• Jos-Optimus
    2.1k
    Livaković? Najbolji golman Europa lige i Svjetskog prvenstva? Stvarno to uspoređujes s Elšnikom? Oprosti, ali usporedba ti je tragikomična
  • Laugreano
    2.5k
    Bez brige, dovest će nam naš vrli sportski sektor nekog anonimca iz druge francuske ili španjolske lige koji nije igrao zadnjih šest mjeseci.Nevo7

    Ovo nije podrugljivo?
  • Laugreano
    2.5k
    Kako je to moguce kad u najboljim godinama brani u HNL?
  • Paggini
    19.6k
    Zašto bi dovodili nekog novog? Pa imamo Pavića, nek odigra dobru sezonu i pokaže se kao jako dobar igrač koji će držati vezu Dinama iduće tri-četiri godine, pa možemo i njega prodati u Toulouse za 7.5 milijuna iduće ljeto.
  • Captain America
    17.6k
    Onda ni Livi ne moze bit pojacanje za Fener koji ima proracun 7 puta veci od naseg.Laugreano

    Livi se dokazivao na najvećoj sceni 5 godina. Elšnik se dokazivao 2 tjedna. Ne možeš ih uspoređivati.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Dinamo je klub u rangu Fenera i usporedba ti ne pije vodu. Navedi mi osobna postignuća Elšnika? Livaković je svjetski priznat golman i bio je prvi izbor cijelu svoju karijeru, prvi golman treće reprezentacije svijeta koju je doveo do tog mjesta, a rušio rekorde s neprimljenim golovima u Europi. Nemoj se sramotiti
  • Bernard
    514
    Ja neznam koji nogomet vi gledate ali Petar Sučić je bomba od igrača,momak koji će Broza zamijeniti u repki a puno je pametniji,al ono baš baš očekivam veliku karijeru od njega.tako da Pero ne idi!!! (bar još jednu sezonu).
  • Patak
    2.9k
    Deda o Sučiću prije dva mjeseca

    Znam da mnoge iritira spominjanje love, ali eto koristim to kao sinonim kvalitete. Ovaj dečko će za godinu dana vrijediti 20 milja na tržištu.Deda
  • scooniepenn
    3.2k


    Kolega, molim vas za pojašanjenje kako je točno prvi vratar hrvatske reprezentacije usporediv s igračem koji najbolje godine (već 4 posljednje) igra u Olimpiji. Dinamo je dvije klase iznad Olimpije, a Fener nije niti jednu u odnosu na Dinamo. Iskreno ne znam što očekujemo od europskih klubova ako se sami potcjenjujemo i to debelo.
  • Captain America
    17.6k
    Možda bi nam Boto dao Neju za 2 milijuna s obzirom na istek ugovora. Njega se može prodati opet za sličan iznos, a Elšnika ćemo se rješavati kao Emrelija.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ne znam je li bilo govora o tome u prethodnih nekoliko stranica, ali ako već prodajemo mene brine koliko ćemo mi vidjeti od tih 8 milijuna budući da je kao što sam ranije pisao Sučića prepoznao Zoran Mamić, a Džidić mu je menadžer.... Valjda nije kao sa Baturinom...
  • dinon7
    849

    Podrugljivo je, slažem se. Ali želim postaviti jedno pitanje.
    Što je toliko dobro napravio u ovih par mjeseci da trebamo pisati hvalospjeve?
    Ako izuzmemo RPG-a, ja po nicem do sada nemogu reci da je iznenadio ili napravio nešto wow. Sorry
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako se i ovaj transfer dogodi, ja bi uvijek inzistirao na nekom postotku od buduće prodaje za tolko mlade igrače.
  • Nevo7
    762
    Kako može kritika biti podrugljiva? Kaj smo pahuljice da se na sve vređamo? Marić prima lijepu plaću da ga svi možemo hvaliti ili kritizirati. To je u opisu njegovog posla. Pa nismo Sjeverna Koreja!
  • Eduardo
    19.9k
    Da. Ako pogledamo da on kao igrač ne može biti bolji, i da je još kroz protekle sezone lagano padao, onda mogu slobodno tvrditi da je jesen karijere. Pa neće on postati mlađi, nego samo stariji. I sve kaj godine u profesionalnom nogometu nose. A da je on Kroos ili Modrić, kojem se isto godinice vide, nije. Rješili smo se Ljubičića, Bulata a po svemu sudeći i Sučića kao jedine osmice, šestice zamjene koje mogu uletjeti u igru.Nevo7

    Josip Mišić u Dinamu je u zadnje tri sezone odigrao 150+ utakmica. Znači, ne ide ispod 50 tekmi po sezoni. Cijedi ga se maksimalno pa nije ni čudno da pada. U svjetskim okvirima možda nije Kroos ili Modrić, ali za Ljubičića, Bulata pa i Sučića je doktor nogometne igre. Uz planirano doziranje u njemu imamo igrača za još nekoliko top sezona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions