• Georg Koch
    4k
    Na pricu o Pasalicu reci cu samo ovo; ako smo za Soticeka dali 3m, onda nista manje ne bi dao za Pasalica.
    Je, Soticek ima bolju statistiku, mladji je.
    Ali Pasalic je reprezentativac, u Dinamu bi bio dosta, dosta bolji (moje misljenje), te mu cijena uz to, a i repku i ocekivane minute u buducnosti, moze ici samo gore.
    Tako da povukavsi paralelu, dao bi za Pasalica 3.5 bez razmisljanja.
  • serbus
    3.8k
    Za Europu nam treba igrač koji trči u oba smjera bar 70min , Špikić to može češće od Pašalića ali Špika je krava koja da 10litri mlijeka pa lupi nogom i prolije.
    Tipa onakav ulaz u 16m vs AEK-a možda bi još Petko i Baturina mogli izvesti i to je to samo jebiga kad pogodi golmana 1na1 i ništa od gola.

    A opet 1na1 za HNL i gdje ima više odmora za igrača mi Pašalić izgleda bolje sa svojim udarcem može napasti i bunkere koji nas čekaju ove godine u ligi a i 1na1 je jak.

    Ako je moguće obojicu bi imao dok se ne pojavi netko bolji iz same škole jer teško da možemo dovesti igrača koji je spoj njih dvojice...
  • CrouchTomislavgrad
    104
    Ja mislim da smo mi za Šotičeka dali 1.5m i bonuse. Ispravite me ako griješim. Mislim da to nije bilo ni blizu cifre od 3m.
  • Laugreano
    1.8k
    Nikad prezaljeni Rodallega Thiago Neves. Julia Dos Santosa i Diega Cabreru smo nesto lakse :D
  • Paggini
    11.1k
    Ja mislim da smo mi za Šotičeka dali 1.5m i bonuse. Ispravite me ako griješim. Mislim da to nije bilo ni blizu cifre od 3m.CrouchTomislavgrad

    Tako je, a vjerujem i neki bonus od iduće prodaje Loksi, što mislim da bi bio super posao za klubove i za Šotičeka, da Nikky nije gramzljivo govno.
  • Omake
    179
    Yaser Asprilla je igra skupa s Duranom kojeg traži Chelsea u Envigadu i tada su slovili za najveće talente kolumbijskog nogometa. Mislim da je Yaser krenuo igrati sa 16. Dosta je narastao otkada sam ga zadnji put gledao. Watford ga je doveo za tri, radije bih i njega i Cordobu nego Pašalića za cijene koje se spominju. Yaser ima borbenost i radišnost zadnjeg vezanog, a ofenzivno je uvijek bio dosta kompletan prospect.
  • Patrick1996
    36
    ti znaci znas da on nece bit pojacanje? Ajd svaka ti cast - ja se bojim da se zbog takvih misljenja unutar kluba ponekad i ne dovedu potentni mladi igraci koji samo gledaju statistiku

    Ja prognoziram ako dovedemo MP, onda ga prodajemo za 10-15 mil za 2 godine
  • scooniepenn
    2.3k

    Već sam ranije pisao kako smo se ove godine na Zapadu skompali s mamom Baturina i Velikim Matom Dikodom (ljudi su i više nego super) i oboje su rekli kako je Martin jako zavolio Dinamo i da mu se nigdje ne ide.
  • hardek
    1.9k
    Ne znam jel ovo moguće al po podacima na capology.com Asprilla ima najmanju plaću u Watfordu i to 100 000 funti godišnje?
  • Juznjak
    3.4k

    Onda laganih 400€ mjesečno i nek se udara nogom u guzicu. On bi se i obogatio i da ga mi razvijemo.
  • Jos-Optimus
    874
    Super...obožavam malog, ima pobjednički gard i ne djeluje kao šupak
  • Captain America
    15.4k
    Ja prognoziram ako dovedemo MP, onda ga prodajemo za 10-15 mil za 2 godinePatrick1996

    Nećeš ga prodati za te novce jer će već imati 26, a mogli smo se uvjeriti dovoljno puta da igrača starijeg od 23 ne možemo prodati za dvocifreni iznos.
  • Patrick1996
    36
    44 igri… 6 gola.. uhhhhh
  • Paggini
    11.1k
    Ja prognoziram ako dovedemo MP, onda ga prodajemo za 10-15 mil za 2 godinePatrick1996

    Jedva smo ekstra boljeg i kvalitetnijeg ivanušeca prodali za one sramotne pare... Neće Pašalić nikad dobit 10-15.
  • Peškaman
    3k
    Je li itko ima ikakva nagađanja koji bi to mogao biti mladi Kolumbijac koji je odbio Oly-a,a mogao bi kod nas doći?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions