• Omake
    2.5k
    Žao mi je ako Sučić ode. Stvarno sam se nadao da će ostati par sezona. Ima neki gard, kao budući kapetan. S takticke strane, interest iz Italije ima dosta smisla jer mali igra baš kao klasična Mezzala, polu vezni polu krilo. Ako je transfer 9+35% sljedećeg je sasvim OK, s obzirom da je npr Juventus doveo mlađeg Thurama iz Nice za 20.
  • CastAway1986
    1.4k
    Nitko osim Sučića trenutno ne može otići za blizu 10M..Kakav RPG ljudi uozbiljite se , on je odigrao sasvim solidnu polusezonu ali ne vidim da itko lud na osnovu toga može dati tolike novce za igrača kojeg je donedavno mogao uzeti za džabe.Usput rečeno ni on se nije još u potpunosti dokazao , vidit cemo ga sad u ovoj sezoni i Europi !Što se Sucica tiče ako je zamjena već spremna kvalitete AGČ onda neka ide , mada neznam koliko mu je pametno ići i Serie A ovako mlad..
  • Zagi
    7.6k
    To je tvoje mišljenje. Imaš pravo na njega koliko god bilo krivo :joke:
    Po meni je Vrba klasa iznad i to će vrlo brzo pokazati.
  • Laugreano
    2.5k
    Pa napisao je da nismo doveli zamjenu za tu poziciju
  • cibona
    2.9k
    Treba odmah reagirati i pokušati dovesti Čerina, ali ovoga puta poslati realnu ponudu, a to je 4 milje i više.

    Mi trenutno nemamo zamjenu za Sučića. Na ademija ne računam, on je gotov, a uostalom za vrijeme utakmice igra sve osim svoje prirodne pozicije.
  • scooniepenn
    3.2k

    Volio bih da ti jedini ovdje budeš u pravu, ali malo je izvjesno. :smile:
  • CastAway1986
    1.4k
    Haza je dao sasvim normalan komentar u vezi Špikića i prije i sada..Miro s druge strane ima možda i najprovjerenije informacije ovdje i uvijek kaže nešto prije novinari objave..Mene zanima šta ima.za reci treći vodeći insajder Zone , legenda Sanjin Lego!
  • Captain America
    17.6k
    Traže se i igrači poput Baturine , a proračun se neće sam zatvoriti.Zagi

    Globan je rekao u "podcastu" s Bošnirom da imamo sigurnih 35 milijuna ako se plasiramo u LP. Dobili smo značajno pojačane sponzorske ugovore od Favbeta i Castorea. Ulaznice će biti skuplje nego prošle godine. Zaradit će se i na višim cijenama članarina s velikim brojem članova. Ako ne uđemo u LP, razumijem prodaju. Ali dok ni ne znamo protivnika u PO, nikako ne razumijem.

    Puno je lakše nadomjestiti Sučića.Zagi

    Vidi se po tome koliko dugo smo tražili zamjenu za Jakića kako trkači rastu na drveću.

    Vrba u prvu , možda Čerin i jači smo nego sada, a Baturina ostane.Zagi

    Opako precjenjuješ Vrbančića. Dečko u Dubravi nije dominirao, a trebao bi upasti u prvih 11 Dinama. Čerin nakon ovakvog EP sigurno neće doći u Dinamo.
  • blubach
    230
    Ako Sučić stvarno ode za npr 9m eura (a bilo bi mi izrazito žao jer je veliki potencijal), onda za te novce treba dopeljat Čerina i npr Selahija, meni u glavi to zvuči kao dobar deal na kraju...
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ne znam Miro čemu prozivanje, ali ova dva moja posta su iz aviona vidljiviHaza

    Isprike kolega, njegujmo dobre odnose
  • Izet Hajrović
    2k
    Realno, nekako moramo napuniti blagajnu. Ako je to Sučić, nemam problem s tim. Nadajmo se još transferu Olma, rješavanju viškova za možda neki sitniš i mislim da nemamo potrebe prodavati Baturinu prije zime.
  • Orc123
    7.8k
    Ako stvarno odlazi Sucic onda nam trebaju 2 vezna igraca! Do sad nam trebao 1, a ako ode onda trebaju 2....ne mozes ostati na pozicijama defanzivnog i centralnog veznog na vremesnom kapetanu i nezalijecenom igracu kod kojeg je rizik od ozljeda kako malih tako i velikih ogroman!

    Sta bi se desilo u situaciji da nam se nedaj Boze ozlijedi Misic? Tko bi igrao? Jednostavna racunica trebaju nam 2 vezna igraca i ti jod imamo mladog Pavica. Otišao je Bulat, Halil i ako ode Sucic...to su 3 igraca! Znaci minimalno 2 nam trebaju ako zelimo biti neki kurcev relevantni faktor u europi a ne kanta za nabijanje! Mladi ce imat prilike se pokazati ako budemo dominantni u hnl, ovako nece igrat nista ako cemo opet loviti zaostatak!
  • Zagi
    7.6k
    Opako precjenjuješ Vrbančića. Dečko u Dubravi nije dominirao, a trebao bi upasti u prvih 11 Dinama.Captain America

    To možete pisati još sada, nakon priprema će biti druga pjesma.
    Pazi kaj ti kažem.
  • Gringo
    72
    Nadam se da Sučić nema neku klauzulu u ugovoru tipa da mu od transfera ide 30%
  • Ludovic IX
    7.2k
    Misic, rog, baturina, Vrba. Najviše minuta će bit na njima. Ademi, Pavic i još jedan i to je to. Ne treba trpat 10 igrača u vezu.

    Kladim se da je rog taj kojeg jakir vidi u prvih 11. I onda su zaključili da mogu sucica prodat.

    Sve je ovo nagadjanje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions