• Captain America
    17.6k
    Nadam se da će ekipa koja će dogovarati domaći dres za iduću sezonu gledati u smjeru domaćeg plavog dresa s bijelim tankim crtama iz 2019/20.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Hoće li se moć pogledat live predstavljanja dresova?
  • sport
    3.3k
    Nadam se da ekipa koja će dogovarati dresove za iduću sezonu neće čitati Zonu i udovoljavati željama jer bi dizajn dresa kad bi svima udovoljili tek tada bio totalna katastrofa
  • don
    5.6k
    ali ajde, pronađimo utjehu u tome da je domaći full plave i bez bijele boje, koliko god užasan bio.


    2. dres:

    IMG-1127.jpg
  • blue heart 72
    1.7k
    Na osnovu ovoga kaj je izašlo, rekel bi da je to moglo biti definitivno bolje odrađeno. Uglavnom, mislim da se bum ove sezone koncentriral na casual ponudu iz fan shopa
  • Mihaljević
    9.8k
    Ne pamtim lošije dresove, daj Bože da taj crni bude normalan.
  • Jaki991
    120
    Trening hlacice su odlicne ako nista, plus taj crni dres vjerojatno, nekaj ce se pronac u shopu
  • IstokKa96
    671
    Nije se i nece se nikad roditi onaj koji bi Dinamovom navijacu ugodio.
    Lijep pozdrav svima uz zelju da Spikic u rezervnom dresu u 90.+8 kvalifikacija za LP zabije pred Sjeverom, a sutradan potpise novi dugogodisnji ugovor.
  • Infinity
    16.3k
    Sjecate li se kad smo nabili Atalantu? Kao da je jucer bilo. Pet godina je proletjelo dok smo trepnuli, proletjet ce i ovaj ugovor sa znj proizvodjacom opreme. Valjda sljedeci nece biti GB3.
  • Endeavour
    571
    Kako ljudi definiraju “loše” dresove? Može samo biti da se ne sviđa boja ili uzorci. Kvalitetu ćemo saznati kroz par mjeseci.

    Meni je žuti baš elegantan. Puno draži od nekakvog bijelog ili sivog. Takvih ima na tone.

    Nadam se da ima pokoji skriveni detalj-natpis. Ali sve u svemu, dres s dinamovih grbom meni ne može biti ružan.
  • Keyser Soze
    10k
    Sjecate li se kad smo nabili Atalantu?Infinity

    Kad smo već kod tog, bili su mi najgori dresovi te sezone za Europu, izgledali smo kao Maribor. Međutim, na terenu smo ubijali pa nitko nije mislio na dres kad smo išamarali Atalantu 4:0.
  • Sixthway
    457
    Ja sam se nadao da neće biti ovih šarenih boja . Jel stvarno bivša uprava odgovorna za ovo? Jel se nije moglo ništa promjenit ? I kakvu smo to slobodu mi imali kod dizajniranja dresa? Plavi još prolazi , al dinamovom puku i našoj povijesti i sadašnjici žute i slične boje ne pripadaju.
  • Crusades1986
    11.9k
    A koje boje pripadaju Dinamu? Osim plave koja je rezervirana za domaći dres? Ne možeš svake godine imat bijeli ili crni dres kao gostujući.

    Koje boje su preostale za gostujući i treći dres onda? Da bude različita od plave i da nije crna i bijela svaku sezonu?
  • Petar86
    884
    Kako ljudi definiraju “loše” dresove? Može samo biti da se ne sviđa boja ili uzorci. Kvalitetu ćemo saznati kroz par mjeseci.Endeavour

    S obzirom da Castore ne slovi kao kvalitetan proizvodjac opreme mogao bi biti na oba polja los.

    Sto vise gledam plavi to mi je ljepsi, ali s drugim se ne mogu pomiriti nikako
  • Mali Zeus
    12.6k
    Plavi je čisto dobar, a žuti je ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.