• NitkoBitan
    17k
    Prvi dres je oke, treci ce navodno bit odlican.

    Zuti (drugi) je kriminal! I opet cemo u tom kriminalu igrat vecinu gostujucih...
  • Boycie
    1.1k
    po ovim cevapima koji drze dres, na tragu smo starije osobe.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Tko god je pustio slike treba biti adekvatno "nagradjen". Kazete izlaze slike i drugih klubova, jesu ali ne slikano na podu ili dok netko drzi dres, nego vecinom od strane marketinga i slicno.

    Nisam citao sve komentare, zanima me je li tko popljuvao Zajeca i ostale nove ljude i za ovo kao sto su popljuvali za stadion turu?
  • Noel
    6k
    Kriminalan dres. Ovo izgleda kao dresovi s placa. Doslovno. Sa čime smo mi to dobili personalizirane dresove koje je obećano kod ugovora? Kakve veze imaju pruge u koso sa Dinamom? Kaje ovo? Dio stare uprave koji je odabrao ove dresove u zatvor treba zbog ovog. Plave zebre jebote.
  • Eduardo
    20k
    bude ga @Majki2111 prepoznao na predstavljanju. Samo da prije toga stigne obaviti analizu slike da otkrije na koji su način njegovani nokti i ruke.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Sa čime smo mi to dobili personalizirane dresove koje je obećano kod ugovora? Kakve veze imaju pruge u koso sa Dinamom?Noel

    Sta si tocno ocekivao? Katedralu? Siluetu Maksimira? Personalizirani dres znaci da nitko nema isti, a ne da imamo neke crteze po njemu i slicno.
  • Bruh
    925
    Samo šteta kaj je trend naljepljenih i malih grbova a ne onih ogromnih kao na francuskom dresu ove godine i na ful starim dinamovim
  • Noel
    6k

    Sigurno nisam očekivao da ću drukat po novom za plave zebre. Pogle dresove castorea od Leverkusena ili Seville.. Velika je razlika.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Jednostavno ne vidim svrhu ovih pruga, da je običan čisto plavi bez ikakvih uzoraka bi već bilo puno bolje.
  • NitkoBitan
    17k
    Sa čime smo mi to dobili personalizirane dresove koje je obećano kod ugovora?Noel

    Treci bi trebao bit personaliziran sa specificnim motivima.
  • Nolifer
    8.1k
    Jednostavno ne vidim svrhu ovih pruga, da je običan čisto plavi bez ikakvih uzoraka bi već bilo puno bolje.San Lorenzo

    To the point :clap: :up:
  • miro
    4.4k
    1.dres mi je top, baš mi se dopada
  • Daliban
    1.6k
    Trebali su pomaknut predstavljanje u 9 da ih predstave po mraku.
  • Maxx
    2
    Postoji li slika 3.dresa, kad vec sve izlazi van
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Jednostavno ne vidim svrhu ovih pruga, da je običan čisto plavi bez ikakvih uzoraka bi već bilo puno bolje.San Lorenzo

    svi dresovi castorea za ovu sezonu imaju nekakav uzorak po sebi...

    ekipa spominje sevillu i leverkusen

    ima uzorak

    slika.png

    ima uzorak

    slika.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.