• Daliban
    1.6k
    Ako ga prodaju i ne nadomjeste igrača i izostanu rezultati onda možemo pričat o...Noel

    Onda je kasno pričati.

    Da vam budem iskren, ovaj mentalitet nekakvog "čekanja" kod donošenja bilo kakvog suda ili odluke dok ne prođe baba s kolačima je meni osobno u potpunosti stran.
  • Haza
    4k

    Ajmo pričekati par dana, baš me zanima tvoj komentar ako stvarno mali ode u Como, obzirom su komentari kolega postali frustracija ako komentiraju transfere pred realizacijom (Sučić definitivno nije transfer glasina).
    Ja ovdje vidim možda maks 5 posto ljudi koji su protiv ove nove Uprave, međutim smatram da je legitimno dati kritiku, ako vidiš da nešto ne ide u dobrom smjeru. Nije netko zbog toga frustriran.
    Mislim da forum baš služi da netko napiše za transfer pred završetkom, što Sučić je, neko svoje mišljenje.
    E sad, moj dojam je da je 90 posto kolega, jako puno iskusnih forumaš protiv transfera Sučića, mislim da to puno govori...
  • Time
    855

    Ovim postom cini mi se i ti malo lijecis svoje frustracije,ali nogomet i jest toliko popularan jer mozes izbaciti frustracije i probleme i otici kuci osjecajuci se malo bolje.
  • Noel
    5.9k

    A kaj ak sereš prije vremena pa se to ne dogodi pa ostaneš posran nakon toga? Nikom niš?!?
    Poznato mi je to od prošle sezone sa strašnim Hajdukom koji na kraju ne završi ni drugi a Dinamo uzme duplu krunu..
    Idemo vidjet kaj imaju ljudi u planu vrlo brzo će utakmice i Europa pa ćemo sudit/hvalit.
  • Krulek
    433

    Meni ne, ali ne bi bilo naodmet onima koji su do sada iznijeli argumentirane kritike pa ih se pozivalo na red da to ne čine jer je sve prekrasno.
  • GOAT
    1.2k
    Koliko vidim svaku argumentiranu kritiku su ljudi nagradili sa lajkovima, dakle slazemo se. Izmedu toga su otrovni pljuvaci koji spamaju temu istim komentarima i brane se tezama poput "ne smijemo imati svoje misljenje". Imaj ga brate, mozes i 2 sto se mene tice ali nemoj bit dosadan sa istim spam komentarima od 11 ujutro do 11 navecer
  • Daliban
    1.6k
    A kaj ak sereš prije vremena pa se to ne dogodi pa ostaneš posran nakon toga?Noel

    Nikom ništa. Ako javno mnijenje i nezadovoljstvo navijača može imati ikakav utjecaj na odluke kluba, kao što je navodno imalo u Osijeku sa Mierezom onomad, onda to nezadovoljstvo treba iskomunicirati.

    Kada je gotovo, gotovo je. Kada je dečko prodan, prodan je. Kada rezultati krenu ispaštati...

    Lako je onda pokazivati prstom u krivce ili cmoljiti u jastuk. Onda svaka šuša razumije da se sjebalo, ali kasno je da se išta promijeni po pitanju olduke kojom se nešto sjebalo.
  • CUCAK
    157
    sprječavanje transfera pisanjem na forumu, novi hobi pojedinaca
  • austrijanac
    4k
    Nemojte ljudi bit dvolični, prošlo ljeto nije vrijedila ona "pričekajmo kraj" pa ćemo sudit jer smo smislili 20 razloga zašto ne bi smjela vrijedit "pričekajmo kraj ljeta".

    Kritike su sastavni dio svega.
  • BluePhone67
    3.9k
    Nisam vidio da je netko ovo napisao vezano za Šoticeka, a puno se toga zamjera što se sjelo za ponovno za stol i pregovore.

    Štoviše, čini se da je Cordoba u ovom trenutku bliži Maksimiru od Šotičeka. Kojega u Dinamu nisu 'prekrižili', ali, stekli smo dojam, ne žele oni poduzeti prvi korak u 'smirivanju strasti'. Ponuda je i dalje na stolu, ONA ISTA i, prema mišljenju ljudi u Maksimiru, ako netko treba povući potez, onda su to Šotiček i njegovi zastupnici. No, u ovom trenutku Dinamu je sigurno Cordoba bliži nego zagrebački dečko s Kajzerice.


    Što se tiče Bulata, ovdje se piše da ga nesposobni ne mogu prodati ni za 2 milje... A realnost je da je Bulat otišao na posudbu i skinuo svoju plaću sa grbače kluba i ima klauzulu po pisanju medija da je otkup 3,5. Ako se to dogodi znači ukupan transfer će biti 4 milje ako mu računamo plaću koju su preuzeli Belgujanci

    Što se tiče Sucica još nitko nije prodan koliko ja znam.
  • Daliban
    1.6k
    sprječavanje transfera pisanjem na forumu, novi hobi pojedinacaCUCAK

    Brate, ne bi bilo prvi put da zbog negodovanja navijača nešto propadne. Imamo ljude iz kluba ovdje na forumu, valjda im je nezadovoljstvo navijača barem od nekakve važnosti ili ih barem može natjerati da promisle par puta o odlukama koje donose.
  • Noel
    5.9k

    Ko garantira da bi prodajom Sučića bili loši rezultati? Ili njegovim ostankom. Možda baš dovedu tog Elšnika kao zamjenu i lik u maniri Amera Gojaka protiv Rosenborga zakuca za Ligu Prvaka i dofura 35miljki. Nemremo znat. Ki bi da bi. Ima svatko pravo kritizirat kolko oće ali ja neću dok ne vidim koji je njihov odgovor do kraja prijelaznog roka i u utakmicama koje krenu kako će to izgledat.
  • The Undertaker
    5.1k
    Osobno ne vidim da bi Sučić bio nenadoknadiv gubitak za klub, pogotovo ako bi doveli nekog poput Selahija i neku zamjenu za Mišića. Mislim da bi čak bili i konkurentniji u LP/EL. Ako Kačavendu i Stojkovića smatramo veznim igračima onda veznjaka imamo i previše.
    Što se cijene tiče, jebe me se što je jeftino a što skupo, bitno da je ekipa bolja.
  • Daliban
    1.6k
    Sad mi se i u inbox javljaju nekakvi klokani i pokušavaju se svađat sa mnom. Ovo nije normalno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions