• scooniepenn
    2.3k
    Dinamu svakako treba racionalizacija i smjer u kojem idemo je dobar (smanjivanje kadra u korelaciji s razilaženjem s igračima koji imaju visoke ili previsoke ugovore, a minimalno doprinose ili su jednostavno višak). No, mislim da je jako bitno biti svjetan kako ulazne transfere ovih nekoliko pojačanja koje nasušno trebamo možemo odraditi, a da potrošimo 3 do 4 milje. Vjerojatnost da to sve budu slobodni igrači je minimalna.
  • Jos-Optimus
    873
    Ne znam gdje sam ja rekao da je Šotiček brutalno pojačanje, možda sam se krivo izrazio
  • bbb medimurje
    3k
    400 eura Belinho
    10 000 eura Šotiček

    Ne kuzim zakaj se stedi i to jos na mladim igracima koji ti mogu vratiti x puta veci iznos
    Ne svida mi se ovo nikak
  • Rex Ramae
    2.7k
    On je tema zadnje dvije tri stranice pa sam mislio da se na njega odnosi tvoj post ali svejedno, zanemari taj prvi dio, drugi dio je bitniji.
  • marcio amoroso
    34k
    To imaš neku info ili nagađaš?Maximo

    Ni jedno ni drugo. Pišem kako mislim da bi trebali biti posloženi razredi plaćanja.
  • IvanS
    82
    Narativ je većinom da Šotiček ne vrijedi taj novac (koliko god), Belinho također (400 € je previše), ne damo novac za Gnezdu-Čerina (sada će vrijediti još više nego prije mjesec dana) i sl.

    Šotiček je po meni veliki talent sa sada već solidnim prvoligaškim iskustvom i tu se ne treba cjenkati već ga uzeti. Osobno, bio bih razočaran da ode u bilo koji drugi klub u ligi.
    A i nije to neka lova za mladog reprezentativca, nije imao ozljeda (za razliku od nekih), a može još napredovati još oho ho.

    Belinho? Nisam ga gledao pa neću u detalje. Ako je toliki talent kako mnogi pišu, onda treba kao i kod Šotičeka... To je pre sitan novac da bismo ostali bez potencijalno vrhunskog igrača.
    Ako je pak procjena da takvih imamo koliko hoćeš, onda ili nek pristane na uvjete ili nek vozi kuda hoće.
    Bara ako smatra da će mali biti top, onda nek sam uloži dodatna sredstva jer ako će netko zaraditi lovu onda je on taj sigurno.

    Na kraju, da li ima u našoj ligi i jedan igrač koji bi nam bio pojačanje (za LP naravno)?

    Imam osjećaj da uprava radi dobar posao u pozadini i da će sve sjesti na svoje mjesto. Valjda u bilježnicama ima kakav "isplativi" igrač...
  • Peškaman
    3k

    Ne vidim kako može odbiti plaću od 150.000e :rofl:
  • DiddyGuela
    1.4k
    Basel je pravi klub, viceprvak svicarske lige za bedaka. Ako smo zbilja ponudili za Soticeka 3M€ hvala mu sto nas je odbio. Rađe bi gledao Antu Crnca nego Soticeka u Dinamu.
  • dzis
    654
    Koji god domaci decko izabere Basel prije Dinama neka mu je srece u karijeri
  • Bernard
    397
    Baš teški shit zadnjih par dana,prvo Haza popizdi na Marića radi Torrentea sada Miro pizdi radi Belinha aloo ljudi dajte nam neke pozitivne vijesti da ne ode sve u kolektivnu histeriju..
  • Nino Bule
    12.2k


    Realno ante crnac bi se bolje uklopio u našu igru nego soticek
  • Keyser Soze
    8.8k
    Glavni problem je što su to igrači koje mi želimo dovesti ili zadržati. Nije da sad imamo 5 boljih opcija od Šotičeka pa da možemo dat takvu ponudu kakvu smo dali. Prvo nismo otkupili Vidovića već smo htjeli smanjiti iznos, 3,5 milja je previše iako se radi o dečku od 20 godina koji se već dokazao, ajde ok. Onda smo htjeli spustiti odštetu Kaneka s 1,1 mil na 600k na što njegov klub normalno nije pristao. U cijelu famu oko Belinha i Bare ne želim ulaziti, ali 400 eura za generacijskog talenta je puno premalo i tu se slažem s onim što je Miro napisao. Sad smo igraču kojeg očito želimo (što je vidljivo iz dogovora s Lokomotivom) ponudili 10k eura bruto i on nas je tu odbio. Pjaca je gotova stvar, ali sad izlazi da se dogovaramo s Rijekom na koji način ćemo im platiti i tu isplatu želimo prolongirati koliko je god moguće, a radi se o 1,5 milijuna eura.
    To nikako nije dobro, ne znam ima li, nema novca ili smo samo škrti, ali u situaciji kad imaš osiguranih 13-14 milijuna eura i na 180 minuta si od grupe Lige prvaka koja nosi nikad više para onda ne radiš na ovakav način i ne srozavaš si ime i ugled na tržištu.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Znam, zato i kazem. A i prosao je nasu skolu.
  • Time
    641
    Zasto belinhovom ocu dinamo ne bi nasao posao npr ? Sigurno predsjednik,uprava itd imaju vezu da mogu starom naci posao za 2000 eura mjesecno...provjereno znam da je bilo takvih slucajeva
  • Orc123
    6.1k
    Ajde Basel navijamo za Vas, pojacajte tu ponudu, spasite nas. Nek Soticek lijepo prijeđe u zemlju cokolade i sira.....svi sretni i zadovoljni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions