• Nino Bule
    13.3k
    Index i mati kazu ovo, nije im za vjerovat al prenosim

    "Činilo se da je transfer pred završetkom, ali je Dinamo, ponudu Talijana ipak odbio. Como je Dinamu ponudio sedam milijuna eura, još milijun eura bonusa i 20 posto od buduće prodaje, no to nije zadovoljilo klupsko vodstvo.
    Kako doznajemo, Dinamo za 20-godišnjaka traži oko deset milijuna eura, a taj iznos Comu je previše i nema namjeru bitnije povisiti svoju ponudu. Kako trenutačno stvari stoje, transfer je daleko od realizacije, a Dinamu se ne žuri s prodajom budući da još nema adekvatnu zamjenu za Sučića..."
  • Daliban
    1.5k
    za pocetak mene nemoj zvati brate....CUCAK

    Za početak, ti ne budi bezobrazan.
  • NitkoBitan
    16.7k
    Index i mati kazu ovo, nije im za vjerovat al prenosimNino Bule

    Index je jedan od pouzdanijih medija vezanih uz Dinamo i transfere, barem koliko sam ja primjetio.
  • Benito
    754
    pošto nije na razini svojih igara na euru, nekim znalcima ovdje ni on ne bi bio dobar...usporedili bi ga sa Špikićem
  • Daliban
    1.5k
    Baš mi je drago da je histeričare poklopilo, di ćeš većeg gušta.Crusades1986

    Tek je početak prijelaznog roka, da ponovimo još jednom. Stigne se dečka prodati kada se prašina slegne. Jasno je da je ovaj demantij izašao zbog prašine koja se podigla. Captain America je dobro poentirao, da je klub direktno izašao u javnost izjavom da se Sučića i Baturinu ovo ljeto ne prodaje onda bi sve bilo jasno i svi bi bili mirni.
  • cibona
    2.7k
    Kakav dan :razz:

    Treba imati debele živce ako želimo preživjeti ovaj prijelazni rok.
  • Crusades1986
    11.6k
    da je klub direktno izašao u javnost izjavom da se Sučića i Baturinu ovo ljeto ne prodajeDaliban

    To ti apsolutno nitko u ni jednom klubu za 98% igrača ne može sa sigurnošću reć. Pa tako ni u Dinamu.
  • duksy
    287
    Hvala svima s foruma koji su danas spriječili prodaju.
    Moje srce je uz vas.
  • NitkoBitan
    16.7k
    da je klub direktno izašao u javnost izjavom da se Sučića i Baturinu ovo ljeto ne prodaje onda bi sve bilo jasno i svi bi bili mirni.Daliban

    Osim tete iz racunovodstva i odjela za financije.
  • Daliban
    1.5k
    To ti apsolutno nitko u ni jednom klubu za 98% igrača ne može sa sigurnošću reć.Crusades1986

    Neobično, to je normalna praksa kada se određene igrače ne planira prodati.
  • Crni86
    3.2k
    da mozda u realu, psgu, barci i sl.
  • Mr Anderson
    7.8k
    Ako je istina da smo stavili cijenu za Sučića na 10 milja, podržavam apsolutno. Time pokazujemo stav i šaljemo poruku da nam nije prioritet prodaja jer teško da će se naći netko i to platiti. S druge strane, ako netko stvarno ponudi 10, treba ga prodati. Dečko ne vrijedi toliko bez obzira na histeriziranje pojedinaca.
  • Mihaljević
    9.6k
    Bravo svakom ko je odbio ponudu.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Ajmo pričekati par dana, baš me zanima tvoj komentar ako stvarno mali ode u Como, obzirom su komentari kolega postali frustracija ako komentiraju transfere pred realizacijom (Sučić definitivno nije transfer glasina).
    Ja ovdje vidim možda maks 5 posto ljudi koji su protiv ove nove Uprave, međutim smatram da je legitimno dati kritiku, ako vidiš da nešto ne ide u dobrom smjeru. Nije netko zbog toga frustriran.
    Mislim da forum baš služi da netko napiše za transfer pred završetkom, što Sučić je, neko svoje mišljenje.
    E sad, moj dojam je da je 90 posto kolega, jako puno iskusnih forumaš protiv transfera Sučića, mislim da to puno govori...
    Haza

    Jednostavno se ne razumijemo i to je to. Uopće se ne radi o kritiziranju. Kritizirat se može i ovako kako je momak gore naveo po redu. Ja se s tim upisom slažem od do, kao navijač.
    Mi jesmo smo navijači prije svega, ljudi koji imaju utjecaj ili rade u klubu ovdje ne bi ni trebali pisati, kamoli da iznose svoje informacije i svađaju se s ljudima. Isto vrijedi i za navijače ili "navijače" koje se ovdje naziva insajderima. Ovdje je par ljudi koji imaju točnije i brže informacije od takvih insajdera, pa pišu malo ili nikako. A i kad pišu, ne pišu o nekim informacijama koje bi jebiga, ipak trebale ostat unutar kluba. Inače to liči pomalo na cirkus. Do neki dan je tu postojala tema nismo isti, ne znam postoji li još, al ako postoji treba je zaključat i bacit ključ u Savu.
    Jel stvarno potrebno da se dan prije prodaje godišnjih natuče 300 stranica od kojih je 250 cinizam i zloba? Ono, ok, slažemo se svi ili barem većina da bi takav posao bio loš. Al jel stvarno treba da se ovolika gorčina prolije zbog nečega što se nije dogodilo i nije ni blizu da se dogodi?
    Jel trebalo zadnja dva dana da ljudi pišu da je novi dres lakrdija, da je odvratan, da je ovakav onakav? Obični dres? Da to bude uvertira u novu sezonu? Morat će ljudi naučit da krenu od sebe ako hoće neku normalnu, zdravu atmosferu. Da se nauče iznositi kritiku i nezadovoljstvo na normalan kulturan način i da gledaju malo širu sliku pri tome.
    Kakav bi bio moj komentar? Pa sigurno ne pozitivan, al klub ima vodstvo, ima SD takvog kakav je, za kojeg će se tek vidjet zna li ili ne zna. Koje je rješenje uopće koje ovdje neki predlažu? Da se rasturi sve jer je netko ovdje napisao da je neki igrač pred transferom za koji većina smatra da nije dobar? Na šta to liči? Ti vidim isto barataš nekim informacijama, znači blizak si tim nekim krugovima. Znaš onda koliko koraka treba proć da se neki transfer realizira. Jebiga, da, morat će se čekat kraj roka, pa onda podvuć prvu crtu. Pa onda jedan duži period da vidimo kako se rok odrazio na rezultat i jel netko vidio bolje od nas kako kažeš 95% ili nije. Drugačije neće ići.
  • Daliban
    1.5k
    da mozda u realu, psgu, barci i sl.Crni86

    Doslovno normalna pojava. Osijek je nama sa Mierezom isto napravio. Ovo ljeto Djurgarden sa Dahlom. Naravno da sve to mogu biti i mehanizmi podizanja cijene, ali ipak je konkretnije od demantija zasnovanog na raskoraku od 2 milijuna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions