• jedan u nizu
    8.2k
    Ako ce sada Castore davati 1,6mil godisnje, jel se zna koliko je adidas davao po godini?
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Nikad nismo imali ovoliko ruzna prva dva dresa, a veca ocekivanja. Uzasno.
  • emilperska
    5.4k
    Vidjet cemo uzivo na sta to lici. Ali velim, moglo je i gore. Sjetite se 2022. i Slaven Belupo dresova..
  • Nogo
    3.6k


    Naime, petogodišnji ugovor s Castoreom Dinamu će donijeti osam milijuna eura keša i još dva milijuna eura u opremi. 

    Osim toga, Dinamo će zarađivati puno više od prodaje dresova nego što je bio slučaj s Adidasom, kojem je bio tek jedan od stotina klubova s kojima je surađivao. Adidas Dinamu nije plaćao ništa u gotovini, a nagrađivao ga je tek bonusima za osvajanje naslova i igranje u Ligi prvaka.
  • Marcinko
    595
    Na ovakvim fotografijama rijetko koji bi dres moćno izgledao, sigurno će to uživo puno bolje izgledati, pa me treba još uvijek suditi. Adidas je meni jako dobre dresove radio, ali ako bi ove godine bili nešto na fazon ovog što je hajduk dobio onda bolje da nismo ostali na adidasu.
  • Common Sense
    796
    Ove slike koje su procurile su legit, takvi će dresovi biti. Meni se ne sviđaju i mislim da su čak i oni Diadorini biti ljepši. Nadam se da je Castore barem uložio kakve-takve napore i podigao kvalitetu, kad već nisu uložili u dizajn.
  • badjibadara
    3.1k
    Prvi još bude ok na igračima. Drugi pošaljemo istrijanima, a trening dresove proglasimo rezervnim.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Najljepsi dres ikad.
  • NORTE
    11.4k
    Plavi dres je dobar.
    Dres ko dres.
    Naprijed dinamo!
  • Toni90d
    390
    Je li samo meni upada u oči, da je na žutom dresu, grb u "visini" loga od Castorea (poravnan), a na plavom je grb viši od loga? Da nisu oba dresa simetrično napravili sto se tice grba i loga? Uz to je grba na plavom dresu više prema unutra, a na žutom više prema van. Ili me kut slikanja vara?
  • sport
    3.3k
    A da se ipak strpite do navečer i onda date konačni sud o dresu.
  • dzg717
    1k
    Sankcionirat onog koji slika dresove prije predstavljanja…
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Donosite sud na temelju slike koje je neko slikao starom motorolom i još namjerno nadodao šugavi filter kako bi se pokupile reakcije.

    Ajmo čekat službenu objavu pa onda ostavljati kritike
  • sport
    3.3k
    Zaposlenici kluba dijele info o transferima a da neće slike dresova
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.