• scooniepenn
    3.3k

    Gle, ja sam ga gledao dovoljno puta i stojim pri onom što sam napisao. On bi nam sigurno bio koristan, ali isključivo kao rotacija, nikako kao igrač koji mijenja Sučića. Stvarno se nadam da ne idemo u tom smjeru jer ako idemo onda stvarno ne znam što bih rekao.
  • Laugreano
    2.5k
    Sve ok. Imate svoje misljenje, ja svoje. Da zavrsimo s tim, na kraju roka cemo komentirat dal je bilo uspjesno ili nije.
  • Facke
    3.6k
    Decki, ak je klub olducil ga za te novce prodati treba prihvatiti odluki. Nije smak sveta, dober je novec i nadam se da budemo nasli ozbilne pojacanje na te pozicije.
  • Nevo7
    762
    Josip Mišić u Dinamu je u zadnje tri sezone odigrao 150+ utakmica. Znači, ne ide ispod 50 tekmi po sezoni. Cijedi ga se maksimalno pa nije ni čudno da pada. U svjetskim okvirima možda nije Kroos ili Modrić, ali za Ljubičića, Bulata pa i Sučića je doktor nogometne igre. Uz planirano doziranje u njemu imamo igrača za još nekoliko top sezona.Eduardo

    Sa time se slažem. On je naš ključni igrač. I zbog toga ga se najviše rauba.
    Pa ne može čovjek izdržati pedesetak tekmi po godini bez problema, moramo ga štedjeti! Samo riskiramo gore ozljede. A njegove zamjene nam odlaze! I tu je bit mojih kritika, koga smo doveli da ga pokrijemo, a tko nam je otišao (Ljubičić, Halilović, Bulat, i po svemu sudeći Sučić).
  • Mr Anderson
    7.9k
    Elšnik umjesto Sučića je definitivno loš posao, bolje onda dovesti besplatnog Šunjića iako ni on nije dovoljno dobra zamjena za Sučića. Da dovedemo Čerina to je već druga priča.
  • OsamŠest
    3.3k
    Mislim da bi svatko od nas potpisao radije ostanak Baturine, nego Sučića. Jebiga, lova je lova..

    Možda se i na Šunjiću ipak radi..
  • E46
    634
    Tako to ne funkcionira, ne mozes ostvarit dobar rezultat s Pavicem, vi neki pojedinci stvarno od Dinama želite napravit Lokomotivi ili Goricu.
  • Paggini
    19.6k


    Bio sam ironičan
  • Ruzaa
    31
    Gledam malo koliko novinari uopće nemaju pojma, samo lupaju gluposti. Germanijak doznaje da je ponuda 8 miliona +2 bonus. Index doznaje da je ponuda 7 miliona, Sportske novosti 10, 24sata doznaju da je 6 miliona + 2 bonus.

    Ne znas tko pije, a tko placa. Tj nitko ne zna nis.
  • Lynx17
    4.1k
    Dobro jutro

    b8b07b425fe6eb5394825f44154d431a.gif
  • E46
    634
    Igrač je brutalan, sam je prošle godine pobjedio Ludogorets i izbacio ih iz Europe u dvije tekme, sada opet na Euru odličan.
  • E46
    634
    Onda ima smisla haha
  • Vučko53
    210
    Ako je netko ponudio za Sučića 10mil, to je odlicna ponuda i treba je prihvatiti.
  • Lynx17
    4.1k
    Ne znam Miro čemu prozivanje, ali ova dva moja posta su iz aviona vidljivi — Haza


    Isprike kolega, njegujmo dobre odnose
    Miro Vugrinec



    JWEN4Ob.gif
  • Mali Zeus
    12.5k
    Jel Sučić već prodan ili se o tome samo priča, jer čitajući ovu temu izgleda kao da je to gotova stvar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions