• NitkoBitan
    16.7k
    S druge strane, ako netko stvarno ponudi 10, treba ga prodati. Dečko ne vrijedi toliko bez obzira na histeriziranje pojedinaca.Mr Anderson

    Nije tako, igrac sa 40+ nastupa, 2 gola i 2 asistencije (protiv Rudesa i Istre) vrijedi barem 15 milijuna.

    Transfermarkt da upeterostruci vrijednost naseg dijamanta, podhitno...
  • The Undertaker
    5.1k
    Meni je veći "skandal" ovo sa Bulatom. Ovako kako je predstavljeno je apsurdno. Dokad on uopće ima ugovor?
  • Crni86
    3.2k
    za Dahla nije izjavljeno da ga nece prodavat vec da ga nece prodavat nama za taj iznos. A kao drugo vec je bilo pisano ovdje da mi nikad nikakvu ponudu za tog igraca nismo poslali i da je izmisljeno da je Maric bio gore na njihovoj utakmici. Isto kako je na zimu postojala ponuda za Bulata od 5 milijuna eura. (Vidis zasto mozda ne treba skakati pred rudo?)

    Za Miereza je Boto ovo izjavio: Za Ramona ovog ljeta nismo primili niti jednu službenu ponudu.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Sad mi se i u inbox javljaju nekakvi klokaniDaliban

    Da nije Mark Viduka?
  • Niko1986
    87
    Cijeli dan histeriziranja oko ponude koja je na kraju odbijena... Nadam se da sutra neće neki drugi klub poslat ponudu za nekog drugog igrača pa da opet čitamo 30 stranica ničeg
  • Krulek
    385

    Ja bih to ovako zaključio, svi smo mi, nadam se , na ovom forumu samo iz jednog razloga, zato što volimo Dinamo. Prošle su mnoge godine, puno uspona i padova i velika većina navijača nije se ohladila od Dinama, bili oni Zagrepčani ili iz svih dijelova Hrvatske kao i moje Slavonije već su se dapače pojavili mlađi i još odaniji klubu. Možda ovo zvuči patetično, puno puta smo bili frustrirani, ali i euforični ( naravno ne bez razloga kao neki), i nadali smo se uvijek nečemu boljem. Kad neki čuju za moguće slabljenje Dinama na igračkom ili trenerskom planu emocije i frustracije su povišene i izlaze na vidjelo. Kako smo svi različiti tako su nam i reakcije različite pa nekad ne treba uzimati sve za zlo. Nadam se da ćemo se idućih tjedana pojačati po mogućnosti na svim potrebnim igračkim mjestima, ali i da će nam Baturina, Sučić i Petković i dalje ostati dinamovci.
  • don
    5.1k
    Baš mi je drago da je histeričare poklopilo, di ćeš većeg gušta.Crusades1986

    meni je drago samo i jedino zbog dobrobiti kluba a ne određenih navijača...
  • BBBaranja
    2.5k
    Vi mislite da ste spriječili transfer Sučića u Como zbog histerije koja je zavladala forumom? :yikes:
  • Dragon1Warrior123
    3.1k
    Vidim u zadnje vrijeme jako puno tu ljudi koji su novi, i drago mi je da ih vidim. Ima nas puno sa svakavim mišljenjima i nadam se da će nas bit još više sad kako se klub polako vratio navijačima. Ne možemo sad se praviti da smo neki bolji jer nam se mišljenje razlikuje od drugih s obzirom da smo zazivali da napokon što više ljudi ponovno krene pratiti Dinamo... (a to znači da i na forum bude došlo nas svakavih, i pri tome ne mislim negativno)

    Meni je malo sad dvolično da se proziva ljude za histeriju oko informacija koje bi izazvale histeriju bili naši ljudi na čelu ili ne. Kritika će uvijek biti i trebamo svi shvatiti da naši ljudi nisu nepogriješivi, a pogotovo bude bilo kritika na temi TRANSFERI - RASPRAVA. Nisam baš namjerno danas htio ništa komentirat jer sam htio pričekat da vidim šta će na kraju biti s ovime i što je na kraju istina. Ako se ne proda ili ako ponuda bude ipak "zadovoljavajuća" onda ok, ali ne može se očekivati da prodaja dosta bitnog prvotimca i velikog talenda nakon jedne sezone bude prošla bez burne reakcije među nama najburnijim navijačima Dinama. U svakom slučaju nadam se da je ova info iz indexa istina, makar ne vjerujem našim novimama previše (a ne sviđa mi se ni cifra koju navodno tražimo, no to je druga stvar...)

    I molim vas samo da se ne krece stalno sa svađama i prozivanjem da svatko ko kaže išta negativno da je najednom protiv uprave ili mamićevac. Tako je bilo na forumu dok je tek krenuo i bio je apsolutni kaos neko vrijeme. Upravo zato ne želim da se to ponovi bez razloga s obzirom da nas većina ovdje želi samo najbolje Dinamu...
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Mnogi se iščuđavaju što se za Bulata ne može dobiti lova,nije zanimljiv ozbiljnijem tržištu,jebe ga krucijalna stvar-motorika.

    Dobar tehničar, odličnog prekida,u tim stvarima klasa za npr. Ljubičića, al Ljubo ima zanimljivije karakteristike koje tržište traži, pa klik klak 3-4 milje...

    Ovo po meni nije loše sa Belgijom,da se vidi jel se može nametnuti u jednoj zanimljivoj ligi i sebi stvoriti cijenu.
  • Keyser Soze
    9.9k
    Ljudi jednostavno imaju PTSP od prošlih prijelaznih rokova gdje se najavljivalo puno igrača, usudio bih se reći i kapitalaca da bi se na kraju morali zadovoljiti unutarnjim rezervama, HNL igračima i totalnim nepoznanicama. Uz sve to smo prodali igrače koji su bili 3. na SP i 2. u Ligi nacija za složit ćemo se, mali novac u usporedbi s njihovom vrijednosti. Za to nije kriva sadašnja uprava kao ni za financijsku situaciju koju neki tu nazivaju katastrofalnom u što ne vjerujem, ali bi volio da se iskomunicira na pravi način.
    Dosadašnje odluke Marića su bile dobre, doveo je Pjacu i Torrentea, riješio se nekih viškova, Šutalove plaće i napokon se gleda na igrače koji nisu na sat vremena od Zagreba. Jedini minus do sad je praktički poklanjanje Bulata, ali treba imat i grešaka. Cilj ovog roka bi trebao biti da budemo jači nego na završetku sezone, to znači ostanak Petkovića (ili dovođenje adekvatne zamjene za njega) i Baturine te dolazak kvalitetnih igrača na pozicije koje nam "gore", a to su po meni desno krilo, vezni, stoper i eventualno lijevi bek. Poklopilo nam se da startamo od play offa i sad imamo priliku koju Marić mora iskoristiti, ako rok bude na tragu prošlog (sumnjam) onda samo dajemo konkurentima šansu da namirišu krv kao prošle sezone.
  • Daliban
    1.5k
    Vi mislite da ste spriječili transfer Sučića u Como zbog histerije koja je zavladala forumom? :yikes:BBBaranja

    Mislim da će sve organizacije, tako i demokratske, raditi ono što im je po volji, ali da ih javno mnijenje u provođenju određenih planova može usporiti i barem kratkoročno izbaciti sa zacrtane trase. Mislim da je to posebno slučaj kod demokratski uređenih organizacija, brige o javnom mnijenju i optici su tu prirodne stvari. Ako netko u to ne vjeruje, onda ne vjeruje ni u minimum vrlina demokratskih sustava.

    Već smo kroz zadnjih tjedan dana vidjeli pokušaje demantija za Belinha kada se podigla prašina, vidjeli smo demantij za Šotičeka kada se podigla prašina, sada vidimo demantij na potencijalnu prodaju Sučića kada se podigla prašina. Dakle, vidjeli smo da klub prati javno mnijenje i reagira na podizanje prašine.

    Svakom njegovo, razumijem da neki ljudi ne vole ništa komentirati bez da su stvari očigledne i crno na bijelo, ali onda ne bi trebali ni nastupati bezobrazno i svisoka. Meni je jasno što gledam i nije mi potrebna pomoć u interpretaciji.
  • eol12
    578
    Ako se traži 10+milijuna za Sucica to je dobar znak, znak da ne rasprodajemo i da nije tak loše s financijama onda. Normalno da smo svi ludi za vrijeme prijelaznog roka, kak ne bi bili nakon svega..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions