• Jaki991
    120


    kaj je tu tolko problematično?
    Ok, dio ekipe ce hejtat upravu kluba zbog prodaje, taj dio ekipe bi hejtao upravu i da nisu imali informaciju o prodaji prije nego sto je izaslo u medije.

    Ako se sucic ipak ne proda svi cemo zaboravit na ovu raspravu i to je to.

    Kak je Miro tocno ostetio klub u ovoj situaciji? Pogotovo ako nije izricito spomenuo Sucica prije nego je izaslo u medijima ?
  • miro
    4.4k
    Razočaranje Petrovom potencijalnom prodajom neću ni komentirat

    Ono kaj mene brine je da smo došli od Sučić za 10 milja do Sučić za skoro 6 milja plus bonus 2 milje kroz par godina - s time da ne znamo A TREBALI BISMO ZNATI - koliko od te love ostaje u klubu?

    Da ne bi na kraju bilo 5,5 milja + bonusi, a od ovih 5,5 milja Mariju Mamiću ide 1,5 milje

    Tako da ode Pero za 4 miljona - NE TVRDIM DA JE TAKO, ali na temelju svega procitanoga, moglo bi biti tu negdje
  • NKDZ86
    1.4k
    Ljudi moji, nadam se da se radi 100 posto na stvaranju momčadi i pojačanjima, isključivo pojačanja, nema prodaje, šansa je tu za ligu prvaka, samo jako ljudi i idemo po ligu prvaka!
  • Lynx17
    4.1k
    Nadam(o) se da ce biti i neki % od buduceg prodaja (ako zaista prodamo Sucica). To bi po meni uvijek bilo obavezno uz takvi prodaje, mladi igraci sa velikom potencijalom.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ovo je baš hladan tuš.
  • Noel
    5.9k
    Pjaca i Torrente su nekakvi transferi koji nikog nisu iznenadili. Ne kažem da nisu kapitalci ali trebaju tu još 2 ili 3 prava ulazna transfera još da se pokažu ambicije za novi jaki europski Dinamo. Pod dva tri prava ulazna transfera ne mislim na Elšnike Šunjiće Šotičeke nego na prava imena. Primjer ako stvarno prodamo Sučića transfer tipa Nikola Moro bi bio prava priča.
  • Lynx17
    4.1k
    Koja razina jada i bijede je ovo podrzavanje mire vugrinca kao perfektnog znalca iz prve ruke? Covjek koji direktno steti ljudima u klubu kad vam tu potvrdi neku informaciju o transferu koju svi objerucke docekate prije nego sto klub sluzbeno se oglasi jos ima obraza pitat ljude na forumu podrzavaju li njegov rad i dobije 105 lajkova. Dinamov navijac nekad ni ne zasluzuje vise nego sto je imao.petrinjskikokošinjac


    Ajde objasni kako je tocno Miro "direktno stetio ljudima u klubu" sa ovo sto je obavijestio jutros? Ipak previse dramatiziranje.

    To ako neko zaista sabotizira posao, onda naravno da nije u redu. Ali ova "vijest" danas?
  • NitkoBitan
    17k
    Meni je hladan tus potencijalan dolazak Soticeka, kaj bi po meni znacilo da ce ostat manje soldi za dovodenje drugog ozbiljnog desnog krila.

    Sto se tice transfera Sucica na to treba gledat da se priljevom novca od tog transfera smanjuju sanse za prodaju Baturine.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ljudi moji , nema plakanja za Sucicem, decko je ekstra , za pozeljeti. Ali on se mucilo i zrinji do prije godinu Dana. Napredovao je kod nas , dobar igrac ,mlad i radnik sto je jako vazno. Ali mi za njega ako je istina i dobijamo preko 7 mil danas ,pa ljudi odakle nam pravo da se zalimo. Mi zivimo od prodaje i to je ogromna Lova. Lakse mi je nadomjestiti njega nego miska primjera radi. Imamo vrbu koji je meni veci talenat i otvara se prostor za njega, a ako grezda cerin dodje onda je to ozbiljna vezna linija. Ako je istina ,radi se za sad pravi posao. Namakinje Lova, rjesava se viskova da bi de onda doveli pojacanja .
  • K3p
    167
    Došla ponuda za igrača... shizofrena cepanja na temi :lol:
  • Žan
    160
    Sunjic kao free transfer na odlazak Sucica je jedina ispravna reakcija.
  • Droljo
    8k
    Ako nude toliko ponudili budu i više. Treba se postaviti jebački i reći 15 mil. pa se naći na 12.5 mil.
    Ako je išta od toga istina. Bumo videli. Nama se dosta tih jako mladih isplatila prodaja jer su nestali poslije.
    Igrači odlaze, uprave prolaze...
  • Chempers
    115


    Nećemo još dugo biti top 40 po koeficijentu niti blizu LP s ovakvim poslovanjem. To je izvjesno već duže vremena, no mnogi ovdje gutaju bajke koje nemaju veze s realnoscu nogometnog tržišta.

    Ovaj prijelazni rok za sada izgleda da će prije biti kao prošlo ljeto kad smo rasprodali sve što smo mogli a doveli igrače koji kvalitetom nisu za Dinamo pod sloganom "štednje" nego da ćemo se stvarno pojačati.

    Al ok, prešao bih preko prodaje Sucica, ako se to potvrdi, pod uvjetom da ostaju Petkovic i Baturina.
  • Lynx17
    4.1k
    Ajme vi koji sada kao "ok ako prodajemo Sucica jer imamo Vrbancica." Pa to je kao ok ako prodamo Nevistica, jer imamo Pavica. Mozda pretjerujem, ali kuzite poantu. Stvarno.


    P.S. Ocito moram pojasniti. Ne igraju istu poziciju/ulogu!
  • Zagi
    7.6k
    Ja ne kužim, a zastupam taj narativ.
    pojasni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions