• xavier
    12k
    Ako nude toliko ponudili budu i više. Treba se postaviti jebački i reći 15 mil. pa se naći na 12.5 mil.Droljo

    Zašto tako? Nije li onda pametnije tražiti 25 pa se naći na 17,5 :wink: :cool:
  • Zagi
    7.6k
    Ne igraju istu poziciju/ulogu!Lynx17

    Nije istina. Ima nešto drugo?
  • Lynx17
    4.1k
    Ja ne kužim, a zastupam taj narativ.
    pojasni
    Zagi


    Ne igraju istu poziciju/ulogu.
  • Patrick1996
    61
    samo molim te ne Elsnika, nego Gnezdu
  • Lynx17
    4.1k
    Nije istina. Ima nešto drugo?Zagi


    Sucic je vise smireni link-up igrac. Stalno u pokretu (i u ofensivu, i u defensivu). Zato i njega neki ne "vidu" dok igra. Nije svaki potez nesto za "vau." Vrbancic je vise igrac poteza. Golovi, asistencije. Vise rizik u igri. Sucic je igrac koji ce stvoriti igru, a Vrbancic ga rijesiti. Sucic vise unatrag, Vrba blize golu.
  • GOAT
    1.2k
    Mislim da vecina ovdje ocekuje od Sucica da dosegne vrijednost Olma, Gvardiola itd.. sto bi bilo ravno cudu jer jednostavno nije taj tip igraca, ali opet on mi se po stilu bas uklapa u ovaj nogomet koji Jakir zeli i ako ga vec pustamo neka to bude za bar 12mil pa bi jos nekako i shvatio. Ovog slovenca nisam ni pratio tako da necu komentirati ali vjerujem da se traze opcije.

    A sad objektivno.. decko ima potencijal ALI je odigrao jednu dobru sezonu i tesko je da cemo od talijana raditi ovce i tjerati ih da plate lude cifre
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne igraju istu poziciju, ni blizu. Onda po tvojoj logici nema veze što je otišao Sučić, imamo Stojkovića i Kačavendu
  • Lynx17
    4.1k
    Da pojasnim jos malo, ako nije jos jasno.

    U 4-3-3 ili 4-2-3-1, Sucic je taj koji moze (i igra) taj najpovuceniji u taj 3 ili 2. Vrbancic ipak ne. U buducnosti, tko zna. Ali za sada, ipak ne.
  • Zagi
    7.6k
    Kaj ako recimo....
    Povućeš Vrbu više unatrag (recimo na Sučićevu poziciju), a bliže golu je Baturina/Stojković?

    Ne ide? Vrba ne može biti link-up igrač? Zašto?
  • MarK
    621
    Mene najviše smeta što se prodaje igrač koji se zadnji afirmirao, koji ispred sebe ima euro natjecanja, vjv nastupe u repki, koji će napredovati i koji sezonu-dvije (do prodaje) može nositi čitav vezni red, dok igrači koji su duže tu, koji su dosegli svoj limit tipa Špikić ostaju i dalje. Jednostavno nije vrijeme sazrelo za prodaju Sučića. Imam baš feeling da će dvojac u vezi biti Mišić-Ademi, a tu je i Rog i valjda neki junior, gdje ćeš bolje. Ovo može ispraviti jedino dovođenje Čerina i Titrauija za lovu od prodaje Sučića.
  • Lynx17
    4.1k
    Kaj ako recimo....
    Povućeš Vrbu više unatrag (recimo na Sučićevu poziciju), a bliže golu je Baturina/Stojković?

    Ne ide? Vrba ne može biti link-up igrač? Zašto?
    Zagi


    Ti mislis da bi to stvarno moglo? U Europi? Stvarno?

    Vrbancic nije discipliniran za to. I nebi ni to o njega zatrazio. U buducnosti, tko zna. Mozda ce zaista igrati kao ponekad Scholes. Ali za sada on nije za to. On je vise od koristi blizi prema golu. Da zabije/asistira. Naravno da moze i izmedu linije, ali nije ta "smiren" igrac koji ce diktirati igru unazad. Barem ne (zasad) u seniore.
  • GOAT
    1.2k
    dok igrači koji su duže tu, koji su dosegli svoj limit tipa Špikić ostaju i daljeMarK

    Da si ti klub iz stranih liga recimo. Iz Dinama bi pokusao dovesti Spikica ili Baturinu? Tko ti je zanimljiviji?
  • Dudu9
    812
    Ajmo malo bit realni prije godinu dana niko nije ni znao ko je Petar Sučić, a kamoli da ce igrat i izborit 1 sastav, i da ćemo ga prodati za 10mil, Dinamova je realnost prodaja igrača jer proračun je 60mil izbrojite koliko imamo sigurnih pa ce sve bit jasno, dovesti Pjacu i ostala pojačanja a nikog prodati je znanstvena fantastika
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jakica, Misica, pa eto i Ademija prije nego nabrojanih. Po meni je i Jakic otisao prerano. Nemam iluzija da ce Sucic odradit karijeru kao Ademi u Dinamu, al bogami ima on jos prvo Dinamu dat rezultatski i igracki, a tek onda i na tekuci.
  • Maximo
    490
    Kažu da smo blizu potpisivanja kolumbijskog kapitalca na desnom krilu :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions