• Nogo
    3.5k

    Znam da sam to tu negdje pročitao. Hehe nadam se samo da ovo nije "patka" i na kraju novi igrač Dinama je Šotiček :wink:
  • plavi devet
    295
    poznavajući njih vjerojatno lupaju, od početka imam takav osjećaj

    Edit: što je najgore neko je napisao, ako od ovoga ne bude ništa ispast će naša uprava škrta, opet propao transfer, a možda ni nismo bili zainteresirani
  • Dudu9
    809
    Najbolje je kad se ništa ne zna oko transfera, većina koja završe u novinama i razvlače se propadne, vjerojatno razni klošari menadžeri ulete
  • Mlađi referent
    12.3k
    Možda bude još jedna južnoamerička sapunica :joke:

  • Tongo Doumbia
    3.9k
    Svo zlo bilo u tome da Špika bude startno desno krilo.

    Konfuzna mi je količina gnjeva prema njemu. Okej, nije on Oršić, pa ni Soudani, ali nije ni plaćen blizu takvih igrača koji su za nas bili plafon. Odradi što mora, očito prihvaća klupu, rotaciju, epizodne uloge, sve.

    Na sve to mu se i statistika svodi da u njoj nema nekih većih odstupanja u odnosu na Kaneka, za kojim se recimo plakalo, kao za tetkom iz Njemačke.

    Uostalom, bio je dio par lijepih sezona u Europi, u kojima nismo bili samo prolaznici. A i uzmite u obzir da u jačim utakmicama, pogotovo u LP, odavno ne igramo klasičnu formaciju s 4 iza, nego smo kemijali s trojicom i bez pravih krila. Tu on bolje pliva,a i redovno ne starta, tako da...

    Naravno da bih osobno potpisao da dovedemo "teškaša" desno. Ali u konfuznoj situaciji, kada ne znamo ostaje li nam prvi napadač i kapetan, lijevog beka nam pokriva igrač čije kvalitete realno ni ne poznamo, a zamjene mu za sada ni na vidiku, briga oko Špikićeve uloge mi je promašena.

    Bit će što bude, ali ako nam je on najveći problem ekipe, uz činjenicu da smo izmjenili tri prva golmana prošle godine, pa izmiksali jedno deset stoperskih parova, onda su pred nama sjajne godine.
  • Captain America
    17.5k
    Možda bude još jedna južnoamerička sapunica :joke:Mlađi referent

    Ovog novinara čak i Fabrizio prati :lol:
  • Krezo
    44
    Potpisujem sve napisano, a i kad se vec prica da bi Pasalic mogao bit bolji kod nas nego u Rijeci, da bi Soticek mogao eksplodirat kod nas i stvari slicne tom, tko nam garantira da Spika nece odigrat sezonu zivota (kad vec pricamo sta bi bilo kad bi bilo). Samo polagano i bez stresa za sad sam jako zadovoljan kako prijelazni rok ide, neka nastave u ovom smjeru!
  • dinamo vitez
    293
    Ne znači da je Kolumbijac nespreman za prvih 11 ako mu na transfermarktu piše milijun i pol eura a ne 5. Ne znamo ništa o njemu a već ga etiketiramo kao nespremnog. Nije da je dijete od 18 godina, ima 21, pozvan je u reprezentaciju navodno i ima prema ovome već sezonu i pol seniorskog nogometa iza sebe (sve slično kao i naš Sučić). Šotiček je na kraju krajeva punu godinu mlađi od njega čini mi se.

    Pjaca kad je dolazio je imao 19, došao za milijun eura i isto je bilo upitno hoće li odmah biti pojačanje, a već je prvu polusezonu pokazao da može i zabio hat-trick Celticu. Ok, možda nije ista klasa igrača ali to i ne možemo mi znati.
  • Georg Koch
    4.5k
    Konfuzna mi je količina gnjeva prema njemu. Okej, nije on Oršić, pa ni Soudani, ali nije ni plaćen blizu takvih igrača koji su za nas bili plafon.Tongo Doumbia

    Nije bitno koliko je placen, koliko nije.
    Bitno je da nivo njegove igre je upitan i za konferencijsku ligu, i za hnl, a kamo li LP?!?
    Valjda smo bar ovu godinu vidjeli da decko nije taj i gotovo.
    Kao zamjena koja ce sutiti, i nekako moze proci.
    Ali kao prvo krilo, ni na play stationu.
  • Izet Hajrović
    1.9k
    pozvan je u reprezentaciju navodno i ima prema ovome već sezonu i pol seniorskog nogometa iza sebe (sve slično kao i naš Sučić).dinamo vitez

    Mislim da to nije istina, istraživao sam i nisam uspio pronaći podatak gdje se on nalazi na širem popisu Kolumbije. Čini mi se da je Tironi zamijenio njega sa Jhonom Cordobom, napadačem Krasnodara.

    Pitanje je što struka očekuje od Cordobe. Oko Šotičeka se raspravljalo je li kapacitet za Dinamo ili treba ostati još na posudbi pa bi bilo logično da nisu bila očekivanja od njega da bude instant pojačanje na tom desnom krilu. Kolumbijac je očito backup za Šotičeka pa pretpostavljam da niti struka od njega ne očekuje da odmah preuzme ulogu prvotimca na desnom krilu na što i ukazuje i ugovor koji mu se nudi ako je to točno. Nekako mi se čini da se ide prema tome da se na desnom krilu rotiraju Stojković, Kolumbijac i Špikić pa tko se najbolje snađe, taj će biti prva opcija. Potajno se nadam da loše pretpostavljam pa da se planira dovesti ipak neko ozbiljnije ime na toj poziciji, a da Cordoba bude potencijal koji može eksplodirati.
  • Orc123
    7.7k
    ja sam siguran da ce sve napraviti da se rijese Spike do kraja roka...
  • CastAway1986
    1.4k
    ma izignoriraj i pusti lika koji tu par dana svršava na Pašalica i koji bi dao cijeli budžet na njega jer se njemu sviđa!
    Mislim istom tom liku nije pojačanje krilo iz Championshipa koje lani ima 15 G/A a zato je kapitalac igrač koji je pretprosle sezone dao 4 gola bez ijedne asistencije u 3.ligi Njemacke..
  • Tongo Doumbia
    3.9k
    Inače mi je pun komentar argumenata da on mora u prvi sastav.

    Plus odvojim rečenicu u kojoj kažem da bi htio nekog majstora desno.

    Nije bitno koliko je plaćen? Da, baš zato Petković ima gotovo četiri puta veća primanja, jer je barem duplo bolji igrač.

    To što inflacija hara u svim porama društva i života, što je Heineken s eura došao na tri, Jumbo pizza otišla "uduplo", što si za milion nekada dovodio igrača koji danas vrijedi tri, nije krivica ni tebe, ni mene a ni kluba, nego činjenično stanje.

    Špikić je dobra rotacijska opcija i to potvrđuje svaki trener koji ga tako i koristi, čak i više od toga.
  • dinamo vitez
    293
    Ne vjerujem da ćemo više krila dovoditi, taman da Kolumbijca i ne gledaju kao na instant prvotimca, opet imamo i Hoxhu i Pjacu za koje očekujem da će biti stožerni igrači. Pjaca je u ranijim godinama igrao izvrsno u reprezentaciji i na desnom krilu a mislim da i Hoxha može odigrati i lijevo i desno. 3 krila u jednom prijelaznom roku kupiti je ipak malo previše, tim više što su tu još i Stojković i Kačavenda i Špikić.
  • Time
    839

    Zasto bi ga se rjesavili,kolege pisu da nije puno placen,nece se bunit ako bude rezerva,a on ce svoje odradit,dat 10ak golova kroz sva natjecanja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions