• Sava Krpa
    266
    Da nije Nevistić
  • Jaro
    7.3k
    Fruk + Pašalić + Selahigrađanin

    ova trojica nisu ni HNL uspjeli osvojiti a uci ce u LP? :rofl:
  • Captain America
    17.6k
    Potpuno sam ok sa prodajom Sučića.
    Dobar je ali ga brate precijenjujete da to nisu istine.
    Zagi

    Napisao je deda prije par tjedana da je dobio na uvid rezultate njegovih fizičkih kapaciteta i da je ostao ugodno iznenađen.

    Takvi igrači se traže svijećom, a ne poklanjaju nakon jedne sezone za isti iznos kao 15. igrač u rotaciji bez pozicije Bartol Franjić.
  • Haza
    4.1k
    Ne znam Miro čemu prozivanje, ali ova dva moja posta su iz aviona vidljivi da ništa ne tvrdim, štoviše čak sam naglasio u prvom postu da je moje mišljenje da će Špika otići ovaj prijelazni rok, a u drugom sam naglasio da nisam u ZG i da nemam info. Ne znam koliko sam više mogao naglasiti da ništa ne tvrdim, čak i da Sučić odlazi sad u Italiju, prilično sam siguran da će tamo do kraja prijelaznog roka otići i Špika.
    Osobnog sam mišljenja da je prodaja Sučića sada jako loš potez, ali ako je to garancija da Baturina ostaje u klubu još godinu dana, onda podržavam prodaju ako je blizu 10 milijuna eura.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    I ja sam pomislio na Nevistica. RPG nikako,Sucic i Bati su nadam se puno vece prodaje,za Misica nece nitko dat tolike
    novce.
  • Jurki
    11.6k
    Fruk + Pašalić + Selahi i voila. Ide polufinale lige prvaka :naughty:građanin

    Nadam se da se zajebavas.
  • GOAT
    1.2k
    mali fruk i terijera Selahija koji je 2 koplja iznad Sucica.građanin

    Prekini trolat.

    Jedino ako netko nije RPG-a prepoznao, pa poslao neku ludu ponudu.Str1nger Bell

    Ili on ili Sucic. Ne vidim tko bi jos moga ici za blizu 10 mil
  • Keyser Soze
    10k
    Ja sam jučer čuo da Sučića žele Talijani i to za 10ak milijuna eura tako da vjerujem da se o tom radi.
  • CastAway1986
    1.4k
    slažem se! Jako mi je žao igrača , bio sam njegov zagovornik dok je igrao u Serie A i jako sretan kad smo ga doveli..Šteta nesretne oranice u Šibeniku nakon ozljede je potonuo i fizički i psihički..Nadam se da će formu donekle povratiti u Belgiji i želim mu svu sreću u nastavku karijere..
  • Time
    855
    Sucicevi menaderi su braca Dzidic,Mamicevi ponajbolji prijatelji...tako da je sve moguce.
  • rioda
    4.8k
    Nevistić nije, pa doveli smo dva golmana, napisao je da na tu poziciju nismo doveli nikog.
  • Kaktus Car
    491
    imaš okosnicu momčadi koja je igrala uvjerljivo najbolji nogomet prošle sezone i to ne dio sezone, već cijelu sezonugrađanin

    Daj odgovori na 2 pitanja:

    1. Koliko je puta ta "momčad koja je igrala uvjerljivo najbolji nogomet prošle sezone" te prošle sezone igrala protiv Dinama?

    2. Koliko puta su pobjedili?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Sucicevi menaderi su braca Dzidic,Mamicevi ponajbolji prijatelji...tako da je sve moguce.Time

    Da su ne znam kakvi prijatelji, kakve to veze ima? Sve ovisi o nama, dečko ima važeći ugovor.
  • Praskaton
    2.3k
    Prodaja Sucica bi bas bio uzasan potez.Baturinu,Perkovica i Sucica moramo zadrzat jos ovu sezonu..Sigurno ce vrijediti vise na kraju a i igracki ce nam valjati puno.

    Ne vjerujem u tu pricu iskreno.U nekim proslim vremenima možda al sad kad su tu ljudi kojima je cilj bolji Dinamo nema straha.Sigurno su svjesni da rasprodajom nece nista postić,pa makar bili u neznam kako losoj financijskoj situaciji
  • Ludovic IX
    7.2k
    ako prodaju sucica, mozda otkupljujemo roga za neku siću i vjerojatno očekuju od Vrbe da eksplodira ove sezone..

    i sam mišljenja da Sučić nije ekstra potencijal. jedan zahvalan igrač ali ne bi bio nikad zvijezda. i ako ga ne prodamo sad dok je još relativno mald i potencijal, necemo ga ni prodat.

    ja ga nebi prodao jer meni lova ne igra ulogu ali očito klubu igra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions