• Yovitssa
    624

    Bravo da si se sjetio toga, ja već zaboravio...
    Mislim da je statistika i debelo iznad 60% bila, a bilo je i spomenuto da smo puno više golova primali bez Pere na terenu! Ma gubitak nenadoknadiv nažalost...
  • Eduardo
    19.9k
    Čovjek na pretpozivu,
    mlad, trkačN razbijač, pokazao da zna i driblat, veliki kapacitet pluća, a i de facto je bolji od More i Jakića al zbog reprezentativne hijerarhije ce ovi prije dobit šansu, iako ćemo Broza nema veze u kakvoj je formi gledat do ibera pa taman došo u Borac iz Šamca.
    Navijač Dinama

    Moro ima 26 godina i jedan nastup za repku i to prije dvije godine. Sučić se za razliku od njega našao na pretpozivu za Euro tak sumnjam da je Moro po pitanju hijerarhije ispred njega.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    oke, naveo sam mozda ne najbolji primjer, ali si vjerujem razumio poantu.

    Stvar je ta da Moro igra/ne igra u Bologni, u Talijanskoj ligi, ekipi koja će igrati Ligu Prvaka. A znamo i otprilike svi kakav Dalić ima općenito odnos prema igračima u HNL-u.
  • Lynx17
    4.1k
    I da jos dodam/objasnim u vezi Sucic-Vrbancic.

    I Modric i Rakitic, naprimjer, su bili igraci koji nisu mogli od pocetak igrati taj povuceniji vezni. To su kroz godine stigli. Ali u pocetak su igrali vise naprijed, vise su bili orijentirani na napadacki dio. Imali su trkaci, vise defensivno orijentirani igraci iza njih. To isto vrijedi za Vrbancic. Da ponovim, to ne znaci da u buducnosti nebi mogao tu ulogu igrati. Ali za sada ne.

    Medutim, Sucic moze. To je njegova uloga. I proslu sezonu, a i pogotovo u buducnosti. I za Dinamo i cak za reprezentaciju.
  • cibona
    2.9k
    i umjesto da riskiramo dizanjem kredita, prodajemo drugog najperspektivnijeg igračaGaijiZG

    Kakav kredit? Pa nismo u tolikoj financijskoj banani. Ajde da jesmo, onda bih još i shvatio ovaj transfer, ali mi imamo novaca i nećemo propasti ako odbijemo ovaj transfer, dapače, siguran sam da nam je dugoročno gledano Sučićev ostanak isplativiji od trenutne prodaje.
  • Brusa
    1.5k
    meni jedino taj transfer ima smisla ako stvarno jesmo u banani financijski i gori
  • Mlađi referent
    12.3k
    Neće Vrba sigurno igrat Sučićevu rolu jer nema nikakav kapacitet za to i to bi bilo ubojstvo dečka

    Upravo je Elšnik kopija Sučića samo postoji razlog zašto jedan sa svojih 20 godina vrijedi 10 milja eura, prvotimac je Dinama i na vratima HRV repke, a drugi ima 26 i igra u Ljubljani.

    Jasno je da se pazilo da se dovede takav tip igrača ako ovaj bude otišao jer nam momčad značajno bolje funkcionira. Pravo pitanje je čemu takav downgrade u ovom trenu?
  • Jurki
    11.6k
    Znaci ako sam ikaj ocekival od nove garniture ljudi u klubu.. je to da nebu takvih retardiranih transfera igraca koji su tek poceli igrati i pokazali se jako dobrima.
    Svake godine se napravi rezultat u Europi.. nekad losiji, nekad bolji.
    Prodaja Sucica spada upravo u tu kategoriju retardiranih i nepotrebnih transfera u trenu kad se mozemo dokopati lige prvaka u samo dvije utakmice.
    Odbijam vjerovati da smo u takvom financijskom kurcu da moramo prodati jednog od najpotentnijih mladih igraca i to vec nakon 1 odigrane sezone.

    I ako se ovaj transfer desi ove godine.. tek onda bude dato gorivo tatticevcima i glavna mantra bude da ova uprava samo rasprodaje, a nist se ne investira. Onda bu tek udaranja i po Zeki i po sportskom sektoru.

    Moze mi svatko reci da fantaziram.. ali ovakvo poslovanje di se proda igrac, a tek je pocel pokazivati svoju igracku raskos... me podsjeca na neka ne tako davna vremena..
    kad se radilo ovo isto ko i danas.

    Sjasi Kurta, da uzjase Murta.
  • Izet Hajrović
    2k
    Ljudi, pa zar ne vidite koliko stalno pokušavamo uštediti nešto kod svakog transfera, pregovarali smo dugo s Rijekom oko modela plaćanja za transfer Pjace. Jednostavno je naš proračun nestabilan za održavanje dosadašnjim načinom poslovanja. Vi bi svi htjeli da ostanu Baturina, Sučić, Petković, Perković i da se još dovedu ozbiljna pojačanja za koja treba platiti ozbiljnu odštetu (Čerin npr.). Ako mislite da je to moguće u ovom trenutku, onda živite u teškoj zabludi. Jedan ozbiljan transfer se mora svakako napraviti i gledajući iz tog kuta podržavam prodaju Sučića ako to znači ostanak Baturine barem do zime.
  • GOAT
    1.2k
    Nije kredit za otplaćivanje duga nego recimo banci prodas nagradu od Lige prvaka, tih famoznih 30 mil, oni ti novce daju odmah a naplate ih od UEFE s naravno kamatom i tako imas novac za pojacanja relativno brze. Ovo je jako laicki objašnjeno ali valjda se razumijemo
  • GaijiZG
    1.3k


    Jednostavno je naš proračun nestabilan za održavanje dosadašnjim načinom poslovanja. Vi bi svi htjeli da ostanu Baturina, Sučić, Petković, Perković i da se još dovedu ozbiljna pojačanja za koja treba platiti ozbiljnu odštetu (Čerin npr.). Ako mislite da je to moguće u ovom trenutku, onda živite u teškoj zabludi. Jedan ozbiljan transfer se mora svakako napraviti i gledajući iz tog kuta podržavam prodaju Sučića ako to znači ostanak Baturine barem do zime.

    Ali priča ne drži vodu, jer nekaj ide menadzerima, ako zelis zadrzat kvalitetu u sredini trebat ces potrosit bar 4 milje eura, na kraju dana na ničem si. Ako je financijska stiska, diži jebeni kredit igramo za LP uskoro, ako ne prođemo onda prodaj, i da ga prodaš za 2 milje eura manje, rizik je vrijedio. Ovo je low iq potez uplašenih ljudi, bezmudaški. Ali još se nadam da ništa od toga. I ne samo da gubiš na potencijalnoj vrijednosti Sučića za godinu dvije, nego će te svi drugi klubovi iskorištavat, i na kraju će se i Baturina prodat za manje.
  • GaijiZG
    1.3k
    Jel može neka potvrda insajdera da ovo nije done deal?
  • Nino Bule
    13.4k

    Kako bi tocno prodali nagradu od lige prvaka koju nemamo ?
  • NitkoBitan
    17k
    meni jedino taj transfer ima smisla ako stvarno jesmo u banani financijski i goriBrusa

    Nama uvijek financijski gori tamo do kraja kolovoza.
  • Eduardo
    19.9k
    Nisam pojma imao da je Como tak bogat klub, valjda mi je nesto promaklo..
    Ugl pravit cu se gluh i vjerovat da ovo nije istina
    Dinamosaur

    Como drži Hartano obiteljski vrijedna 50 milijardi. Fabregas je trener, mislim da je i Thierry Henry manjinski vlasnik ili tako nešto.Omake

    Baš sad čitam... Imaju uvjerljivo najbogatije vlasnike u talijanskom nogometu koji su ih iz četvrte uveli u prvu ligu. Uz to znatno pomažu i lokalnu zajednicu. Da, i Henry je uložio lovu u klub. U ovom trenutku sa 60.78M€ nalaze se na 17 mjestu po vrijednosti momčadi u Serie A.

    Lucas Da Cunha (6.5) i Gabriel Strefezza (6) su im najskuplji igrači. Ovaj rok do sad su potrošili 20M€ - Dossena je plaćen 8M€ (TM ga cijeni na 5), Strefezza je plaćen pet, a Belotti 4.5.


bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions