• don
    5.9k
    ovo je zapravo pozitivno za Šotičeka... uvijek je postojala mogućnost da ostanemo na njemu i Špikiću na desnom krilu a sad bar znamo da idemo po novo, pravo desno krilo.
  • Nino Bule
    13.9k
    Mikic sigurno nije bolji od ristovskog ali meni bi isao na dvojnu u 2. Hnl i nakon 4,5 utakmica druge hnl bi mu poceo davat minute za prvu ekipu kad to utakmice dopuste jer mali je pravi kapitalac
  • Ludovic IX
    7.3k
    znači Bara mu daje 5k mjesecno.. na sto troši 5k mjesecno? očito je lova tu najbitnija. nek se goni u tu kustošiju i dalje od dinama..

    taj će propast ko čorić ili mali halil. da je u nogometu skroz, odjebo bi tog baru i našao zajednički jezik sa dinamom.

    a i ti @Miro Vugrinecsi isto sramota ako je tebi sramota da dinamo trba pristati na ucjene seljačine Bare..
  • IstokKa96
    699
    Zadnjih '100+ stranica' se vrte tri imena, Mierez, Šotiček i Belinho...svaki sa svojim igrackim manama i vrlinama i sa zajedničkim upitnikom...koliko sam ispratio u medijima, nijedan nije povezan ni sa jednim klubom u vidu ozbiljne ponude, a trebali bi nama donijeti ili trenutni ili buduci rezultatski i ostali iskorak...kako to?
  • cibona
    3.1k


    Bojim se da će Ristovski praviti probleme kada shvati da više nije starter. Pred kraj sezone se "šlepao" zbog ozljede RPG-a, a jakir ga je čak i stavljao na poziciju stopera samo da bi bio u prvoj postavi.

    Zato je velika odgovornost na jakiru. Mora objasniti ristovskom da je značajno pao u formi i da u momčadi ima boljih, kako na desnom beku, tako i na stoperskim pozicijama. Isto vrijedi i za ademija. Njih dvojica moraju prihvatiti tu činjenicu. @Haza je govorio da je ademi bio izrazito ljut prošle sezone zbog slabe minutaže i da razmišlja o odlasku u arabiju. Moguće da će ristovski tražiti nešto slično.

    Također se neslužbeno govorilo da bi se ristovskom mogao ponuditi novi ugovor. Ne daj Bože da se to dogodi, ta moramo izbjeći.
  • Nogo
    3.8k
    Ako smo za Šotičeka dali samo 120k godišnje onda stvarno.
    Pa Špikić ima sigurno x4 toliko.

    Ako se misli malog dovesti kao prvo desno krilo ili zamjenu (ako Špika ode pa se dovede još netko) onda mu se mora i ponuditi veći ugovor.
    Ovo mi se sve čini da se ciganimo za svaki cent.
    Prije su se davali ugovori lopatama i naravno da je pogrešno, ali brate sada se ponašamo kao štedionica.
    Treba naći neku sredinu.
    Ovo mi izgleda da se ponudi ljudima mizerija i moli Boga da ne prihvate.
  • Nino Bule
    13.9k
    Spikic ima 350k brutto
  • Daliban
    1.7k
    Mikic sigurno nije bolji od ristovskog ali meni bi isao na dvojnu u 2. Hnl i nakon 4,5 utakmica druge hnl bi mu poceo davat minute za prvu ekipu kad to utakmice dopuste jer mali je pravi kapitalacNino Bule

    Svim tim klincima treba aklimatizacija na seniorski nogomet, ali kada kažem da su bolji onda računam da će sa redovnim minutama u rotaciji do zime biti aklimatizirani i u konačnici bolji. Ne mislim da ih treba na silu tutnuti u prvih 11.
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    znači Bara mu daje 5k mjesecno.. na sto troši 5k mjesecno? očito je lova tu najbitnija. nek se goni u tu kustošiju i dalje od dinama..

    taj će propast ko čorić ili mali halil. da je u nogometu skroz, odjebo bi tog baru i našao zajednički jezik sa dinamom.

    a i ti Miro Vugrinecsi isto sramota ako je tebi sramota da dinamo trba pristati na ucjene seljačine Bare..
    Ludovic IX

    Ovo je jedan od nerealnijih komentara u zadnjih 15 god. Prvo, ako mali ima uz sebe još 4clanu obitelj,izračunaj koliko treba platiti za školovanje, za sportsku opremu, hranu, kuću, avionske karte nekad za Brazil i iz Brazila za Zg pa ti je jednostavno otkud malog plaća 5k eura. Druga stvar mali nogomet igra svaki dan osim na treningu i na igralištu na Ravnicama, vidio sam ga 10 puta najmanje tamo često prolazim, tako da mali živi za nogomet. Treća stvar kako da mali po tebi odj... čovjeka koji ga je ig Brazila doveo u hrvatsku, koji mu financira obitelj i njega pa da pristane na ugovor od 400 eura? Bas ste nekad nerealni ljudi, znam da Andy nije cvijece, ali ovdje kao klub nimalo nismo u pravu
  • Nino Bule
    13.9k


    Shvacam sta si htio reci, ja mislim da mali mikic kroz 12-18 mjeseci pravog razvoja moze biti bolji od rileta u prime-u, nadajmo se da ce se pametno radit s njim i sto prije ga integrirat u prvu ekipu
  • MarK
    656
    prema tim mladim umišljenim zvjezdicama i treba tako. Dati im 120 tisuća godišnje i 10 posto od budućeg transfera. Ako si igračina odi za 20, 30 milja i eto ti love. Ako si šrot nećeš isisati ni klub. Dosta je slučajeva Špikić, Jurić i sl. gdje se davalo 400, 500 tusuća na lijepe oči.
  • don
    5.9k
    polako mi kreće ići na živce ova štednja... Demantirati će me prvim milijunskim transferom nekog igrača koji ne dolazi besplatno, naravno.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Za igrača razine Šotičeka ovo je više nego odlična ponuda.
  • Crle
    540
    Isto kao što se ne razumije kontekst da "veĉi" klubovi imaju i veći proračun od nas, neki čak i novca na bacanje.

    Također i kontekst rizika gdje te jednostavno ti veći klubovi pojedu i nikad je postaneš igrač dok u manjima imaš više prostora i više prilika.

    Nije mi jasno ako im je sada toliko bitan novac zašto be ode u RB, Bayern, Borussiu, City...?

    Ovo je isto kao kada imaš priliku raditi za nekog klijenta koji će ti prvih godinu dana plaćati manje no ako se pokažeš čeka te budućnost sa njim, no ti ipak želiš punu cijenu i ne razmišljaš unaprijed.
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Nije mi jasno ako im je sada toliko bitan novac zašto be ode u RB, Bayern, Borussiu, City...?Crle

    Novac nije presudan, da je presudan mali bi tražio 10 k. Ali znam da je traženo oko 2 tisuće eura za lakši život, a naši daju 400 eura. 2 tisuće eura nije neko bogatstvo, to je sasvim realno za ponudit elitnom talentu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions