• Olmic
    3.6k
    meni plavi jednostavan lijep

    A zuti isti kao od prije par godina nis posebno
  • Hnlovac
    1k
    Jbt kak se ljudi ne mogu strpiti do 19 sati, kao kad je 10 sati prije procurio gta6 trailer

    Nisam gledao slike koje kruže, u 19 sati ću se iznenaditi ili pozitivno ili negativno i tjt. Zas bi si sad spoilao to s nekim slikama gdje ih i osvjetljenje može poružniti
  • Mlađi referent
    12.3k
    Evo fotka iz drugog kuta

    02f53239-1cf9-4ef2-a597-0af0615f08b9.jpg
  • Sixthway
    457
    Prva zadaća uprave je saznat od kud i koga cure ove fotografije?
  • Eduardo
    20k
    ja fakat ne kužim što ljudi očekuju od dresa?
    da riga vatru, svijetli u mraku, levitira iznad zemlje kad ga se skine, koji k?

    majica za bavljenje sportom, napravljena od 100% sintetike...
    db-izbjeglica


    Kakva majica? To je čisto banaliziranje... dres je puno više od puke estetike - jedan je od glavnih simbola i identiteta kluba. U suprotnom ljudi ne bi tražili redizajn ili povratak retro dresova za koje su godinama i desetljećima ostali emotivno vezani. Samo ću iskoristiti priliku za malu digresiju pa ću se dotaknuti dresova naše reprezentacije koji su nadišli sport i postali dio naše kulture. Baš tako što ćeš nositi dres voljenog kluba ili reprezentacije najistaknutiji je način da kao navijač na prvi pogled pokažeš svoju pripadnost.

    Osobno nisam jedan od onih koji traže personalizaciju koja će uključivati razno razne elemente koji će dres natrpati hrpom nepotrebnih detalja, ali volim vidjeti naš dres u upečatljivom izdanju koje će mi se svidjeti na prvi pogled. Međutim, u ovim dresovima to za sada ne vidim. I kad bi stavili na stranu osobne afinitete moramo biti svjesni da dres može biti važan izvor prihoda za klub, a njegov dizajn je ključan element kad pričamo o tom segmentu jer tko će dati tolike novce da bi kupio nešto što mu se ne sviđa? Sudeći po dosadašnjim reakcijama ovi dresovi se ističu, ali kao oni loši. Tako da sumnjam da ovaj dizajn dresova može potaknuti bolju prodaju.
  • javolimtebejako
    1.5k
    meni već ovak izgleda bolje
  • rioda
    4.8k
    Tu se vidi i da na zadnjoj strani ima natpis Nema predaje
  • Pop corn
    8.1k
    Prva zadaća uprave je saznat od kud i koga cure ove fotografije?Sixthway

    Naravno da hoće
  • dzg717
    1k
    ZAŠTO SE SLIKA DRESA MORA OBJAVIT PRIJE SLUŽBENOG PREDSTAVLJANJA, JESMO LI MI NEKA SELJAČKA ZADRUGA?!
  • Jaro
    7.3k
    kaj se deres? Jbt, informacije o transferima izlaze iz kluba ko s placa, a hdje nece slika dresa...
  • Peškaman
    4.2k
    Nije plavi loš samo da su tipa završni dio rukava stavili bijelo da se ukombinira s ovim V izrezom.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Dres, manje - više, ali mene uvijek nerviraju one objave i lažne najave klubova u suradnji s tehničkim sponzorom prilikom predstavljanja dresova, nešto tipa :

    "Prvi,plavi dres je inspiriran poznatom zagrebačkom ulicom Ilicom, gdje se na rukavima jasno vide konstrukcije željeznice Šprehanjec, prve takve u našem gradu "
  • dd29
    536
    Svakom klubu iscuri ranije, footy headlines uvijek objavi prije nego što bude službeno
  • M94
    1.2k
    Ne da je moglo bolje nego mi se uopce ne sviđa dres.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.