• Omake
    2.5k


    Nitko ništa ne spominje. TM podigao vjerojatnost na 93%.Ako to išta znači.
  • Chempers
    115


    Nakon Paoka gdje smo se osramotili po ne znam koji put u sezoni, nanizao je dobar broj pobjeda u nizu u hnlu i uzeo naslov. Ja neću zaboraviti taj prvi dio sezone, a prezimljavanje u Europi nakon starta u 2. pretkolu LP i skupini KL koju smo imali bi ostvario i Mirko Barisic na mjestu trenera. Da ne pričamo da čovjek nema nikakvu ideju igre.
  • austrijanac
    4k

    Igrač slovenske lige koji nastupa dobro radi trenera više, nego radi sebe.

    Nije poanta da on ne vrijedi ništa, poanta je da on nama neće donijet ništa ekstra. Ima neku svoju vrijednost, ali gledat ga kao pojačanje, ne.

    Konačno, bolje Bulata ostavit nego ga dat za dž te onda kupit Slovenca.
  • DiddyGuela
    2k


    Pa i to je i vise nego dovoljno da spremi Bulata pod muda jer isti taj Bulat nije igrao niti pod jednim trenerom od kada je dosao u Dinamo.
  • GaijiZG
    1.3k


    Pa ovih 8 milja za Sučića je POPUST, što se pravite glupi, branite neobranjivo.
  • Crni86
    3.5k
    slazem se i meni je sucic u top 3 igraca kluba uz petka i baturinu. I svakako ako je ikako moguce volio bi ga gledat iduce sezone u dinamu jer mislim da nije ni priblizno jos ostvario svoj potencijal.

    Ali kao sto si i rekao puno je tu ako ako ako. I zato treba stat na loptu pa kad se i ako se ta odluka donese krenut pljuvat. Na kraju krajeva ako dode do te odluke, cemo mozda i saznat zasto se ona i donijela.
  • Captain America
    17.6k
    Kako bi klub preživio da nismo uzeli naslov i upali direktno u PO LP? Ili je Marić lagao na pressici da se možemo pokrit s jednom sezonom bez titule?
  • IstokKa96
    671
    @NitkoBitan vise ironiziram nego simplificiram...za prodaju ne postoji idealan trenutak jer cemo uvijek biti nezadovoljni.

    Imamo jako dobru situaciju i realno nema nikakve osnove prodati bilo kojeg od stozernih igraca.

    Jednako tako pustanje igraca na pocetku priprema za 0 e (dozvoljavam da je nesto naplaceno za Bulata i Šutala pa da mi je promaklo) ima i nema logike. Ima jer ako trener ne racuna na njih posteno je to odmah rijesiti, a nema jer je lose nista za njih nenaplatiti (ne racunam oslobadjanje mjesecnog troska place) jer da ti igraci nista ne vrijede ne bi nigdje otisli nego bi trckarali Maksimirskom sumom.

    Da rezimiram ovaj poduzi post, svi su podlozni kritici (novi ljudi) jednako kao sto su to bili i oni prije njih.
    Nesto sto ne valja, ne valja pa makar se zvali kako se zovu.

    I ne, ne branim stare i ne napadam nove nego mi se samo ne svidjaju trenutne glasine koje se vezu za potencijalne ulazno/izlazne transfere.
  • austrijanac
    4k
    opet gledaš krivo.

    Što Elšnik donosi za xy milijuna eura, što Bulat nije donosio?

    Duel igru eventualno, ali mi duel igru ne želimo u Dinamu.

    I opet, to je to.
    Poanta je da ne donosi ništa naspram što već nismo imali.
  • sebenico
    552


    Poraz od Paoka nije Jakirov. A čak smo i na toj utakmici imali prilike za proći, ali tada bi vjerojatno mnogo teže došli do naslova. Dinamova ekipa prošle sezone nije bila za Europu - spora, troma, bez okomitosti, ali to nije njegova greška nego Šimića koji je napravio greške, a sve je izglednije da će se opet ista stvar dogoditi i s Marićem iako je malo bolje krenio.
  • Nogo
    3.6k


    Ako je riječ za Sučića od 5/6m to treba odj.... pod hitno.
    Nadam se da smo pametni.
  • Dinamosaur
    1.5k
    a u k.. ti bas znas utjesit covjeka :grin:
  • don
    5.5k
    a mene zanima kako ste vi svi uvjereni da smo mi financijski u lošoj situaciji?
    Ja sam siguran da nismo... Pa jel nekome palo na pamet da možda Sučić forsira transfer i želi ići? Da smo u nekakvoj banani forsirala bi se prodaja Baturine.. I možda ljudi u klubu ne rade na slijepo, možda već imaju zamjenu ili ga ne žele prodati dok ne stigne ? Polako..
  • NitkoBitan
    17k
    Prodaja Sucica ali samo za razumne novce. Ispod 8 milijuna fiksno + bonusi + postotak ni pomislit na ikakvo zapocinjanje razgovora.

    Btw. kroz proslost smo znali imat modele prodaje i ostanka igraca na posudbi koji bi ukljucivali bonuse za nastupe. Nije ni to lose...
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ma nema šanse, to baš ne vjerujem.

    Ili Di Marzio ima krive informacije (a nije to rijedak slučaj) ili ništa od transfera tog. Pa prihvatit to bi bio zločin protiv kluba, tko je toliko lud?

    Bit će najprije da je Mirina verzija točna jer se pokazao dovoljno upućen
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions