam je ostalo od "obiteljske srebrnine". Popusta nema. 50 Fahd Moufija nece zamjenit financijski potencijal Petra Sučića za 2 godine..
  • serbus
    4.1k
    Mene više od Sučića brine bahatost Srne i sličnih likova evo baš čitam da je majstor prvo prišao Baturini za transfer u Sahtar pa bi tek onda se javio u dinamu da je Baturina pristao ali je zbog rata odbio.

    Znači prvo obilazi familiju ignorirajući klub u kojem ima važeći ugovor to su stvari koje treba riješiti da ne može svaka pizda prilaziti igračima i onda još javno se time pohvaliti.
  • Crusades1986
    11.4k
    Ja koliko vidim još nitko nije prodan ni za kakvih starih 4 miljuna, inflatornih 6 ili možebitnih 10.

    Opet ponavljam, na temelju transfera koji je "pred krajem" ste pribili na križ čovjeka koji je tu 3 mjeseca s nekakvom autonomijom donošenja odluka.
  • emilperska
    5.1k

    Ja ga branim od pocetka. Imao je moj maksimalni respect u rjesavanju balasta i resetiranju HNL pohlepe prema Dinamu.
    Samo velim, Sučić i Baturina su zadnje sta nam je ostalo. Ako misli da ce Sučićev potencijal zamjenit s free agentom iz Bastie.

    Nisi covjek kojeg trazimo..
  • Lynx17
    4k
    Sutra je novi dan.


    200w.gif?cid=6c09b9528ve9b4x33mw1qw3bi0mgo1c6fnu8rjpf1pqy7lhx&ep=v1_gifs_search&rid=200w.gif&ct=g
  • Crusades1986
    11.4k
    Ako misli da ce Sučićev potencijal zamjenit s free agentom iz Bastie.emilperska

    Još kad bi postojala i trunka sumnje da on to i zapravo planira napavit ova rasprava bi imala smisla.
  • Benito
    746
    Trudim se čitat sve ali...teški cirkus
  • emilperska
    5.1k

    Ja želim da si u pravu. Nitko sretniji od mene..
  • vjeko1701
    7.7k
    Mene više od Sučića brine bahatost Srne i sličnih likova evo baš čitam da je majstor prvo prišao Baturini za transfer u Sahtar pa bi tek onda se javio u dinamu da je Baturina pristao ali je zbog rata odbio.serbus

    Ne samo to nego i ono da nisu ni prišli Dinamu ali bi ga sigurno kupili. Nek se drži on svojih dole kojima je "uvijek na raspolaganju"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions