• Facke
    3.6k
    Spikicu jednostavne fali samopouzdanja. Da toga ima same bi ovu proslu sezonu vise golova dal. Decko tulke put se dobre napravi i onda v zavrsnice pre duge razmislja i zasere. Bil bi on pune bolji da to v glave popravi.
  • Orc123
    7.8k
    nije to samopouzdanje nego nogometna inteligencija koju imas ili nemas.....
  • cibona
    2.9k
    Nisam uopće rekao da je ristovski morao slušati "naredbe" kaneka, niti mislim to, ali ne možemo ignorirati činjenicu da se zbog ristovskog kaneko morao ubacivati unutar 16 metara umjesto da mu ostavimo prostora sa strane, a znamo da upravo tako može isporučiti najbolje. I bolje da ni ne spominjem odnos ristovskog prema kaneku i njegove kratke živce koji su nas u mnogo utakmica mogli koštati bodova.

    Mi smo prilagođavali igru kako bi se priklili nedostatci kod ristovskog koji je prošle sezone značajno pao u formi. Kaneko je završena priča, više nije naš igrač, ali i dalje mislim da nismo do kraja iskoristili njegov potencijal.
  • vjeko1701
    8k
    Špikić bi vjerojatno bio znatno bolji prod trenerom koji od igrača ne zahtjeva previše razmišljanja nego im kroz treninge u glavu utuvi jednostavne sekvence koje oni moraju odrađivati. To su mi treneri poput Keka. Jedan do dva mozga u ekipi a svi ostali samo radnici, fizikalije, ponovljivost i šablone od kojih ne odstupaju. Trenutno se od Dinamovih ofenzivaca očekuje više, određena autonomnost, razmišljanje...
  • GaijiZG
    1.3k


    Igrač koji je tu par godina, kako u dinamu tako i u ligi, koji je na neki način i team leader koji je diplomirao tu desnu stranu, bi se trebao prilagođavat i slušat naredbe igrača(Kaneka) koji je tu par mjeseci???

    Da, igrači se trebaju prilagođavat jedni drugima da zamaskiraju mane, a da se nađu u situacijama di su najkvalitetniji. Tako npr dobri treneri izvlače najbolje iz ekipe.

    Ovo s Kulenovićem ti je totalna pogreška jer kad smo počeli s 2 napadača igrat, već je ispao Kaneko iz rotacija. Uglavnom očito je da ne kužiš što znači izvuć najbolje iz igrača. Veći igrača nisu polivalentni Kimmichi da se snađu svugdje, nego trebaju bit na svojoj poziciji i trener treba prilagodit igru da se što više igrača nađe što više puta u utakmici u situacijama di su najbolji.

    Taj Ristovski je gušio Kaneka u napadu, a nikada ništa nije postigao. Kaneko i u svojoj lošijoj poluseozni je imao bolji napadački učinak od Ristovskog. Naravno, Kaneko je krilo a Rile bek, ali samo želim reči da je Rile očajan ofenzivno, i kao takav nije šta imao krasti Kaneku poziciju.

    I na kraju, Rile nije nikakav team leader. Lik se dere kada netreba, a kada treba šuti ko da ne kažem kaj (nije se jednom zaderao u povratnoj protiv PAOKa). Tanak je na živcima, iskaljuje se na novopridošlim igračima (Kaneko, Bernauer), a šuti ko bubica prema drugima. Ko u njemu vidi team lidera i nekog Ademi 2.0 nema pojma o čitanju ljudi, socijologiji i nogometu.
  • Zagi
    7.6k
    Nismo mi bezveze počeli ostvarivati puno bolje rezultate kada je prelaskom na 3 iza Riletu u napadu doslovno zabranjeno doći do krila .

    Pa još je Krznar je velikim dijelom zbog toga dobio otkaz. Sjetite se utakmica sa Rijekom gdje nas u tranziciji probijaju po toj strani pa Drmić zabija.
  • tomi-pds
    80
    jel neko čital SN
    vidim da opet idemo pregovarati sa Loksom oko Marina
  • Patak
    2.9k
    Pet stranica rasprave oko Šipke, a Špika bude sigurno starter, a i sigurno nije najveći problem Dinama trenutno.
  • Zagi
    7.6k
    Nego tko je?
    Špika je baš uvjerljivo najgori igrač već godinama.
  • Patak
    2.9k
    Da ako ćemo pretjerivati. Bilo je valjda 30 gorih igrača Dinama od kad Špika igra u Dinamu. Prošao je 5-6 trenera koji su ozbiljno računali s njim ali forumska struka zna volje. Propali bi ko žeton da se u Dinamu ozbiljno ravnaju prema forumskom mišljenju, prvo od smjene Jakirovića u kritičnim trenucima pa na dalje.

    Špika kreće u prvih 11, nema boljega, niti se netko bolji planira dovesti i siguran sam da tako razmišljaju u Dinamu. Ako i dođe Šotiček bit će mu zamjena.
  • Izet Hajrović
    2k
    nije bio problem u Loksi, s njima smo se lagano dogovorili ako je vjerovati medijima, problem je u trkaćoj kokoši tako da se nemamo što opet dogovarati s Loksom.
  • emilperska
    5.4k
    Ma to je (nadam se) laž..
    Nijedno HNL pojacanje ovaj rok, nijedno!

    Nek se teraju u krasni kurac svi redom i prodaju igrace u Basel, boli nas kurac..
  • Jurki
    11.7k
    Nijedno HNL pojacanje ovaj rok, nijedno!emilperska

    Da tak napravimo par prijelaznih rokova.. da vidis kak bi se sa svima dalo dogovoriti.
    Dinamo ima para.. pa kaj onda nek oni kupuju nasu skart robu i pune budget.
    Kaj smo mi sve preplatili.. Bogu za plakati.
  • Patak
    2.9k
    Uz nedostatak neke ozbiljnije skautske mreže bilo gdje u Europi ili svijetu, HNL nam je najsigurnija za pojačanja. Liga je ozbiljna i postaje sve ozbiljnija, sve te igrače možemo pratiti iz tjedna u tjedan i o njima se može steći puno bolje i ozbiljnije mišljenje nego o bilo kojem igraču iz bilo koje druge lige.

    Npr. Šotiček ili Cordoba? Može i jedan i drugi ali prvog smo svi gledali "milijun" puta i točno znaš što od njega možeš očekivati dok je drugi veliki upitnik. Ne govorim tu o cijenama i ucjenama jer se u to ne razumijem, ali valjda postoje neke klauzule o daljnjoj prodaji gdje bi svi bili zadovoljni jer Dinamo ipak ima veće mogućnosti prodaje svojih igrača vani od bilo kojeg drugog kluba u HNL-u. Pa i sam Dinamo tako radi kad prodaje svoje najbolje igrače, npr. Gvardiola ili Olma jer zna da RB Leipzig može za više prodati igrača nego Dinamo pa se tako financiramo i čekamo ozbiljne novce od Olma kad ga RB Leipzig proda negdje i kad je prodao Gvardiola.
  • vjeko1701
    8k
    Bilo je valjda 30 gorih igrača Dinama od kad Špika igra u Dinamu.Patak

    Ako mi nabrojiš 30 igrača gorih od Špikića koji su u prvoj ekipi odigrali barem 1 minutu u zadnje tri sezone, više nikad neću napisati ništa loše o njemu i njegovoj igri/doprinosu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions