• Yovitssa
    624
    Duboko sam razočaran prodajom Sučića, ne znam zakaj uopće razmišljaju o ponudi za njega. I ne, ne budemo za te novce dopeljali nikoga, nemojte se tješiti. Uostalom, nismo ni lani dopeljali krilo za 7 mil € jer smo prodali Ivanušeca, ili stopera za 10 mil € jer smo prodali Šutala. Ne kažem da trebamo toliko trošiti za pojačanja, samo odgovaram forumašima koji zagovaraju Sučićev transfer jer nam (kao) nosi lovu za pojačanja...

    Što se Slovenaca tiče, svakom pametnom pratitelju nogometa bi trebalo biti jano da je Čerin izgubljen za nas (em zbog toga što mu je cijena otišla u nebesa, em zbog toga što ga vabe klubovi "liga petice"), a Elšnik je jako loša utješna nagrada i bio bi preplaćen jer je solidno odigrao Euro u kojem je Slovenija premašila očekivanja.

    Bio sam na službenom putu baš uoči drugog kola Eura i pitao sam kolegu Slovenca za mišljenje o Čerinu jer smo tada pregovarali oko njega pa je spomenuo i Elšnika. Uglavnom, Čerina je pohvalio kao najboljeg veznjaka Slovenije, a Elšnika kao prosječnog igrača koji ni u slovenskoj ligi nije prevaga, ali u Kekovom sustavu se odlično snalazi i nadopunjuje s Čerinom. Još smo se zezali da ih treba uzeti u paketu! :lol:

    Uz iznimku Sučića, za mene je do sad solidno odraden prijelazni rok, desno krilo očekujem nekog Francuza ili igrača Championshipa koji bude samo "banuo" bez novinarske najave (poput Bernauera lani). A za Sučića ne znam tko bude zamjena, odjednom smo preko noći postali tanki na "MC" poziciji...
  • čovjekjogurt
    617
    Mi smo još ostali u 2010. po pitanju cijena. Nama je još uvijek 7-8 milijuna odlična ponuda a 15-20 izbija iz cipela. Igrače dovodimo za 1 milijun eura baš kao i tada a 3 milijuna je neki vrhunac, baš kao i tada. Usporedivi klubovi prodaju i manje talentirane igrače za veće cijene jer su ukalkulirali inflaciju. I u Rijeci i Loksi su ukalkulirali inflaciju i traže za Šotičeka 3, Frigana 5 i Pašalića 5 milijuna, jedino se mi ponašamo kao da smo 15 godina u prošlosti.


    Elšnik je igrač Kekova sistema. Ako ćemo suditi po europskom prvenstvu onda je Karničnik bolji od Gvardiola a Stojanović je avion za Petkovića. Nećemo valjda igrače kupovati zbog europskog. Tako se radilo prije 40 godina kada još nije bilo interneta pa si sve sudio po tih par utakmica velikog natjecanja. To bi isto bio potez kojim bi pokazali da vremenski ozbiljno zaostajemo.
  • austrijanac
    4k
    Jel Sučić već prodan ili se o tome samo priča, jer čitajući ovu temu izgleda kao da je to gotova stvar.Mali Zeus

    u 9 bio na busu za Austriju, u 13 na brodu za Italiju.
  • keppi
    208
    To je tako ...mi prodajemo Sučića koji će možda postati pravi igrač, lokomotiva nama prodaje šotićeka , koji još nije baš, ali bi mogao postati pravi igrač, a postoji tamo neki kosovar koji bi za loksu mogao biti pravi igrač, i tako dalje.
    Sve bi bih lakše prebolio dolaskom Čerina, ali je li to više uopće realno?
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Zar nisi cuo, eno ga vec trenira u Comu za Belottiem i ostalima.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Elšnik je 26. igrač Slovenske lige po ocjenama.

    Statistika zna često prevariti i ne znaci previše, ali za usporedbu u top 5 ocjenjenih su veteran Soudani i nažalost "polumrtav" Josip Iličić.

    Po meni igrač treba glatko izdominirat i bit iznad prosjeka Slovenske lige da bi nama možda bio pojačanje. Mislim da se jako dobro uklopio u Kekov defanzivni sustav koji mi u Hnl-u necemo koristit osim 1-2 godisnje na poljudu.
  • Paggini
    19.7k
    Da dovedemo Čerina to je već druga priča.Mr Anderson

    Da smo mi doveli Čerina, pa sad prodajemo Sučića, pregrmio bih ja osobno, a vjerojatno i dobar dio Zone ovaj transfer.

    Ali sad se rješavamo našeg prvotimca, strašnog potencijala i idemo u preplaćivanje zamjene koja će vjerojatno biti lošija jer AGČ nećemo dobiti ispod 6-7 milijuna, a ako njega ne možemo dobiti za ok novce, ne vidim poantu prodavanja.
  • rioda
    4.8k
    Zamisli jadnog @Lynx17, čovjek se probudi u dalekoj Kanadi i požuri na Zonu da vidi koga dovodimo, a dočeka ga vijest o prodaji Sučića...
  • Lynx17
    4.1k
    Pa ovo je odlican posao, Sucic cak nije ni prvotimac ali nadam se da SD ima spremno pojacanje u veznom reduZg123



    wtf_talking_about_wolf_of_wallstreet.gif
  • Mali Zeus
    12.6k
    U svakom slučaju nadam se da se to neće dogoditi, jer bi to bila ogromna greška.
  • Lynx17
    4.1k
    Svi kojima se sviđaju Osvrti, info i ostale stvari od Mire molio bih vas da stavite lajk na ovaj post jer sam u zadnje vrijeme doživio dosta velik broj napada na zoni pa me čisto zanima koliko ljudi želi ostanak Mire na zonidinamo, a koliko želi da se maknemMiro Vugrinec



    like-press-button.gif
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Problem je sto smo mi lose igrace preplacivali (Bockaj, Juric, Beli, Stefulj), sto je bilo rikverc transfera, sto su se juniorima davali ogromni ugovori...

    A s druge strane nismo imali prihode osim transfera i europe. Pa jbt mi od adidasa nismo imali nista, glavni sponzor nam je bila lana grupa itd.
  • MarK
    621
    7 mil je loš posao, eventualni budući postotak je beznačajan jer je u pitanju taraba od kluba koja će ispasti i prodati ga za 3 milje. Nadam se da će Petar odbiti doći u takav klub.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Nema smisla prodavat Sučića sad, pa taj dečko će vrijedit 20 milijuna eura minimalno. On nam je poslije Baturine trenutno najvrijedniji igrač što se tiče prodaje, a tek je sezonu odigrao kod nas, šta će tek bit ovu sezonu kad ima sigurno mjesto u prvih 11 i kad se još dodatno izgradi kao igrač, a očekuje ga sigurno i poziv u repku vrlo brzo jer je Broz u velikom padu…
  • keppi
    208
    Ne bih htio kritizirati, ali poslije dugo godina u Europu izlazimo u relativnoj lagodnoj situaciji s osiguranom Euroligom. Ciljevi bi trebali biti:
    1. rješavanje viška kadra (dobar dio za sada i obavljen),
    2. zadržavanje najvažnijih igrača sve dok ne prođu te dvije utakmice koje mogu jako puno donijeti,
    3. pokušati se u skladu s mogućnostima i pojačati
    4. po meni je svakako trebalo ciljati i na dva kvalitetna igrača s mogučnošću otkupa, pa ako uđeš u ligu prvaka biti će love da ih otkupiš, a ako ne uredno im zahvališ.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions