• Baneki
    740
    Ivan Šunjić je slobodan.
  • NKDZ86
    661
    haza čekam te ko ozebli sunce, daj neke info o transferima i zakulisnim igrama. Gdje je milance zapeo, dolazi koji crnac iz kolumbije?
  • GaijiZG
    948


    kaneko mi se na pocetku stvarno cinio kao pojacanje, al kad je poceo radit uvijek iste fore kao da igra zupanijsku ligu, bas mi se vise i nije svidjo…

    Ponovi laž 100 puta i postat će istina...
    Kaneko NIJE radio iste fore u drugoj polusezoni, jer se uopće nije nalazio u svojoj prirodnoj situaciji, a to je sa loptom na out crti. U drugoj polusezoni tu ga je gušio Ristovski, koji ga je tretirao kao igrača drugog reda, zauzimao mu je poziciju na out liniji, bez ijedne akcije koja je rezultirala golom. Dok je Jakir gurao Kaneka u 16terac, što nije njegov forte. Odvratan odnos Rileta prema Kaneku + bezmudaš trener koji nije kritizirao Rileta, i dobio si takvog Kaneka. Uz sve to, zabio je protiv Betisa, i izgubio jer barem 10 asistencija radi očajne realizacije svojih suigrača. Znam za barem 3 ubačaja gdje je pogodio Ademija u trepavicu pred golom, Ademi je sve fulao.
  • emilperska
    4.5k
    Haza ne dozivljava nase prozivke i molbe..
    Napisat ce kad on odluci da zeli pisat :rofl:
  • Haza
    1.7k
    Zadnji vezni bi nam dobro došao, ali trebamo se odlučiti hoće li to biti klasa iznad Mišića, ako nije, onda je ok razvijati i klinca na toj poziciji, možda čak i Sučića. Meni je veza ok, Ademi, Rog, Mišić, Sučić, Baturina, Vrba, Stojković.
    Zadnja info, naš SD se jako žali da mnogi menadžeri miniraju transfere, od našeg tržišta se maltene odustalo, jer su to ucjene i bezobrazluk (čitaj Mišković).
    Nema transfera na vidiku. Ali nema panike, tek je početak srpnja, budimo strpljivi.
  • vjeko1701
    6.4k
    Pa to se već dugo pisalo da Mario Mamić i kompanija miniraju transfere, pogoduju konkurentima...itd.
  • Navijač Dinama
    7.9k
    Daj Selahia i mirni smo sto se veze tiče. Čak mu i ugovor ako nije ističe na kraju sezone ili tako nešto. Samo naravno, Mišković će i za njega tražit poznavajući dotičnog Korleonea sa Kvarnera minium 4 milje
  • Orc123
    6.2k
    Nista sto nismo znali i sto smo mogli ocekivati. Rekao sam vec, dokle god nas tu u hnl vuku za nos, umjesto za rukav do tad necemo na zelenu granu s njima.
  • Daliban
    439
    Iskreno se nadam da će se, u zdravorazumskim granicama, forsirati Pavića na zadnjem veznom.
  • emilperska
    4.5k

    Ako mozes, ajmo malo u kontra smjeru..

    Sto je i koji je plan s:
    1. B.Sutalo (otisao ili?)
    2. Bockaj
    3. D. Jurić
    4. Perić
    5. Stefulj
    6. Emreli
    7. Moha
    8. Zivkovic
    9. Rukavina
    10. Menalo

    Ovo nije u zizi zanimanja, a Zona plebs bi sretan bio..
  • Paggini
    11.4k
    od našeg tržišta se maltene odustalo, jer su to ucjene i bezobrazluk (čitaj Mišković).Haza

    Divne vijesti za kraj radnog tjedna!
  • Facke
    2.8k


    Ha te je jasne ko dober dan da nas miniraju. Nek se j***** , dosli budu si oni kad tad nazad.
  • Crni86
    1.7k
    od navedenih na treningu samo rukavina, zivkovic i moha je lagano trckarao sa strane.

    Perica i emrelija nije bilo…
  • Haza
    1.7k

    Svi nabrojani nisu u fokusu Jakira.
    Ne bi htio demotivirati Živkovića, ali njega Jakir nešmeka.
  • Omake
    186


    Slažem se u potpunosti! Da je se otarasiti lokalnih šerifa barem nakon tri, četiriju prijelaza roka, pa da vidimo što će i kako će kada nema Dinama da uleti na ovaj ili onaj način.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions