• Rex Ramae
    2.8k
    Zašto bi mu trebalo na osnovu jedne sezone dati više od 120k?

    120k plus bonusi, igraj pa zaradi na terenu.

    Podrška upravi!
  • Crni86
    4k
    Nije li Miro rekao neki dan da Soricek preferira odlazak u inozemstvo?

    Ne drzi mi vodu ovaj dio da bi dali 2-3 milje eura i onda tak malu placu, ali mi sad vec jako ide na zivce sta svi ti managercici izlaze u medije sa financijskim detaljima (upitno i da li istinitim). Ko da poslujemo sa kumicama sa placa, a ne sa ozbiljnim ljudima.
  • don
    5.9k
    Pa nebu klub propao ako Šotiček nije dovedenNolifer

    neće, ali to samo pokazuje naš mogući novi način poslovanja. Ako budemo krenuli tim putem, nećemo nikoga dovesti osim Milanovića i igrače takvog renomea. Kažem ako.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Pa nisu ga planirali dovoditi za napad na ligu prvaka već bi ga vjerovatno ostavili na posudbi u lokomotivi.
  • Mihaljević
    10k
    250076515.png
    Spominjao se ovdje Celar, jučer jako dobra partija koja je prošla ispod radara, top igralec za Dinamo.
  • NBC
    37
    Najviše mrzim ovaj dio sezone, jer su novine i portali puni dezinformacija. Od svega što piše će se vjerojatno malo toga izrealizirati. Te Petko u Italiji, te u Grčkoj pa ovo i ono. A vjerojatno je ako je imalo pametan da će ostati doma. Nadam se samo da se neće ponoviti prošla godina i lutanja. Vjerujem da uprava i trener dobro rade u pozadini jer je ovogodišnji ulog zaista ogroman i isplati se uložiti u par jačih imena. Naravno da roster bude na 25,26 igrača.
  • Kruno
    344
    Na kraju ce nam i Pjaca izvisiti kako je krenulo. Umjesto da se opametino bit ce kao i prosle godine.
  • scooniepenn
    3.3k

    Pjaca bi trebao imati oko 800.000 po onom što sam čuo, s tim je u tom iznosu po sezoni uključeno i 750.000 (naravno raspodijeljeno na godine trajanja ugovora) koji mu pripadaju prema dogovorenoj raspodjeli odštete s Rijekom.
  • Orc123
    8.2k
    Inace Nicoti je Soticek pokazao ponudu ili iz Dinama i on zna u cent kolko smo nudili...daj molim vas...taj drobi gluposti uvijek i svagda!
    Bogu hvala ako Soticek ne dođe da ne spiskamo tesko zarađene pare na igraca koji trenutno nema mjesta u Dinamu osim u nekoj siroj rotaciji.
  • Paggini
    22k
    Ja sam iz dobrih izvora čuo da smo nudili Šotičeku 400 eura i plaćanje stanarine+pola računa za plin
  • Lynx17
    4.1k
    Luka Lukanic novi igrač Genka. Sto posto provjerena infoMiro Vugrinec



    Posjeca me na ove...


    Mladen Mladenovic
    Josip Josipovic
    Pete Peters
    Ivan Ivanovic

    efb4dbbc-d0fc-423e-a634-eaa3743ac564_text.gif
  • Sajla
    5.2k
    te 3 milje za Šotičeka koje su se spominjale u medijima nisu fiksna odšteta nego svi mogući bonusi i postoci od sljedeće prodaje s kojima bi se ta cifra popela do 3 milijuna. ak misli da drugdje može dobiti veću plaću, samo naprijed. ja se nebum plakal za njim, uopće me nije impresioniral. prelazni rok ide dalje, pa da vidimo koga budemo dopeljali, vjerujem da se novci šparaju za pojačanja.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    Imam osjećaj da neki kolege ovdje zagovaraju tu drastičnu štednju, a istovremeno žele brutalna pojačanja. Ne ide jedno i drugo, ne ide.
  • DiddyGuela
    2k
    Najbolji dokaz tome koliko smo naviknuti preplacivati igrace je taj da se mi skoro pa ne mozemo rijesiti viska. Umjesto transfera mi moramo poklanjati igrace samo da ih skinemo s place.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Šotiček nije brutalno pojačanje, ne nakon jedne sezone u HNL-u.

    Vjerujem da se za brutalna pojačanja neće štedjeti, međutim, za ovakva kao Šotiček najbolji način plaćanja je niža fiksna plaća plus bonusi pa ako i ispadne flop nije veliki trošak i na taj način nećemo dobiti novog Špikića ili Jurića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions