• Izet Hajrović
    2k
    ako dovedemo tog stopera kapitalca, dobra je vjerojatnost da će nam drugu obrambenu postavu činiti Perković, KTC, Bernauer i Ristovski. To ne zvuči niti malo loše.
  • Crni86
    3.5k
    lijepo zvuci da, slazem se. I rade bi da ulozimo u tog stopera lovu nego u desno krilo jer desno krilo moze odigrat i hoxha, moze i Pjaca pa da se kroz tekmu konstantno mjenjaju za pozicije i zbunjuju suparnike.

    Tu je stojkovic, tu je kacavenda ako ga otkupimo/posudimo. Na kraju krajeva tu je i spikic jos uvijek. To su sve igraci koji racunaju na ozbiljnu minutazu u ovoj sezoni.
  • rioda
    4.8k
    Ako računamo na ostanak Baturine i Petka, po meni nam je prvi prioritet desno krilo. To mora biti igrač koji će biti pojačanje, ne talent za budućnost, nego netko tko radi prevagu. Po meni idealno ljevak koji se voli zabijati u sredinu (usput razmišljam i koliko bi prostora takav igrač otvarao RPG-u), a takvom onda i Špikić može ostati kao backup.

    Stopera ima smisla dovoditi samo ako će biti prvi po kvaliteti i neupitni prvotimac. Tu su onda još KTC, Torrente, Bernauer, Perković koji pokriva i beka + Perić i Živković. Perića bih se probao riješiti, a Živković bi trebao na posudbu.

    Veznjak nije baš prioritet, ali kad bolje razmislim da je Ademi u zalasku karijere, Roga Cagliari očito ne misli pustiti na zimu, Stojković ima problema s ozljedama... Novi veznjak bi isto trebao biti top kvaliteta da se ne guši bezveze Sučića, Vrbančića... Sučić u ovoj sezoni mora postati reprezentativac, a Vrbančić skupiti iskustva da iduće sezone može biti standardni prvotimac
  • Krizy
    43.2k
    Po većini stvari u vrhu lige koja redovito izbacuje vrhunske igrače.
    Ponavljam, ako je uopće opcija jer novinari danas odjednom sve znaju o njemu, a ja sam ga prije dva dana upisao kao moguće skautiranog igrača :rofl:
    7dbcdd46-866b-4870-8d4b-54821302799a.jpg?width=500
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Smijesno je kad ljudi na osnovu youtube sazetaka kazu za nekog da je pojacanje,a jos smjesnije i debilnije kad po tim videima vide da igrac ne valja. To je vec jedan veci nivo debilizma. Ustvari nije da oni nesto znaju nego moras malo kontrirati ako se ostvari to sto pricas da tim napunis svoj ego kako si sve znao i odmah rekao….
  • Georg Koch
    4.5k
    Inače mi je pun komentar argumenata da on mora u prvi sastav.Tongo Doumbia

    Nisam rekao da je, nego se referirao na to tvoje da imamo puno kriticnijih pozicija u 1.sastavu.
    I meni nije bitno koliko je placen Soudani, Orsic, Morales ili bilo tko.
    Govorim iz perspektive cinjenice da nam je to krilo pre,pre nuzno, a novci nam se smijese.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Pa i kažem ti, dovest će se netko desno, Špikić će i dalje odrađivati svoje. A ako onaj tko dođe bude na klupi pored njega, e to je njegov problem.
  • rioda
    4.8k
    A ako onaj tko dođe bude na klupi pored njega, e to je njegov problem.Tongo Doumbia

    To bi bio i Dinamov problem
  • E46
    634
    Ne. Mi ako želimo ići ka naprijed i težiti prema boljem moramo se OVAJ prijelazni rok riješit Špike i dovest jednog kapitalca za prvih 11 i jednog možda besplatnog igrača na tržištu za rezervno rješenje. Ako je struka procijenila da je kolumbijac kapitalac za prvih 11 ja nemam ništa protiv i vjerujem u tom slučaju procjeni da će biti dobar.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    razumije kolega, već kolega navodi da imamo puno većih neodgovorenih i bitnijih pitanja/pozicija nego Špikić.

    Špikić, koji istina može biti za zadnjih 10 minuta utakmice protiv jačih i 25 protiv hnl livadića i da stoji nazad kad se branimk da trči i nabija loptu naprijed, ali da ga se ne koristi u napadu(nekvalitete i netehnika viđene protiv Lokomotive, kad smo primili treći gol, i čiste šanse protiv Paoka i AEKa, ali i općenito upitnog igračkog IQ, ).

    Ako je struka procijenila da je kolumbijac kapitalac za prvih 11 ja nemam ništa protiv i vjerujem u tom slučaju procjeni da će biti dobar.E46

    Nemam nista protiv da se dovede momak iz Kolumbije, ali što ćemo ako ne bude to kaki ga se najavljuje? Što ćemo ako dotični bude gori od istig tig Špikića i Kaneka kojeg smo imali? Šta onda?
  • modri7
    131
    Ostati samo na Špikiću kao jedinoj ozbiljnoj opciji (Stojkovića ne računam ozbiljno ove polusezoneiz znanih razloga) je nastavak mučenja od prije. O Petkoviću i ovisimo toliko upravo zbog nedostatka kvalitetnijih napadačkih opcija.
  • E46
    634
    Ja mislim po ovom videu(glup realno pokazatelj) ali da je 10 puta bolji od Spikica te inteligentniji, ima bolju završnicu,zabada se u sredinu i dobar šut, sve što Spikic nema, ako struka je zainteresirana vjerujem da je vec u startu bolji od Spikica, jedino zbog jezika mozda postoji razlog da ispadne gori od Spikica, to mi je vjerojatnost nekih 10%.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    ali da je 10 puta bolji od Spikica te inteligentniji, ima bolju završnicu,zabada se u sredinu i dobar šut, sve što Spikic nema, ako struka je zainteresirana vjerujem da je vec u startu bolji od Spikica, jedino zbog jezika mozda postoji razlog da ispadne gori od Spikica, to mi je vjerojatnost nekih 10%.E46

    Ti videopokazatelji su slično ko i statistike silne koje se vade, kao bikini... otkriva mnogo, a skriva najvažnije.

    Dok ne dođe i dok ga ne vidimo u par zaredom utakmica i prilagodbu, ne možemo govorit jel dobar,loš ili bolji od nekog koje tu već 3-4 godine.

    Otom potom.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Po meni je puno hitnije riješiti poziciju i pitanje Petkovića. Pojedinci kao da ne shvaćaju da se na njemu gradio svaki naš svaki stil igre, svaka opcija i svaki mehanizam.

    Taj isti Petković je, budimo realni, igračem i junakom napravio Oršu ( ne umanjujući Mislavove zasluge), Dinamu donio mogućnost da se preskače bilo koja vrsta protivničkog pressinga, a i kad je ekipa bila u downu, uvijek smo mogli računati na njegov trenutak inspiracije.


    Kažem, ako on ode, mi moramo gajiti totalno drugačiji stil igre i naviknuti se na novi Dinamo. Hoće li taj Dinamo biti bolji ili gori, to će pokazati samo vrijeme.

    Zato i ponavljam da mi trenutno nije nikakva žurba s rješavanjem Špike. Taj isti Špika će i dalje ostati tu, tko god došao za konkurenciju, prihvaćati proljev po sebi, trpiti klupu, ali i zalagati se i davati maksimum kad god je unutra.

    Na kraju krajeva zato je i plaćen. Ali ne nekim bolesno nerealnim ugovorom, nego pristojnim novcem kao jedna dobra HNL rotacija. Podsjećam, došao je iz Gorice.
  • Omake
    2.5k
    Tko je brat s Twittera

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions