• NKDZ86
    1.4k
    Napadački dvojac kule-broda i ubijamo u skupini lp.
    Lp svima
  • Sunja86
    1.2k
    Zašto bi propao pa odigrat cemo 50 utakmica, imat ce on dovoljno prilika za igrati sigurno.Moze pokriti sve pozicije prema naprijed,tako da moze zamjeniti, Pjacu lijevo ili Baturinu na 10 ili potencijalno pojačanje na desnom krilu.Mozemo u HNL-u u nekim tekmama sa slabijim protivnicima igrati u vezi sa njim naprijed, a Baturina na 8, i Misic ili Sucic na 6.

    Samo da ga zdravlje posluzi, izborit ce se on za svoje minute u to sam siguran.
  • Time
    855
    Špikic je bolji igrac od Pasalica.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Ok Dario. :ok:
  • Jaro
    7.3k
    100% se slažem
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    S obzirom na kolektivno gubljenje razuma na temi o dresovima moram komentirati jedno nepopularno: boja gostujućeg dresa je apsolutno nebitna.

    To je dres u kojem se odigra manje od pola utakmica po sezoni i potpuno je nebitno jel on rozi, zeleni, zlatni ili tirkizni. Zbog loptanja po Koprivnici i Gorici ljudi doživljavaju teški meltdown i imaju ono što se fino naziva “recency bias”.

    U Dinamovoj povijesti je bilo apsolutno groznih gostujućih dresova u raznim bojama i nijansama, sezona se izgurala, dres je otišao u povijest i nitko ga nije spominjao više, no svaki idući je za navijače Dinama najgori i nabije se 20 stranica o nijansi žute, usporedbama s radnicima Čistoće i monokromatskim grbovima.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Rijeka bi osvojila prvenstvo prošle godine da je Jakir ostao na klupi.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Evo ja kazem da ne bi. Magija Jakir na klupi Rijeke igra derbije ka picka, a ni na klupi Dinama se nije proslavio dok nije dogorilo. Elem, nisu mu ni manje utakmice bile nest narocito.
    Rijeka bi bila tocno tu gdje je, zapravo sve ovisi koga bi Dinamo imao na klupi.
  • nemapredaje
    3.2k
    Petko će ostati u Dinamu, ali će potpuno izgubiti motiv
  • Infinity
    16.3k
    Da je Dinamo imao pravog trenera na klupi, ta Rijeka, a ni 'Jakirova Rijeka' ne bi potrajali kao kandidat za prvaka.
  • Droljo
    8k
    Od Vrbančića ove sezone niš. Nisam ga jučer gledao pa ne kažem zato. Čini mi se da su neki pre rano odlučili da je on taj. Po meni prosjek. Niš posebno.
    Nadam se da se varam ali bojim se da ne.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Nisam najsretniji što dovodimo ovoliko stranih stopera!

    U narodu koji ima ogromnu količinu visokih, atletičnih momaka, mi iz naše škole već par generacija ne možemo izbaciti 2 školovana, taktički odgovorna igrača.

    Treba poraditi na tome...
  • vjeko1701
    7.9k
    Gvardiol i Šutalo?
  • don
    5.5k
    mi iz naše škole već par generacija ne možemo izbaciti 2 školovana, taktički odgovorna igrača.db-izbjeglica

    što se prije maknemo od ovakvih razmišljanja, to ćemo prije postati ugledni i veliki europski klub.

    Za uspjeh te nitko ne pita kako a još manje s kojim igračima si došao do njega. Rezultat je jedino mjerilo.
  • Izet Hajrović
    2k
    slažem se s ovim oko stranih igrača, ali imamo li drugih opcija? U ovome trenutku su nam stoperi deficitarna pozicija i logično je da se tu dovode stranci. Od hrvatskih stopera realni su Jedvaj, Lovren i Vida koji bi nam u ovome trenutku bili pojačanja. Za svakog od njih postoji neka prepreka zbog koje neće doći. Iz HNL-a nemaš stopersko pojačanje za nas. Naši mladi su premladi još, odnosno nedovoljno dobri. Izbacili smo redom Gvardiola i Šutala, a onda je Boško bio projiciran i ciljano doveden da zamijeni Josipa. Znamo kako je to završilo. U omladinskom pogonu je nastala suša na toj poziciji na 2-3 sezone, Živković jednostavno nije taj. Ne znam koju prednost on uopće ima da se može navesti. Spor je, nije neki razigravač, trenutno je fizički preslab. Jednostavno, dovođenje stranih stopera je neminovnost. Isto kao i po pitanju lijevog beka, a pogotovo desnog krila. Od naših je jedino Pašalić možda pojačanje za desno krilo, a znamo koliko bi nas koštao.

    Sukus svega, žao mi je da imamo toliko stranaca, ali nemamo drugog izbora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.