• Zagi
    7.6k
    Bišćan je Kačavendu često koristio na desnom krilu. Vidović/Baturina na #10 , Luka Sučić 8.
    Dobro je to Lukas igrao.
  • keppi
    208
    Nadam se da Jakirović neće upasti u krivu ulicu sa svojim sinom. Mali je bio čist okej, ali ipak bi Živković trebao imati prednost, a ne čekati kao 23 igrač, a mali Jakir da igra otpočetka. Jedini izgovor može biti što je ljevak, pa je kao igrao lijevog stopera.
  • Daliban
    1.6k
    Kakvi su bili Pavić i Mikić?
  • Zagi
    7.6k
    Živkoviću treba ili transfer ili posudba. Gdje će on igrati?
  • Crni86
    3.5k
    Bišćan je Kačavendu često koristio na desnom krilu.Zagi

    Mislim da je i jako dobre partije u loksi pruzao desno. Moze glumit ivanuseca desno ja msm. Ali opet tu je situacija ko i kod stojketa. Prvi dio polusezone je tek povratak.

    MikićDaliban

    Mikic je igrao lijevo krilo protiv rpg-a. Nije imao kaj za jest pored njega ali vidi se volja.
  • plavi devet
    303
    nisam bio na treningu ali i ja imam velika očekivanja od Pavića u budućnosti i slažem se s tobom da mu u nekoj rotaciji treba dati priliku već ove sezone.
  • Crni86
    3.5k
    biti klasa iznad Mišića,Haza

    Iskreno mislim da je vrijeme za to. Gledam Misica na treningu danas i od svih senatora pruza najlosju neku energiju. Kao da mu se zivjet neda. Uvjerljivo ispred svih je krenuo prvi prema svlacionici kada je trening zavrsio. Po meni su to neke sitnice koje ukazuju na puno stvari. Prvi tjedan treninga je, nije kraj sezone, imao si rekordni odmor a ti si i dalje kao da nemas zivota u sebi. Stoji, kasni, obrana izlazi, a on izlazi iza nje itd…

    Ima vec 30 godina. Uzet mozda neke pare i dovest jacu zamjenu. Sucic ce tu bit orva violina u vezi uz batija ak ostane.
  • keppi
    208
    Što se ostalih tiče, slažem se da senatori za razliku od mlađih nisu išli baš punim gasom. Moram , nažalost reći da me je za razliku od nekih Torrente razočarao. Tješim se da je tek došao, prilagodba, put, nije baš igrao drugi dio sezone i slično, ....ali meni za sada djeluje dosta tromo i neokretno. Poigravao se u jednoj situaciji pa mu je Ćutuk zamalo uzeo loptu. U skoku je dominantan, vidi se da i ima određenu tehniku. Pitam se kako će se recimo ponašati u HNL kada napadamo te su nam stoperi oko centra i kada se izgubi lopta pa stoperi ostanu na širokom prostoru. Meni on za sada više djeluje kao pozicijski stoper.
  • Daliban
    1.6k
    Mikic je igrao lijevo krilo protiv rpg-a. Nije imao kaj za jest pored njega ali vidi se volja.Crni86

    Wtf?
  • Crni86
    3.5k
    rpg je igrao desno u jednoj ekipi i ristovski u drugoj. U “2 poluvremenu” kada je jakir pomjesao malo ekipe stavio mikica na lijevo krilo. Mikic jednostavno fizicki pored RPG-a je izgledao kao vrticanac.

    Prema ovome danas uvjeren sam da u sezonu ulazimo sa obranom rpg,ktc, torrente, ogiwara
  • Facke
    3.6k


    Pajdo , Misic ti je dele iz Bosnjaka. Cele sele je razbite tak i kuca de je on odrasel i de su mu roditelji, braca itd. Tak da nije ni cude koj mu se ziveti neda. Nebi se ni mene dale v te situacije.
  • Nino Bule
    13.4k
    Daj stari potrudi se malo pisat da razumijemo sta pricas
  • Crni86
    3.5k
    jasno i zao mi je zbog toga, kako njega tako i svih ljudi iz Bosnjaka. Ali ovakav je cijelu sezonu. Nije ovo nista novo nazalost. Samo se nastavlja iz prosle sezone.

    Jedino kad sam misica vidio nabrijanog i da trci ko lud je pod biscanom. Kad sam gledao prosle godine pripreme nisam vjerovao svojim ocima. Trcao je i udarao gdje god je stigao.
  • Peškaman
    4.2k

    Selo odakle je Mišić rodom,Bošnjaci je stradalo nedavno u onom nevremenu prije neki dan kada je padala tuča i puhao jak vjetar.
  • Jaki991
    120
    Misic je izgubio dosta na energiji zadnju sezonu, djeluje kao stariji igrac nego sto je, prije koji dan je tek napunio 30… nogometni iq mu je cudo, ali fizikalije nazalost to ne prate…

    al bit ce sigurno bolji nego prosle sezone.

    Kako vam se ogiwara cinio ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions