• Ivanmtk
    1k
    ne. Dresovi su kategorija u kojoj će uvijek bit većina plačipički i koja se neće svidjeti većini. Tako da svaka rasprava na tu temu je kmečanje. Meni su dobri. Domaći pogotovo top. Gostujući je ionako nebitan.
  • seljak86
    2.5k
    Jel možemo ipak uvesti ban za različito mišljenje :lol:
  • Klenx
    5.6k
    Vidi se da su dresove birali Miličević i Perasica :lol:
  • FrodoJePurger
    96
    Samo da napomenem, ni Castore ni nova uprava nisu “krivi” za ovakve dresove. Ideje za dizajn imaju zaposlenici u klubu, a kada su se radili novi dresovi, stara uprava je bila zadužena za njih. Možda je treći dres bomba…
  • Dzoni
    616
    Meni su cak i ok dresovi, jasno treba vidjeti kako stoje na igracima, ali iz prilozenog nije lose. Da nema ovih prugica na plavom dresu, bilo bi jos bolje
  • Babangida
    39
    Kaj nije drugi trebao biti bijele boje ?
  • dd29
    535
    Čovječe, koliko pretjerivanja i preuveličavanja. Dresovi su sasvim ok. Domaći plavi je svakako ljepši od ovosezonskog s bijelim rukavima, a i žuti će uživo bit svakako bolji od ovog rozog ili šta je već. Očekivao sam puno gore.
  • eol12
    588
    Dok ne vidim uzivo ne komentiram, opustite se, sigurno izgleda bolje nego na slici, briga me za dres ak ćemo biti dobri i uspješni i ove sezone.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Ako ništa, barem nije boje lososa :rofl:
  • Captain America
    17.6k
    Ovo je toliko loše da sam odustao od kupnje replike s kineskih shopova.
  • Marley
    1.6k
    Iskreno, svejedno mi je kakav je dres. Decki ce dobro izgledat u njima jer sto se mene tice, ljepota je u oku promatraca :wink:

    Fakat nemam neke velike zahtjeve, jedino ne volim vidjeti girly roze nijanse niti pretjerano sarenilo sa tisucu boja. Jednostavno mi to ne ide uz nogomet.

    Eto mozda nepopularno ili staromodno razmisljanje, ali bas me briga :grimace:
  • Sljeme
    2.4k
    Ovi dresovi na slikama su fakat užasni. Izgledaju ko da su s placa. Jeftino i ružno.
  • IceMan
    2k
    Sve ovisi u kakvoj će biti kombinaciji s gačicama i štucnama.

    Nadam se da neće sve biti plavo.

    Npr meni odlično izgleda kombinacija Rangersa s tim dresovima, plavo - bijelo - crno.
  • ivanzg
    129
    Nisam oduševljen, nadam se da će sve ostalo iz asortimana biti bolje.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Malo se pretjeruje, prvi mi izgleda ok. Drugi bi volio da je bijeli ali šta se može.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.