• Hrc-Vg
    346

    Potpis na ovo. Rile je ugušio Kaneka, u napadu ne daje ništa, maltretira suigrače, a njegov učinak je mizeran.
    Ni on ni Ademi nemaju kaj tražiti blizu prve momčadi. Nadam se da ni jednom ni drugom neće produžiti ugovore.
  • SAS1987
    14.6k
    Prošao je 5-6 trenera koji su ozbiljno računali s njim ali forumska struka zna volje. Propali bi ko žeton da se u Dinamu ozbiljno ravnaju prema forumskom mišljenjuPatak

    Mi smo još na forumu, a gdje su oni? :lol:
  • blubach
    233
    Ako bi Mišić stvarno otišao za 3m eura, bi li imalo smisla ići po Čerina za 6-7? I dal bi to bilo nešto realno?
  • ZgDLions
    395

    Ademi još ima volje i siline u igri i kao zaslužni igrač i kapetan ima mjesta u rotaciji.
    Nismo mi baš tako popunjeni niti imamo love da sad sve zamijenimo.
    Rile mi je već rubni.
  • Orc123
    7.8k
    Mislim da bi bio veliki minus bilo kakvo daljenje pregovranje sa Soticekom! Samo bi pokazali da ne drzimo do svoje rijeci i da nas tako svaki puta i drugi igraci iz hnl mogu ucjenjivati! Da Soticek ima bolju ponudu on bi vec otisao. Sve su to price za malu djecu i ja se nadam da smo se konacno opametili.

    Da sad dovedemo tako iz vana talenta i da jedan prijelazni rok ne iskrcavamo pare u hnl zamislili binse oni svi po redu. Ovako cemo samo pokazati da smo slabi i da mi vise trebamo njih, a ne oni nas pa ce nas nastaviti vuci za nos kao i do sad......od mene bi to bio veliki minus za Marica i drustvo.....nevezano je ovo za Cordobu..uopce nije bitno koga cemo dovesti ali kad se das nekome ucjenjivati onda svaki sljedeci dogovor je jos tezi i tezi....

    Sjetit cete se kako smo prije pregovarali s loxom, kako smo imali prednost pred svima, a sada moramo platiti vise da bi nam prodali. Ista stvar je i s Rijekom, Istrom......za to sve smo si sami krivi jer smo se tako postavili.
  • E46
    634
    S ovim stavom i tvojim razmišljanjem o Spikicu da ce bit starter i da tako isto misli struka bit ce cetvrti u hnlu ove godine a u europi necemo grupu proc.
  • Eduardo
    20k
    Ako bi Mišić stvarno otišao za 3m eura, bi li imalo smisla ići po Čerina za 6-7? I dal bi to bilo nešto realno?blubach

    6-7M€ značilo bi najveći ulazni transfer u povijesti kluba, a to ti govori da nema ništa od toga.
  • E46
    634
    Nadam se da ce klub ako ima ambicija igrati LP sto vise u iducim godinama poceti prelaziti taj famozni prag od 5 milijuna eura za transfere uz naravno aktivaciju navijaca da bude pun stadion sve utakmice Europe, da bude sto vise posjete u HNL, da se kupuje clanske itd i naravno da klub ide prema naprijed a ne da stagnira za ostalima, mozda sad u ovom nekom prijelaznom razdoblju gdje financije nisu stabilne ne moze platiti toliko za igraca, ali dok se sve stabilizira i bude neke vece prodaje tipa Baturina uz smanjen platni budget ne vidim razloga da ne probijemo taj prag odstete od 5m i place od 1m.
  • Patrick1996
    61
    evo kao da si mene pitao sta da napises :) tocno tako
  • FrodoJePurger
    96
    Čudim se kako danas još nije bilo ponovne rasprave oko Pašalića :lol:
  • Nogo
    3.6k
    Živković na posudbi u Loksi.
    Nije se trebao ni vraćati nazad.

    Volio bih da se riješe uskoro statusi Emrelija, Bočkaja, Jurića, Stefulja i Mohe.
    Znam da ovo nije football manager ali opet Marić će sigurno napraviti dobar posao.
  • CastAway1986
    1.4k
    majstore moj već vidim šta će se na kraju dogoditi , Šotiček dolazi a Cordoba medijska izmišljotina..
    Muka mi je više od preplaćivanja igrača iz HNL-A koji za Europu nisu prevaga a od vana valjda možemo potpisati samo one koji su slobodni :smirk:
  • Nolifer
    8.1k
    rukavina vjerojatno u rijeku na posudbuCrni86

    Opet im se ide u susret, jel to dio deala za Pašalića ili?
  • Orc123
    7.8k
    pricaj mi.....sve si reko. Iskreno se nadam da su Maric i Zajec pametniji, ali ako opet ponove gluposti koje smo radili prije dajem veliki minus! Vidjet cemo....ja sam reko za Soticeka da ce u najboljem slucaju zavrsiti ko Bulat, realno ko Spikic, a bojim se da postoji vjerojatnost da zavrsi ko Menalo! On po nicem nije bolji od Rukavine osim sto ima kontinuitet i drugaciji tip igraca. Rukavina je igrac koji voli igrati 1 na 1, dribler jos u nastajanju a Soticek zna uci u zavrsnicu ali igrac u nicem moje top.....ovo kaj nam rade u hnl je sramota.....ali sami si bili krivi.
  • austrijanac
    4k
    Ocigledno kolumbijac skup pa opet Šotiček.
    Vidjet cemo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions