• marcio amoroso
    34.1k
    Ne bi htio demotivirati Živkovića, ali njega Jakir nešmeka.Haza

    A zašto je onda onako inzistirao na njemu u zimskom prijelaznom roku? Već tada se vidjelo da dečko nije za Dinamo.
  • vjeko1701
    6.4k
    Puno je tu bilo populizma i dodvoravanja mišljenju novinara. Da nije doveden i da stvari nisu dobro završile, siguran sam da bi bilo raznih narativa.
  • Haza
    1.7k

    Ja sam osoba koja je bezobrazno žestoko kritizirala Jakira, sad to neću raditi.
    Jakiru se očito tada Živković činio kao najjeftinija opcija. Ne bi ga osuđivao.
    Lako je sada biti pametan, ali kriva procjena Jakira oko Živkovića nas košta 100 tis eura, a netko se zajebao oko Šutala za 4 mil eura.
    Dakle, naš SD se pravdao da se minirao transfer Torrentea, di dalje...
  • marcio amoroso
    34.1k

    Ma ne pljujem ga, ali je očigledno kriva procjena.

    A Šutala je ozljeda spriječila da pokaže šta zna. Do ozljede je bio skroz korektan.

    Ovaj zadnji dio za Torrentea nisam razumio.
  • SjevernaStrana
    1.3k
    Jakiru se očito tada Živković činio kao najjeftinija opcija.Haza

    Pa to je i objasnio, nekoliko puta
  • Dudu 9
    238

    Kakva je situacija s Milanovićem?
    Pisao si na početku tjedna da su on i Torrente dogovoreni. Raul je tu, jel Milanović na vidiku?
  • Navijač Dinama
    7.9k
    Ozljede, sastavni dio sporta

    netko se zajebao oko Šutala za 4 mil eura.Haza



    Šutala je dosta zaboravljaju najviše zeznula velika ozljeda, kad se ozljedio na šibenskoj oranici i pokido ligamente, nakon takve ozljede, iznenađenje je općenito vidjet da igrač bude u istoj ili boljoj formi, a to da se igrač vise ne vrati u formu i podbaci je očekivano, ista stvar je i sa Perićem, koji je tad do dvoje velike ozljede bio granični prvotimac reprezentacije, a nakon te ozljede je odigrao odlično valjda samo protiv Chelsea i Balkania što se osobno sjećam i tjt.
  • Jurki
    9.8k
    Da malo saberem kaj se pise..
    neke izjave meni nemaju nikakve zdravoseljacke logike.
    Poteze se vec dobra 3 mjeseca prica o Pasalicu/Ivanovicu.
    U redu, ti decki su nekaj pokazali ali za nas nivo puno premalo..
    da potegnem paralelu.. lani se svrsavalo na Frigana i Vipotnika..ko novim Drogbama i Lukakuima.
    De su oni danas??
    Meni ova prica s Pasalicem je isti kurac.. de ja vu od lani.
    Od svih igraca kaj smo dopeljali iz Rijeke pogodili smo samo sa Gavrom i Nevisticem... ostalo teski odron i karambol i za nase financije i igracki ucinak.
    Kaj bu s Pasalicem tj njegovom karijerom to se ne zna.. ali te pare koje Misko hoce..NE VRIJEDI.
    Ista stvar sa Šoticekom.. overhajp i nist drugo..
    piskarala rade cuda.
    Sve to skupa bi nas kostalo minimalno 10 milja eura ako ne i vise (Šoticek, Ivanovic i Pasalic).
    Dal oni te pare vrijede? 100 000% da NE VRIJEDE.

    Nasa liga je cudo kolko "top igraca" izbacuje.. a klubski nam je nogomet izuzev Dinama u kurcu.
  • Paggini
    11.4k
    Ovaj zadnji dio za Torrentea nisam razumio.marcio amoroso

    Torrentea se htjelo dovesti u sijecnju jos, pa je zivkovic bio gasenje pozara kad je to propalo, valjda?
  • Ivdzo11
    3.5k
    naš SD se jako žali da mnogi menadžeri miniraju transfere, od našeg tržišta se maltene odustalo, jer su to ucjene i bezobrazluk (čitaj Mišković).Haza

    Cujem neke priče da i našem SD-u treba jako dugo da se javi na poziv, i da ga nitko nije dobio na prvu, pa me zanima ima li kakve istine sto se toga tiče, znas li mozda?
  • Haza
    1.7k
    Koliko znam Milanović bi trebao doći, ali nitko na njega ne računa ozbiljno. On ide na posudbu.
    Torrente se minirao na način da se hrpa menadžera išlo uključiti u transfer, svi su htjeli dio kolača...na kraju je presudilo da je mali normalan, i da je istinski htio doći kod nas.
    U suprotnom bi se dogodio Šotiček.
  • CrouchTomislavgrad
    112
    Baš sam i ja primjetio Kačavendu, ide na max svaki duel. Također, Sucica bih pohvalio. U utakmici onoj koju su igrali međusobno je bio jedan od najboljih pojedinaca.
  • Jurki
    9.8k
    svi su htjeli dio kolačaHaza

    Ovaj dio me interesira.
    Znaci ako ja npr zastupam xy nogometasa.. kak je moguce da se neki drugi manager moze ugurati u tu pricu?
    Bez obzira kakve su njegove namjere ili zarada.
  • NKDZ86
    661
    Zašto se dovodi Milanovic ako se ne računa ozbiljno na njega?
  • keppi
    142
    Kačevenda me iznenadio, ne znam kako, ali fizički jako dobrom izgleda. Bilo bi šteta da ne ide s nama na pripreme. Igrao desno krilo, ali naravno na "svoj način" ...tako da ga je bilo svugdje. Danas ponajbolji na terenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions