• Jurki
    11.6k
    onda nam financijski sektor ni ne treba.
    Postoje krediti, rate dolaze u klub.
    Moze se uzeti jaci kredit, pa postojeceg prebiti.
    Stvari su se postavile tak kao da niti jedna rata vise ne dolazi u klub.
  • Daliban
    1.6k
    da ste SD Dinama, da vam netko kaze da do 01.08. morate od prodaje igrača/smanjenja ugovora/posudbi osigurati 10M €... kako bi to napravili ?CUCAK

    Bulat, Perković, Kulenović, Špikić. Jednostavno.

    Sigurno ne Sučić i Baturina.
  • Hectorharatti
    48
    8 mil za jednu solidnu/dobru sezonu je vise nego dobro. To sto je pametnije ga sadrzat je druga prica.
  • Krizy
    43.1k
    https://www.transfermarkt.com/adam-buksa/profil/spieler/267160

    Po večernjem ovaj je trebao doći na posudbu ali su dobili ponudu od 4,5m pa je posao stao.

    Ipak tražimo napadača pa time je mogućnost Petkovog odlaska veća.
    Nogo

    Zanimljivo je da smo prije 2-3 godine htjeli njegovog brata, koji je bio među najvećim poljskim talentima.
  • CUCAK
    158


    nije mi plan branit prodaju Sučića, već samo ako svi komentiraju prodaju da je bez veze, ajmo onda naći protutežu toj prodaji... ako se postavim u poziciju SD koji kupuje dinamove igrače, ja baš ne vidim zasto bi dao 10M za ovu četvoricu... ne vidim uopce razlog zasto bi netko kupio (platio) Bulata i Špiku, a iskreno da mi treba napadač teško bi rekao "onaj Kulenovic iz Dinama je taj"... za Perkovića bi bio zainteresiran, taj li mi ima nešto, međutim da li bih dao više od 3M za njega ? pa i ne
  • Izet Hajrović
    2k
    https://www.instagram.com/reel/C9KvIbbohNx/?igsh=MWR2c3kzZ2ZhZDJqbg==

    Emrelijeva znakovita objava na Instagramu.

    Kompilacija njegovih poteza u Dinamu uz opis "11:11 i pješčani sat".

    Ako se njega riješimo, komotno možemo ključ u bravu. :joke:

    P.S. navodno je Hoxha uzeo njegov broj 11.
  • Jaro
    7.3k
    paaa... sada, da sam SD koji kupuje dinamovog igraca bi trazio prvo dzabe, pa ak nejde pol milje i tak laganini - neki popust cu dobit jer slika koja izlazi je "Daj sta das, samo da prodam"
  • Paggini
    19.6k
    Kako je bilo lijepo onih sat vremena opraštati se od Špikića, sad me lik ni kriv ni dužan još više iritira :cry:
  • Daliban
    1.6k
    nije mi plan branit prodaju Sučića, već samo ako svi komentiraju prodaju da je bez veze, ajmo onda naći protutežu toj prodaji... ako se postavim u poziciju SD koji kupuje dinamove igrače, ja baš ne vidim zasto bi dao 10M za ovu četvoricu... ne vidim uopce razlog zasto bi netko kupio (platio) Bulata i Špiku, a iskreno da mi treba napadač teško bi rekao "onaj Kulenovic iz Dinama je taj"... za Perkovića bi bio zainteresiran, taj li mi ima nešto, međutim da li bih dao više od 3M za njega ? pa i neCUCAK

    Je, plan ti je braniti prodaju Sučića.

    Ako klub ne može prodati Bulata za bar 2m, Perkovića za bar 4m, Kulena i Špikića svakog po 2m, onda svi koji imaju veze sa ugovaranjem ulaznih i izlaznih transfera trebaju momentalno dobiti papire.

    Pritom, mislim da su ovo diskontne cijene za navedene igrače i da bi realnije bilo gledati na nekih 12-14m.
  • NitkoBitan
    17k
    Pa izgleda da nam je financijska situacija u banani.
    Nažalost.
    Danko

    Svake, ali svake godine Dinamo polovicom godine nema ni polovicu popunjenog budzeta.

    Dobro, ulaskom u EL smo si osigurali 13-15 milijuna eura, no sto je sa ostalih cca 40 potrebnih milijuna? Ne bi prodavali, ne bi placali skuplje ulaznice, roba iz shopa je pre skupa... Dragi ljudi ne ide to tako kako vi zamisljate.
  • Infinity
    16.3k
    Ni najmanje mi se ne svidja odlazak Sucica. Pomirio bih se s istim kada bi doveli adekvatnu zamjenu. Pristao bih na Cerina, ali me se Elsnik nije toliko dojmio.

    Kad se vec toliko spominje Slovenija, u kakvom stanju je Miha Zajc? Nije se naigrao ove sezone, bio je vise puta ozlijedjen, a propustio je i Euro. @SAS1987 @Viola ?
  • Jaro
    7.3k
    onda iz kluba izkomuniciraju imamo ziher 15 milja, prodat cemo sve kaj se da jer pretkola ne moramo prolazit, a onda tamo zadnji tjedan kolovoza probat skrpat momcad za HNL i EL... A ne prodavati spike o napadima na LP...
    Samo, u ovakvom slucaju nemas opravdanje ni za 40 milja proracuna...
  • Paggini
    19.6k
    Dobro, ulaskom u EL smo si osigurali 13-15 milijuna eura, no sto je sa ostalih cca 40 potrebnih milijuna? Ne bi prodavali, ne bi placali skuplje ulaznice, roba iz shopa je pre skupa... Dragi ljudi ne ide to tako kako vi zamisljate.NitkoBitan

    Pa šta se svi onda živciramo hoćemo osvojiti HNL ili ući u LP kad nam je jedina svrha postojanja prodavanje svega sto vrijedi pa da možemo nastaviti postojati da i iduce godine prodajemo sve što vrijedi, jer jebeš konkurentnost ako možemo prodavati :up:

    Ako izadju iz kluba i kažu "gle jebiga, nemamo za biber, trebamo se stisnut" reći ću ok, jasno, korigirat ćemo svoja očekivanja svi skupa, razumit ovakve odluke prodaje i čekat ljepsa vremena.

    Ali ako se nama komunicira da je cilj NAPAD NA LIGU PRVAKA, a prodaje se Sucic za 6 ili 8 milijuna, e pa onda je to druga priča i svi opravdano pizdimo
  • hardek
    2.8k
    To nitko ne kuži ili ne želi shvatit. Do novog stadiona Dinamo će morati prodavati svaki ljeto, samo je pitanje oće li to biti 5, 10, ili 15+ milijuna u vrijednostima igrača. A to će ovisiti o tome šta imamo osigurano u Europi sljedeće sezone.

    Kad dođe novi stadion, situacija će se malo poboljšati ali i dalje ćemo morati prodavati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions