• Olmic
    3.7k
    Odbio nas Beljo, Soticek sretno im bilo.

    Takoder ovaj prijelazni rok ne smijemo propustit zbog 50,100,150 tisuca eura razlike u placi. Prave igrace moras platit
  • bluepower86
    953
    Zamisli rasprava danima oko talenta od 15godina koji ce mozda za 5-7 sezona mozda vrijedit par milijuna.Na stotine talenata imamo u klubu,bitno da se panicari.
  • Crle
    540
    Mali ne ẓ̌ivi u Koprivnici, ali niti u Brazilu nego u Maksimiru. Ja ne vidim problem da Bara kao njegov menadžer koji ga može sa 18 godina povući npr. u Kustošiju besplatno i onda nekome prodati uloži svojih 2k eura mjesečno pošto je toliko siguran u 100m eura. Ne vidim nikakav problem u tome.

    Nažalost, to dijete je igračka oholog menadžera. Da je moje dijete objeručke bi uzeo 400 eura i recimo troškove stanovanja, dok bi za ostalo zaradio sam pa makar radio 10 sati dnevno.

    Dapače klub u ovoj situaciji ima jako zdrav pristup svemu ovome jer se fokusira na razvoj igrača a ne robovlasnika što smo bili zadnjih godina. Pametni i vrijedni ograči poput Olma će takav pristup prihvatiti dok ćemo barem izbjeći dobar broj propalih talenata poput Šarića i ne znam kojih sve ne imena koje smo imali jer su sa 16 godina dobivali nerealan novac na račun svog "talenta".
  • Droljo
    8.2k
    25 stranica kolektivnog ludila sam sad pročitao i mogu zaključiti da sam glup ko kurac što to nisam preskočio.
    Živeli
  • superhik
    11.1k
    Može i u nepopularno mišljenje, ali čime je Ristovski zaslužio ostanak u rotaciji?
  • bluepower86
    953


    Po cemu nije je bolje pitanje?
  • Paggini
    21.5k
    Ali ovdje nisi smjesan. 15-20 sati kazem je od svoje zemlje, svojih prijatelja, ostale familije i kraja koji je odrastao. To košta puno vise od ijednog novcaMiro Vugrinec

    Ma jasno je meni šta ti pričaš, bacio sam foricu, ali treba uzeti u obzir da je mali već debelo, po svemu sudeći aklimatiziran na ovu zemlju, što kroz školstvo, društvo i treninge.

    Koliko se pisalo i ovdje, i po medijima, njegova asimilacija za Hrvatsku i za Zagreb ide jako dobro što je i dovelo do priče o državljanstvu, tako da ne mislim da je tu argument "živi daleko od doma" toliko bitan, jel.
  • superhik
    11.1k
    gotovo svaka utakmica i nastup prošle sezone jednostavno ispod razine na kojoj bi starter trebao biti
  • Draž
    1.3k
    i znam da Andy financira malog i cijelu obitelj, mjesecno oko 5k eura dajeMiro Vugrinec

    Pet soma eura troškovi jedne obitelji u Zagrebu?!?! Ja imam dva auta, kuću koja je rupa bez dna, ženu i dvoje djece koja se oboje bave sportom i idu u škole pa ne trošim pet soma eura.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Dobro pitanje. On treba biti zamjena RPG-u na desnome beku.
  • Filip 91
    783
    Otpao i Soticek, al su nesposobni u pm.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ja se nadam da je Šotiček stvarno otpao.
  • bluepower86
    953


    Zato i je pomaknut na pocetku sezone na stopera i nebi se slozio da je bio ispod razine,na mjestu beka napadacki ocigledno je ali na stoperskoj poziciji na razini.Sto energetski sto liderski na terenu.
  • Daliban
    1.7k
    Zar nije Dinamo nesluzbeno odbacio te tvrdnje i da je Marić htio pričat naknadno o njemu? Pa makar u vidu stana i dodatnih stvari.austrijanac

    Klub je neslužbeno izbacio demantij u kojem nisu ništa demantirali. Samo su konstrukcijom demantija ("u skladu s propisima o maksimalnom primanju") željeli ostaviti dojam da su Barine tvrdnje neistinite. Ista je stvar jučer bila sa Dedinim upisom kada je uskočio na tu temu. Klub je rekao da je voljan pomoći po pitanju stanarine i to je jedina konkretna stvar u demantiju, ali ni to nije bilo precizirano.

    Bitno da se meni prigovaralo da ne znam čitati i da proizvoljno interpretiram taj nedefinirani lawyerspeak jer navodno imam nešto protiv kluba
  • BluePhone67
    4.1k
    Malo je tih 5 000 kojih mu Bara daje svaki mjesec, treba mu dati barem 50 000 eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions