• emilperska
    5.4k
    Kraj svih Pasalica, Soticeka i Kacavendi, neka nama Špike..
  • Krulek
    440
    Ovdje se piše o velikim ulaganjima za potrebne "kapitalce" od 3-5 milijuna eura koji će odmah biti pojačanja. Ako se ne varam u jednom podcastu je Šimić rekao da je prošlo ljeto pred prijelazni rok Dinamo bio u minusu, prodajom trojice reprezentativaca se nešto i pokrilo. Nisam siguran da su igrama u KL nešto zaradili tijekom protekle sezone i da trenutno uopće ima novca za takve prave " kapitalce" pa se moramo zadovoljiti i ovakvim , nadam se uspješnim, pojačanjima.
  • Omake
    2.5k


    Neće da učita link s twitera. Neki "insider" tvrdi da je kontaktirao Cordobinu agenciju i ono kao ne znaju ništa o transferu u Dinamo.
  • Ivan0302
    464
    Može netko od jutros ukratko reći šta se dešava na ovoj temi?
  • skener
    888

    Ukratko, nista
  • Facke
    3.6k


    Obrisi X i stavi twitter onda ti bude islo.
  • Captain America
    17.6k

    Predlažem da ne pratite "insajdere" s 80 pratitelja.
  • PlavacZRima
    289
    Jel ima kakvih pomaka oko filijale?
  • Mr Anderson
    7.9k
    On je nazvao agenciju, ali mu nisu ništa rekli. Kakav ridikul.
  • Dzoni
    616
    "We have no clou", cak ni pisat ne zna
  • Georg Koch
    4.5k
    Pa i kažem ti, dovest će se netko desno, Špikić će i dalje odrađivati svoje. A ako onaj tko dođe bude na klupi pored njega, e to je njegov problem.Tongo Doumbia

    Sta je to odradjivao primjerice ove sezone?
    Za klub razine Dinama koji potencira LP?

    Ako bude pored njega na klupi, bome to je prvenstveno nas problem.
  • Tongo Doumbia
    4k


    Imali smo, kako ga je jedan gospodin nazvao, Robbena iz Japana, pa smo opet gledali Špiku u prvih 11 u dobrom dijelu sezone.

    E to je problem, kad mu dovedeš "konkurenciju" koja je slična njemu, pa ga taj Špika izbaci. Ne znam tko je Kaneku branio da se dokaže dok je bio na terenu. Plus mu se plaćao i prevoditelj preko pola godine. Nemojte molim Vas...
  • Georg Koch
    4.5k

    I to sto smo opet gledali Spiku u prvih 11 kroz dobar dio sezone bio je prvenstveno nas problem bome.
    Ne znam zasto ga usporedjujes sa Kanekom? Koji je dosao, dobio priliku, uglavnom je nije iskoristio i otisao?
    Nema smisla, to su krajnosti, usporedjivat ga sa losim primjerom.
    Zasto ga ne usporedjujemo sa Soudaniem?
  • Tongo Doumbia
    4k


    Haha, usporedim ga u prvoj ili drugoj rečenici ove priče sa Soudanijem, koji je imao tri ili četiri puta veća primanja, bio duplo bolji igrač s duplo većim "pedigreom", došao u zenitu karijere i od njega se očekivalo ono što je i isporučio.

    Da bi mi ti nakon sedam istih komentara, u kojima me pitaš ono što je već jasno odgovoreno, pitao da ga usporedim sa Soudanijem. Top.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions