• Petar86
    884
    Ma to je to. Da su izasli 2-3 mjeseca prije nebi povjerovao, ali ovo je izaslo ujutro, a predstavljanje je veceras. Samo se nadati da uzivo izgledaju bolje
  • Eduardo
    20k
    danas bude odma i treći predstavljen ili?javolimtebejako

    Već nekoliko puta istaknuto je da ne bude tak da ćemo svi skupa morati još malo pričekati na predstavljanje trećeg dresa.
  • dzis
    807
    Mogu samo reci da se nadam da bude igra bolja od dresa. Jebes onda dres…
  • javolimtebejako
    1.5k
    hvala, nisam stigao sve popratit
  • Boycie
    1.1k
    To su ti dresovi ali slika je teski uzas. Ak je vec neko pustio mogao se potrudit, ovak zgleda zlonamjerno.. Uzivo bu druga prica. Danas nije predstavljanje treceg brijem, al taj bu vecini najbolji.
  • Nevo7
    765
    Blaga riječ užas. Od kad smo potpisali Castore, nadao sam se barem da će ličiti na nekaj, kao kaj top europski klubovi dobivaju. Ali ovo, žali Bože... Nadam se da su uživo bolji.
    Ono, gledao sam od Rangersa, Athletica, Bayera, nadao se uzorcima i sličnim finesama, a dobili smo neku Dechatlon Doymos ili Lidl običnu bezvezariju...
  • Jaro
    7.3k
    Ako su ovo fakat dresovi, onda imamo najruzniji prvi u povijesti - genericka rangers boja sa generickim crtama, a ovaj prsluk za pomoc na cesti ne treba ni komentirati. Adidasov losos je vrh za oba ova...
  • Nolifer
    8.1k
    Bolje da je dres prazan nego sa nepotrebnim uzorkom koji mora popunit kvotu.

    Valjalo bi napravit anketu neku, pa da vidimo kako stoje stvari. (Ako ima potrebe)...

    I ne treba ljude napadat\osuđivat ako im se dresovi ne sviđaju, to je stvar ukusa.

    Zato je mogla bit prije neka anketa, da navijači izaberu hoćemo tako i tako i to je to i našao bi se kompromis...

    No pričekajmo službenu objavu...
  • Mrvica
    3.9k
    Već 15 stranica sa komentarima oko dresova koji su slikani sa mikrovalnom. Smireno i sudit ćemo kad bude predstavljanje dresova, a ako je istina da su ovo dresovi i da je netko slikao i dao u javnost taj treba dobit nogu u dupe i to jučer.
  • Common Sense
    796
    Ono što ja ne razumijem je zašto klub oko nekih stvari ne zatraži pomoć svojih članova/navijača? Klub ima vojsku navijača iza sebe od kojih su mnogi stručnjaci što se tiče dizajna. Zašto za iduću sezonu klub ne bi napravio natječaj za dizajn domaćeg i gostujućeg dresa, a onda svi članovi glasaju za izbor najljepšeg?
  • mokoxax468
    698
    Izgledaju prosječno na slikama, no čekam večeras uživo da vidim.

    Ovo o glasanju za uzorak/tip mi nema smisla, dizajn treba prepustiti dizajnerima
  • badjibadara
    3.1k
    Ono što ja ne razumijem je zašto klub oko nekih stvari ne zatraži pomoć svojih članova/navijača?Common Sense

    A sada je takav kakav je. Iducih sezona se nadam dresu koji su vecinski izabrali clanovi.

    Za sada poznato u HNL-u, dresovi Dinama, Hajduka i onaj rijecki su razina ispod proslogodisnjih.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Nadam se, a i vjerujem da će ova 2 dresa bolje izgledati uživo. Ukoliko budu baš ovakvi kao na slikama, onda je to katastrofa!
  • Bruh
    924
    Meni uopce nisu losi ja ne znam o cem vi iskreno
  • GOAT
    1.2k
    Hoce li biti YouTube prijenos prezentacije dresova?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.