• Daliban
    326
    10k mjesečno za najvećeg talenta u hnu je stvarno smiješno ako je to istina. Također slažem se s mirom oko belinha. Polako me živcira ta štednja, ali vjerujem ljudima u klubu.
    Također, nejasno mi je kak smo prije imali love za henriwueza, fernandesa, cufrea, vahu i sl, a sad se štedi ko da nemamo za biber. Nez...
    NKDZ86

    Pa mi se u suštini vodimo idejom odrasta pod sintagmom "održivi razvoj". Ljudi u klubu misle da je dosadašnje poslovanje bilo prerizično i troškovi se režu na sve strane da se budžet spusti na razinu gdje se većim dijelom može pokriti iz "stabilnih" primanja. Pritom je upitno koliko su ta primanja uistinu stabilna jer rezultatskim padom se lako može izgubiti navijački zamah.

    Koliko je to realno neka svatko prosudi za sebe, osobno vjerujem da je jedini način da periferni klub sa Balkana bude europski iole konkurentan funkcioniranje na, efektivno, ratnoj ekonomiji.
  • Paggini
    11k
    osobno vjerujem da je jedini način da periferni klub sa Balkana bude europski iole konkurentan funkcioniranje na, efektivno, ratnoj ekonomiji.Daliban

    Jel možeš ovaj dio pojasniti?
  • NKDZ86
    632
    Dat 3mil. E, a ponudit plaću 10k bruto je tragikomično ako je istinito
  • Mr Anderson
    6k
    Vratio se Ban kao Daliban i dalje iste gluposti piše.
  • Daliban
    326
    Jel možeš ovaj dio pojasniti?Paggini

    Mogu. Da bismo bili konkurentni, bez priljeva privatnih sredstava, moramo perpetualno živjeti na samome rubu. Dinamo, ili bilo koji hrvatski klub, se ne može voditi kao McDonald's ili prosječan uhodani biznis.
  • cibona
    1.9k
    Ok. Treba mi mali odmor od čitanja.
  • emilperska
    4.4k
    Ne razumijem ni ja ovaj dio s Šotičekom. Makar tu je opet pitanje što je točno i da li je išta točno..

    Ako nudiš odštetu od 2 do 2,5 mil EUR (nadam se ne 3), a onda mu ponudiš za Dinamove prilike smiješan ugovor od 120k bruto ili neto nebitno, to je meni smiješno. Slažem se da ima gro preplaćenih igrača, ali onda Šotičeka ili ne dovodiš ili mu daješ neki ugovor kojim neće bit plaćen jednako kao treći golman..

    Ja za malog ne bi ni slao ponudu, tako da je za mene ovo ispalo super. Ali velim, ne razumijem logiku..
  • dumitrumitu
    966
    Nije slana ponuda od 2-3 mil eura, to su bili plaćeni članci.
  • Nolifer
    7.1k
    Pa nebu klub propao ako Šotiček nije doveden
  • Maximo
    333
    Ako je to neki omjer koji nudimo igračima, onda nije ni čudno da nas svi odbijaju...možda Pjaci nudimo 150k pa je zato rastegnuto...
  • Ivdzo11
    3.5k
    U Maksimiru su mu prezentirali da ga uzimaju kao perspektivnog, a ne kao gotovog igrača, koji se još treba dokazati, a donedavno se pričalo i da bi mogao još neko vrijeme biti na posudbi pa se tek na zimu pridružiti Modrima. Šotiček jest mlad, ali uskoro će napuniti 20 godina, u današnjem nogometu to su već ozblijne seniorske godine, iza njega je odlična sezona u Lokomotivi u Prvoj HNL, a ponude već stižu i iz inozemstva. No, Dinamo ima novu praksu, koja dosad nije bila uobičajena.
  • marcio amoroso
    34k
    Najbolji igrači - oko milijun
    Srednje dobri - 400-700
    Najlošiji i rotacijski u kadru - 200-400
    Naši talenti - oko 100
  • Maximo
    333


    To imaš neku info ili nagađaš? Opet Šotiček ako bi došao trebao bi biti bar u ovoj 200-400
  • sebenico
    56
    Nevezano što sam protiv dovođenja Šotičeka jer mislim da nam ne može trenutno ništa donijeti, ali ovo da mu je ponuđeno 120 tisuća eura godišnje je tragično. Ako sportski direktor i trener smatraju da je on taj, onda je ovo izrazito podcjenjivački. Pa jbt Zagorac ima višestruko veći ugovor...
  • Maximo
    333


    A stvarno da...ako ekipa misli u LP s igračima kojima nudimo takve plaće, onda trebaju reality check
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions