• Ivanmtk
    1k
    A onda se neki ljute kad osvrtnik napiše kokošinjac. A nego dašta je
  • jp23
    2.6k
    Imam insidersku da u slučaju odlaska Petkovića, čovjek sa moje profilne potpisuje za polovicu plaće koju je Petko tražio.

    Direkt od samog čovjeka informacija.
  • emilperska
    5.4k

    Sučić je na iducem okupljanju reprezentacije sigurno unutra, ima 21 godinu. U RH nitko nije dovoljno dobar za dugorocno zamjenit Broza osim njega..
    Prodaja njega za pišljivih 6m u jebeni Como je ludilo. Nadam se da ima neki jebački razlog za to. Inače postajemo Hajduk, pa jel normalno da oni Sigura vrednuju vise ili jednako nego mi Sučića.

    Apsolutno ne razumijem, ako fali para do te razine. Zasto je Bulat otisao for free.

    Svaka cast na RPGu i Ogiwari, ali sad cemo vidit od ceg nam je SD satkan.. Da li je razina litavske prevare ili ozbiljan SD za napad na LP dugorocno..
  • marcio amoroso
    36.4k
    A onda se neki ljute kad osvrtnik napiše kokošinjac. A nego dašta jeIvanmtk

    Odmori 3 dana. A ako se vratiš sa sličnim upisom nećeš pisati više nikada.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako izadju iz kluba i kažu "gle jebiga, nemamo za biber, trebamo se stisnut" reći ću ok, jasno, korigirat ćemo svoja očekivanja svi skupa, razumit ovakve odluke prodaje i čekat ljepsa vremena.Paggini

    Jer bi takva javna komunikacija (ako bi to bilo istina) zbilja pomogla sa pregovorima prilikom odlaznih transfera...
  • don
    5.5k
    slažem se za Sučića i nisam se referirao na to već da ćemo sigurno dovesti zamjenu.. Sad koliko će ona biti uspješna je drugi par čarapa. Ali sigurno nećemo ući u novu sezonu sa trenutnim veznim redom.
  • Droljo
    8k
    Jer bi takva javna komunikacija (ako bi to bilo istina) zbilja pomogla sa pregovorima prilikom odlaznih transfera...vjeko1701

    Jel pomaže 'moramo prodavati da bi preživjeli' šta slušamo od kad postojimo?
  • emilperska
    5.4k
    Jedno je bit SD gdje lovis free agente po Francuskoj i imas minimalni rizik, a drugo baratanje transferom buduceg startera reprezentacije u talijansku verziju HNK Gospić i sklapanje momcadi za LP.

    Imao sam velika ocekivanja od SDa, kod mene mu se poceo topit kredit jer ne vidim logiku sto tocno radi u ovom roku. Ali sezona pocinje za 25 dana, ima nam vremena svima vratit nadu i onaj žar s kraja sezone.
    Kad vidim da je trenutno starter Rog s 3 polomljena koljena ili Ademi, nije mi dobro. A i ovo svrsavanje na Barrine Slovence mi se ne sviđa..
  • emilperska
    5.4k
    I zivim za dan da mi netko objasni kako mi dajemo Bulata za 0 EUR, a Selahi, Fruk i Hodža vrijede puste milijune. A nas strijelac, asistent i starter u vecem broju Euro tekmi ide na posudbu za 0 EUR.

    Pa jebeni Pasalic nije bio starter stalno u Rijeci, pa mi dajemo neke ozb pare za njega, a Bulat ide for free uz nadu u buduci otkup.. Koji k direktore..
  • SAS1987
    14.6k
    Kad se vec toliko spominje Slovenija, u kakvom stanju je Miha ZajcInfinity

    Nemam pojma :smile:
  • Paggini
    19.6k
    Jer bi takva javna komunikacija (ako bi to bilo istina) zbilja pomogla sa pregovorima prilikom odlaznih transfera...vjeko1701

    Naravno da ne bi, ja sam otišao u hiperbolu radi efekta, naravno da neće to reći.

    Ali svi ovdje smo dignuli očekivanja za ovaj rok jer su nam očekivanja i komunicirana.

    A ako kažeš lovimo pojačanja, bit ce ih 5,6, idemo jako... To znači da imamo bibera i da se pojačavamo.

    To ne znači da prodajemo Sucica za jebenih 6 milijuna... Ta prodaja isto tako komunicira svim drugim klubovima da nemamo za biber, šta ne? Jer ako prodajemo naš mladi projekt, reprezentativca buduceg za 6 miljki, u kurcu smo - to je zaključak jbg.
  • CUCAK
    158
    12-14M za Perkovića, Bulata, Špiku i Kulenovića, kako da ne...
    rezoniranje na razini 7. razreda...
  • Praskaton
    2.3k
    Ne zelim se previse nervirat oko ovoga sa Sučićem.Svaka čast nasim insajderima volimo svi procitat sta pišu al ovdje ne vjerujem da se razmatra prodaja.

    U slucaju da je istina, sve one price o jačanju Dinama mi padaju u vodu i ni ne želim slusat koji bi bio razlog prodaje
  • emilperska
    5.4k
    Ja cu samo postavit pitanje..

    Da je glavata spodoba napravila ovaj transfer, kakvi bi komentari bili?

    1) Pricalo bi se da smo export import bez pravih sportskih ambicija
    2) Teta u racunovodstvu bi svršavala
    3) Tatićevci i botovi bi svršavali na drustvenim mrežama

    Ovaj transfer nema nikakvog smisla osim ako nemamo za biber i ovo je jedini nacin da ostanu Brunu i Bati.

    Pa nedorecenog Ljubicica smo bez prave pozicije prodali za maltene 4 mil EUR, bez reprezentativne perspektive i 4 godine starijeg od Sučića..

    Bulatov transfer sam proaktao kak bi Deda rekao da ce pricekat neku siru sliku..

    Šira slika je da ce Sučića zamjenit neka verzija Tongo Doumbie ili Fahd Moufija kao free agent..
  • Blaz
    373
    dal' je transfer sluzbeno gotov?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions