• austrijanac
    4k
    Pa jel nekome palo na pamet da možda Sučić forsira transfer i želi ićidon

    Pa logično, kod nas svi sile transfer vani, a kad je obrnuto, nitko ne sili
  • Jurki
    11.6k
    Sučić forsira transferdon

    Mi ili nemamo za biber ili su nas igraci zaduzili. Dal bilo jedno ili drugo.. ne moze se opravdati za taj sitniš.
  • E46
    634
    Gle HNL ce se osvojit i sa i bez Sucica, imas Pjacu koji ce radit razliku na lijevom krilu sto do sada nismo imali tu dubinu, Petko ako ostane to ce bit dobro s Pjacom, ako ode po meni jos bolje ako mu se dovede nekakva zamjena. Torrente vjerujem da je pojacanje za HNL sigurno jer je školovani stoper jedne od najjačih nogometnih nacija na svijetu i reprezentativac u mlađim kategorijama. Po meni je problem nešto drugo, konstantno se napada po Dinamu sa razno raznim imenima i kao onda taj igrac propadne a mozda uopce nije bio ni blizu dolaska nego je sve bilo na razini upita o igraču, onda se kroz medije pumpa negativna atmosfera na sportsku struku u klubu, da sam ja na njihovom mjestu izašao bi sa nekim priopcenjem kako su dosadasnja sva imena koja se dovode u vezu s Dinamom lazna, a onda bi doveo u 2-3 dana spremna pojačanja koja uopce nemaju veze s onim o cem se pisalo po medijima svaki dan. Iskreno se nadam da je Maric kapacitet za bit SD i da ce uspjet slozit ekipu za izborit ligu prvaka, za HNL se ne brinem.
  • Zg123
    212
    Ma ovo je sve ocekivano. Skaut sluzba nam je losa, i dalje smo okrenuti na hnl i pretplacivanje igraca di nam klubovi nabijaju cijene, suradnji s Lokomotivom koja nam u zadnje vrijeme cesto daje pokvarenu robu, SD je lik kojem je jedina nogometna referenca u poslovnom svijetu ta da je bio pomocni trener Leki u Kini, a da ne govorimo da ga je Simic doveo i s njim je zajedno kreirao proslogodisnju transfer politiku koja je znamo kako izgleda. Ok minirali su im se neki transferi od strane kafe kuharice i ekipe, ali skoro sve sta su doveli su zajebali.

    Po meni ak se vec islo u stednju kod transfera trebalo je platiti solidnog SD-a nekog ala Boto i onda nek on rijesava kako zna. Ovako dati kljuceve Porschea u ruke liku kojem je jedina referenca pomocni trener je neozbiljno
  • Daliban
    1.6k
    Jel ti nas sve skupa dobro zajebavas ili si prespavao proteklih nekoliko tjedana? Elsnik je redovni starter za reprezentaciju Slovenije na Euru koja je igrala osminu finala.DiddyGuela

    Ma boli me ona stvar za reprezentaciju Slovenije. Slovenija ima 3 odlična igrača: Šeško, Oblak i Bijol. Ovo ostalo je sve li-la. Drkušić, na stranu sad Zvezda, i Čerin su sljedeći po redu, ali ne vidim ih nekakvim klasama za europski Dinamo, naprotiv.

    Općenito mi je pun kufer Slovenaca za ovaj prijelazni rok. Uopće mi nije jasno što se događa da smo svaki tjedan povezani s novim Slovencem. Vidim i da se za neke žnj Poljake zanimamo, ali taj je posao srećom propao jer je netko ponudio 4,5m za njega.
  • emilperska
    5.4k
    Ako je Sučić prodan.. koji je onda motiv posudbe Bulata?
    Tko ce igrat? Rog i Ademi?

    Koje su nase ambicije ove sezone u Europi?

    Dosta pitanja se nameće..
  • E46
    634
    Koja je Mirina verzija nisam upratio?
  • Žan
    160
    Trenutno je na ovoj temi ispisano 3905 stranica od toga ih je 3899 identicnih postova ili vrlo slicnih odgovora !
  • Pavinho
    37
    Panika koda je 9. mjesec...
  • Paggini
    19.6k
    3899 identicnih postova ili vrlo slicnih odgovora !Žan

    Šta ti smetaju postovi koji komentiraju transfere na temi "transferi - rasprava"?

    Iznenadi nas svojim doprinosom onda
  • marcio amoroso
    36.4k
    Trenutno je na ovoj temi ispisano 3905 stranica od toga ih je 3899 identicnih postova ili vrlo slicnih odgovora !Žan

    Dobro imaš volje pročitati svaki upis.
  • Šteco
    680
    Koja šizofrenija, majko mila. Onda ja budala sve to listam i čitam, bit će da i ja imam neku dijagnozu.
  • don
    5.5k
    Ako je Sučić prodan.. koji je onda motiv posudbe Bulata?
    Tko ce igrat? Rog i Ademi?

    Koje su nase ambicije ove sezone u Europi?

    Dosta pitanja se nameće..
    emilperska

    pa nisu nam zabranjeni ulazni transferi..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    svaki igrač Dinama blizu rotacije vrijedi minimalno 2 milje
  • Captain America
    17.6k
    Pa jel nekome palo na pamet da možda Sučić forsira transfer i želi ići?don

    Sučić ima ugovor do 2028. i samo nas se pita. Ako mogu drugi klubovi spuštati rampu svojim igračima da odu u Dinamo, zašto mi dižemo rampu svojim igračima i puštamo ih da odu?

    . I možda ljudi u klubu ne rade na slijepo, možda već imaju zamjenu ili ga ne žele prodati dok ne stigne ?don

    Igrač na vrhuncu iz Olimpije sigurno nije dovoljno kvalitetna zamjena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions