• Brusa
    1.5k
    pa meni isto ovaj drugi izgleda više zeleni nego žuti :lol:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ja fakat ne kužim što ljudi očekuju od dresa?
    da riga vatru, svijetli u mraku, levitira iznad zemlje kad ga se skine, koji k?

    majica za bavljenje sportom, napravljena od 100% sintetike...

    ove sezone je već izašlo nekoliko dresova koje sponzorira castore i koji imaju plave dresove.

    slika.png

    slika.png

    što god bilo...bit će plavi dres, koji po sebi ima nekakv uzorak i neće biti obični plavi, praktički kataloški dres kao kod adidasa, što je većini godinama smetalo

    imam dojam da su ljudi očekivali nekakve katedrale, banove, kipove, siluete grada i slične stvari po dresovima, samo ne znam od kud ta očekivanja...jer to doslovno ni jedan castoreov dres nema.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Meni ove neon boje su oke da budu golmanski dresovi.

    Plavi mi se čini okej, not great not terrible. A ovaj žućkasti će biti najkriminalniji dres još od neon gostujućeg iz sezone 18/19 koji je posebna kategorija ružnoće za sebe.

    Druga stvar, ako su za ružne dresove kriva prošla uprava, onda je logično da su i oni krivi za ugovor sa Castoreom i sto cemo dobit lovu od njih za razliku od adiddasa.
  • rioda
    4.8k
    imam dojam da su ljudi očekivali nekakve katedrale, banove, kipove, siluete grada i slične stvari po dresovima, samo ne znam od kud ta očekivanja...db-izbjeglica

    Možda iz medijskih najava, koje su trajale godinu dana, da ćemo imati mogućnost personalizacije dresova

    Plavi na ovoj slici ne izgleda ništa posebno, ali sam siguran da će na igračima izgledati skroz dobro. Ovaj drugi neću ni komentirati, samo se nadam da će treći biti crn
  • Mali Zeus
    12.6k
    a da je obični plavi pizdili bi zašto nema nekog uzorka.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Možda iz medijskih najava, koje su trajale godinu dana, da ćemo imati mogućnost personalizacije dresovarioda

    te 2-3 garniture bi trebale biti dinamove i nijedan klub koji nosi castore ne bi trebao imati takvo što = personalizirani dres!

    mada meni nije jasno što je u tome toliko tragično i ispod časti ako neki klub u španjolskoj ili poljskoj ima isti dres u drugoj boji, ali dobro...
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Službena fotografija novog dresa i ova što je procurila će biti razlika nebo i zemlja
  • i more je plavo
    1k
    S obzirom da Castore ne slovi kao kvalitetan proizvodjac opreme mogao bi biti na oba polja los.Petar86

    Ja bum se mogel nositi s cinjenicom da smo finale uefa lige zgubili zbog mokrog i teškog dresa, jer to im se pripisuje kao mana.

    Plavi bude svakak, grb na njemu a sve drugo bu nekom smetalo a neko bu bas u tom uzival.
  • čovjekjogurt
    617
    Prvi dres 5/10 - srednja žalost, ostaje nada da bolje stoji na igračima. Očekivao sam više i da će se Castore potruditi.

    Drugi dres 1/10 - meni je ovo najružniji dres u povijesti Dinama. Čak su mi i prošlosezonski rozi i onaj narančasti sa 20 reklama iz 2008. bolji od ovog dresa. Flourescentni rezervni dresovi su ušli u modu prije 15-20 godina (ona moćna Barca sa Ronaldinhom je to uvela u modu ako se dobro sjećam) i skoro svi klubovi su slijedili taj trend. Mrzio sam taj trend tada, mrzim flourescentne dresove i sada jer izgledaju kričavo i kičasto. Igrači u njima izgledaju kao onaj restoran iz Mućki kojeg Del Boy oboji u flourescentnu boju. Drugi dres treba biti bijeli, sivkasti ili eventualno žuti (ali normalno žuti a ne da svijetli u mraku). Sve drugo obično ispadne kič i pretjerivanje.
  • rioda
    4.8k
    te 2-3 garniture bi trebale biti dinamove i nijedan klub koji nosi castore ne bi trebao imati takvo što = personalizirani dres!

    mada meni nije jasno što je u tome toliko tragično i ispod časti ako neki klub u španjolskoj ili poljskoj ima isti dres u drugoj boji, ali dobro...
    db-izbjeglica

    Sve jasno, ali se iz najava dalo naslutiti drukčije. Pričekajmo službeno predstavljanje, ali da ima na rukavu ili iza neki naš motiv, vjerujem da bi svi bili oduševljeni.

    Ionako ne patim previše na dresove, više me zanima ostatak ponude, polo majice i slično
  • Crni86
    3.5k
    Toplo se nadam da ce osoba koja je u javnost prijevremeno pustila slike dresa sutra ujutro skupljat svoje stvari iz ureda i sama napustit maksimir.
  • Twisted1
    537
    Ma ekipa, dresovi su skoro pa i skroz nebitni.

    Samo da mi igramo dobro i pobjeđujemo!
  • CUCAK
    158
    potpisujem... znači radiš u klubu, znaš da klub sprema nešto za predstavljanje tog dresa, trudi se oko toga i ti poslikaš dresove i pošalješ nekome i sad si najpametniji i faca
  • BBBaranja
    2.5k

    Totalno neprofesionalno tko god da je odgovoran za ovo..
  • Paggini
    19.7k
    Gledajte to s pozitivne strane, barem nema monokromatskih grbova :snicker: :snicker: :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.