• hardek
    1.9k
    Mogao bi biti ovaj, samo po ovom što uspijevam naći na netu za njega je bio AEK navodno zainteresiran a ne Olympiacos.
  • Zagi
    5.9k
    Kao da je to novinarima SN bitna razlika.
  • dumitrumitu
    970
    https://x.com/FCAugsburg/status/1809150581535051848
    Budući da Mounie spominjao ovdje, ipak ništa od njega.
  • GOAT
    278
    https://www.youtube.com/watch?v=lQCSFf_WZnE

    Ako sam dobro shvatio o njemu se pise. Na highlightima svi izgledaju dobro ali ovaj mi se cini jako dobar
  • Daliban
    366
    Ali Pasalic je reprezentativac, u Dinamu bi bio dosta, dosta bolji (moje misljenje), te mu cijena uz to, a i repku i ocekivane minute u buducnosti, moze ici samo gore.
    Tako da povukavsi paralelu, dao bi za Pasalica 3.5 bez razmisljanja.
    Georg Koch
    Isti rezon, na istu cifru bi ciljao. Mislim da i Miškove izjave idu u tom smjeru. Samo mi je važno da ako dajemo Rukavinu, to bude deal poput Čavline. Ne treba nam da za godinu do dvije gledamo istu sapunicu oko Rukavine.
  • Dinaminjo
    626
    Ausburg nam postaje archnemesis polako
  • Daliban
    366
    Ako sam dobro shvatio o njemu se pise. Na highlightima svi izgledaju dobro ali ovaj mi se cini jako dobarGOAT

    Meni ovo uopće nije uvjerljivo, pogotovo za kompilaciju.
  • GOAT
    278
    Meni ovo uopće nije uvjerljivo, pogotovo za kompilaciju.Daliban

    Brz, okomit, agresivan, gleda gdje je gol, dobar dribling i dobijes ga za milijun.. sta ti jos treba za tu cijenu?
  • San Lorenzo
    12.8k

    Sudeći po highlightsima, taj je dobar samo za iznuđivanje faula...carinjenje lopte, slabašan prvi korak, pola centaršuta ovdje je prekinuto prije nego lopta dođe do igrača, pa nevidimo gdje je to uopće otišlo...next please.
  • Slavonski Plavi
    28
    Brz, okomit, agresivan, gleda gdje je gol, dobar driblingGOAT

    Mislim da se ovo podrazumijeva kada je u pitanju video kompilacija krila. Ne bih rekao da je nešto posebno ali za milijun valja probat.
  • Orc123
    6.2k
    Kaj vi mislite da su ga nasi pikirali na osnovu video kompilacije? O Boze mili......ako ga zele znaci da su ga dobro iskautirali....
  • GOAT
    278
    Mislim da se ovo podrazumijeva kada je u pitanju video kompilacija krilaSlavonski Plavi

    U doba igraca tipa Grealisha i Ivanuseca itd ne bi rekao da se podrazumijeva. Uostalom ovo je kompilacija koju je neki kolumbijac sastavio u 3 ujutro u podrumu na windowsu 95.. Valjda smo ga malo vise skautirali od toga
  • Daliban
    366
    Brz, okomit, agresivan, gleda gdje je gol, dobar dribling i dobijes ga za milijun.. sta ti jos treba za tu cijenu?GOAT

    Djeluje mi mrvicu previše kao igrač od šprance. Od kompilacija očekujem da će prikazati najbolje momente, a ovdje mi ništa toliko ne odskače. Vidi se da je okomit i direktan, ali za moj osobni ukus se ova kompilacija previše svodi na linijsku igru i izolacije. Osobno volim flair krila, volim mladenačku divljinu i zaigranost, ekspresivniji i ekspanzivniji talent sa manje fokusa na suhoparnu statističku efikasnost i taktikalije.
  • Sajla
    4.3k
    Brz, okomit, agresivan, gleda gdje je gol, dobar dribling i dobijes ga za milijun.. sta ti jos treba za tu cijenu?GOAT

    s obzirom da će za 6 dana napuniti 21 godinu i da dolazi iz Kolumbije, očekujem da bude taktički zreo igrač s bar 3 sezone vrhunskog seniorskog nogometa u jednoj od top 6-7 liga Europe iza sebe i da pristane igrati za 500€ i topli obrok.
    ako ga se gleda i misli dovesti, očito se prepoznaje njegov potencijal i kupuje ga se da bi ga se razvilo i usavršilo, pa prodalo za višestruko veći iznos. ako istovremeno može biti i upgrade na trenutne opcije, tim bolje. uz ne pretjerano visoka ulaganja, to je to. sigurno za njega ne vrijedi isti pristup kao za stopera od 27-28 godina kakve se također navodno gleda dovesti.
  • scooniepenn
    2.4k
    Potpisujem igrača koji je posložen i više od šprance te će se lakše uklopiti u zakonitosti europskog nogometa, nego južnoameričkog divljaka koji se neće nikad uklopiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions