• Jurki
    11.9k
    daleko je do kraja prijelaznog roka.miro

    De ja vu od lani.
    Činjenice koje je @Captain America navel su i vise nego tocne.
    Kad je Maric dosel za sd-a.. prvo o cemu je bila rijec bila je filijala. Koja je bila okarakterizirana kao prioritet najvise razine.
    Srpanj je dosel, o tome se zasutilo. I nije napravilo nista

    Ovo pustanje Bulata i Šutala mogu opravdati jer ti decki ne igraju ili igraju jako malo.. pa da ih se makne s place.
    Ovo sa Sucicem se nemre opravdati nikako i nicim.

    Do pocetka sezone imamo 25 dana.. ne znam ja kaj to za trenera treba biti da ustima i uigra igrace koji jos nisu ni dosli.
    Brzo smo zaboravili kakvom smo mukom osvojili proslo prvenstvo.

    I jos ako šmugne Petko mi smo u jebenim problemima. Bit ce onda jebanje majke treneru...
    al dobro ima vremena za pojacanja.. do zime se budu uigrali.
  • MarK
    656
    taj transfer mi je malo nejasan iz razloga što tu već imamo Perkovića i Perića, a s druge strane francuski dvojac koji je vrlo upitan za prvih 11. Znači li to da će Mauro krpati lijevi bok? Ili će biti transferiran?
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Jebo vas vise Low risk high reward, vrijeme je za high risk higher reward.
  • Paggini
    22k
    Ne zelim se uspoređivati sa seoskim zadrugama, privatnim prčijama i ugarskim filijalicama, ali za razliku od njih - nas prijelazni rok je zasad fantazija.

    Tovari sline nad jebenom gerijatrijom i vodi ih jebeni Gattuso, Rijeka ide na pripreme s ekipom moleci se da pola te ekipe ne bude rasprodano, a Eszek dovodi rezerve Norwicha plus Čavlinu ajd.

    Dobri smo, ali Sučić ne smije ići, jebeno ne smije.

    Jebo vas vise Low risk high reward, vrijeme je za high risk higher reward.Str1nger Bell

    Ostavljamo Špikića kao prvo desno krilo. :cool:
  • criticus
    2.3k
    Dinamo je uvijek prodavao, prodavat će i dalje. Kako komentirat Sučića kad nit znamo jel ide a kamoli koliki je to iznos. Kad budemo znali (a procurit će sve) onda ćemo moć iskomentirati.

    Ono što mene muči je filijala, o njoj nema ni govorkanja više a Marić je dosta jasno na odlično prezentiranoj press konferenciji objasnio koliko je to važno. Uostalom, vjerujem da ovi ograničeni ugovori za mlađe kategorije imaju poveznicu s tim da će im se omogućiti lakši prijelaz u seniore i brža afirmacija. Jako je lijepo objasnio to na primjeru Slovenske lige i što ako takav igrač nije za Dinamo itd.

    Također neznam jel ovo s trojkom na posudbu u Goricu konačno, ali volio bi znat koji rezon stoji iza tog. Većina ljudi s kojima sam pričao, uključujući i mene misli da je Gorica glavni kandidat za ispadanje. Trener bi vrlo brzo moga letit, a kako će biti mladim igračima u takvom okruženju neznam.
  • Crusades1986
    12.7k
    Po dosadašnjim potezima se vidi da mu je Dinamo preveliki zalogaj.Captain America

    Hvala ti na tvojoj stručnoj i nepogrešivoj analizi.

    Ne sjećam se da si toliko kritičan i lak na tipkovnici bio prema Jakiru.
  • Captain America
    17.8k
    Ne sjećam se da si toliko kritičan i lak na tipkovnici bio prema Jakiru.Crusades1986

    Umjesto da objasniš što sam krivo napisao, ti prebacuješ priču na Jakira :clap: :clap: :clap:
  • Lynx17
    4.1k
    https://gianlucadimarzio.com/it/como-sucic-dinamo-zagabria-calciomercato

    Di Marzio pise da je Como zapoceo kontakte za Sucica, raspitajuci za cijenu. A to bi bilo izmedu 5-6m eura.
  • plavi devet
    310
    za ovu cifru ne može, za Mirinu može
  • Tradicija bunta
    6.5k
    I tako...nakon histerije s dresovima neki dan sada 50 stranica o transferu koji nije otišao dalje od inicijalnog upita. Pušite insajdere a ne pita se nitko zašto netko ko evidentno ima neke informacije iz nekih krugova to dijeli na javnom forumu. Za džabe.
  • San Lorenzo
    16k
    Momak je low risk, potencijalno high reward.Paggini

    Nakon prošloljetnog prijelaznog roka na taj 'low risk-high reward' gledam više kao na 'koliko para, toliko muzike.'
  • Paggini
    22k


    A kak se uzme - i da i ne.

    Bernauer je ispao pojačanje, RPG je ispao pojačanje, Ogiwara je ispao pojačanje (unatoc malo igranja)...
  • Daliban
    1.7k
    I tako...nakon histerije s dresovima neki dan sada 50 stranica o transferu koji nije otišao dalje od inicijalnog upita. Pušite insajdere a ne pita se nitko zašto netko ko evidentno ima neke informacije iz nekih krugova to dijeli na javnom forumu. Za džabe.Tradicija bunta

    Nisu problem prodaje standardnih prvotimaca i budućih reprezentativaca za mizerne iznose, problem su ljudi koji informacije o tome podijele sa forumom i to tek nakon što info izađe na nekom drugom mjestu.

    Protiv čega si ti u buntu, sportskog uspjeha?
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Koji je to standardni prvotimac otisao za mizerni iznos u ovom roku?
    Koji je uopce standardni prvotimac otisao?
  • Daliban
    1.7k
    Koji je to standardni prvotimac otisao za mizerni iznos u ovom roku?
    Koji je uopce standardni prvotimac otisao?
    Tradicija bunta

    Aha, oprosti. Zaboravio sam da trebamo pričekati da se transfer i formalno odradi da bismo smjeli podijeliti naše nezadovoljstvo. Ne daj Bože da podijelimo što mislimo dok dečko još nije prodan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions