• Olmic
    3.6k
    Nama treba lijevi bek i onda ne moramo dovest jos jednog stopera. Mauro se vrati na stopera i bori se sa raulom
  • Patrick1996
    61
    kakav stojkovic…
    Lik je vjeciti invalid
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da to nije istina, istraživao sam i nisam uspio pronaći podatak gdje se on nalazi na širem popisu Kolumbije. Čini mi se da je Tironi zamijenio njega sa Jhonom Cordobom, napadačem Krasnodara.Izet Hajrović

    Ne bi me začudilo da uopće nikad nije bio blizu popisa. Stalno izmišljaju u vezi HNL pojačanja, i novinari i navijači. Tako se mitomanija stvorila i oko Mišića i Livaje u Grčkoj. Doslovno ljudi izmisle nešto i primi se pa se ponavlja narednih 5 godina. Skoro smo istu priču slušali o onom Čerinu ovo ljeto, on bi bio novi najbolji veznjak grčke lige koji prelazi u Dinamo.
  • Patrick1996
    61
    perkovic po meni isto nije na nivou za LP iskreno
  • Juznjak
    3.8k

    Misliš na Perkovića koji je ove godine strpao u džep Pašalića više puta?
  • Orc123
    7.8k
    Citam kakvih pacjenata ima na komentarima ispod Dinamovih objava na Instagramu i smuci mi se....samo da se ne nakupi takvih i ovdje....ali mislim da je to neizbjezno. Ja razumijem ako nisi zadovoljan s necim da das osobnu kritiku ali brate neka bar bude jebeno konstruktivna a ne ko da ju je pisalo dijete u 1. Razredu jer mu mama kupila crvenu a ne bijelu majicu ili snjeguljicu umjesto kinga.

    Edit: jedan od jacih. Ispod slike od Torrenta na treningu napise lik da kao kaj ce nam taj kad imamo barem 5 takvih u akademiji boljih.
    I sta napisati liku? Jedini stoper ljevak je Cvetko koji ipak treba jos puno zganaca pojesti ali talenta ima. Kladim de da taj isti koji je to napisao nikad nije u zivotu cuo za Cvetka a mozda ni za Gurlicu i Zivkovica ali bitno da se sere.
  • Jaro
    7.3k
    Kolko lupetanja - za LP je Petkovic kad ga ide, te mozda Misic... Ovi ostali su ili u padu ili jos nisu ni imali priliku igrati na toj razini.
  • Crni86
    3.4k
    Nama treba lijevi bek i onda ne moramo dovest jos jednog stopera. Mauro se vrati na stopera i bori se sa raulomOlmic

    Imamo ogiwaru kao prvu opciju, tak da vec sad Mauro moze konkurirat za ljevog stopera pa po potrebi onda odigrat beka kad treba ogija odmorit.

    Po ovome od jucer cini mi se da Maura Jakir ne gleda kao ozbiljnog kandidata za stopera i da ce stoperski par ciniti na pocetku sezone Torrente i KTC. Uz to da se trazi desnonogi stoper koji bi zamijenio KtC-a. Znaci novi stoper mora biti kapitalac, nema smisla dovodit jos jednog stopera za rotaciju jer ih imamo dovoljno vec (max,peric pa onda i ktc). Ak se misli dovodit stoper za rotaciju onda i mali zivkovic moze komotno ostat.
  • Daliban
    1.6k
    perkovic po meni isto nije na nivou za LP iskrenoPatrick1996

    Ako je Ljubičić, uz dužno poštovanje, mogao igrati beka u LP onda Perković može igrati i intergalaktičku ligu.
  • Patrick1996
    61
    ne trebas mislit da mozes tako podmuklo odnosit tvoj komentar na moj… ako ti nekaj ne paše slobodno mi se javi
  • Orc123
    7.8k
    kakvih ti problema imas? Jel ti vidis kaj sam ja napisao ili ne znas citati s razumjevanjem? Ja kad sam tebi osobno imao sta za reci sam te i oznacio! Nemam problema s tim i jadno svakome kazem kaj mislim. Da si malo duze na ovom forumu znao bi to!
  • Patrick1996
    61
    dobro onda ajde, ali ne kuzim zasto takve stvari pises - da kao komentiraju djeca sa osnovne skole itd

    A nema veze, i nije mijesto sad ovdje za takve rasprave… svatko ima svoje misljenje i moze podijelit s ostalima, a i to se treba respektirat i onda je sve 5
  • Orc123
    7.8k
    slobodno gledaj komentare ispod Dinamovih objava i reci mi onda jel sam u pravu ili ne! Svatko ima drugacije razmisljanje i to treba postovati al kad netko sere samo da sere bez zelje da veli u cem je problem i kako bi on to promjenio za mene je to kenjanje samo da de kenja....da se radi nemir...
    Da de vratimo dalje na temu i ne zatrpavamo bezveze ....
  • Patrick1996
    61
    da - ajmo opet o temama pricat koje spadaju ovdje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions