• Miro Vugrinec
    5k
    Da bacim osvrt na Belinha i tu zavrzlamu. Sve sto je Andy iznio u člancima je istina, malom nude 400 eura i to je sramota sad ću reci i zašto. Da je to dijete iz Koprivnice pa da je 50 km udaljen od stadiona rekao bih okej neka malom daju 400 eura. Ali dečko dođe iz Brazila, udaljen je 15-20 sati avionom od kuće i daješ mu 400 eura. Ima još tu i roditelje i bracu i sestre koji su se maksimalno podredili tome da mali uspije pa su s njim tu. Znam cijelu priču oko malog, sretao sam ga u hodniku od loza po tekmama Dinama još prije 2-3 god i znam da Andy financira malog i cijelu obitelj, mjesecno oko 5k eura daje. To su već godine kad mali bilo gdje u Europi može dobit bar 5k eura, a mi se tu ciganimo i dajemo 400 eura placu. Okej, ako je Andy persona Non grata pa ga se želi sto vise udaljiti iz kluba, ali smatram da ako imaš elitnog talenta u klubu, da treba dati sve od sebe da ga zadržiš. Mogli smo placat kacavendi rehabilitaciju u Dinamu godinu dana oko 300 k eura, a malom ne možemo Dat bar 2-3 tisuće eura. U tu generaciju 09 je došao sad i jedan mali klinac iz Lokomotive koji je iz Zagreba i dalo mu se 800 eura plaća. Tako da klub po meni prema malom se nije ponio kako treba. Ne ulazim tu u sporove s Andyjem, složio bih se da i njemu treba nekada pokazati zube, ali treba malo inteligencije i ponuditi malom pristojne uvjete jer 400 eura za ekstra talentirano dijete iz BRAZILA, ne iz Zg i okolice je premalo. Velika steta bi bila kad bi mali za par godina napravio ozbiljan korak i postao ozbiljan seniorski igrač na svjetskoj razini, a mi ga propustili jer nam je problem dat bar 2-3 k eura
  • Crni86
    3.9k
    dal nam dajes neki hint?
  • mali M
    5.2k
    plaćen članak... kaže "Ali svejedno, šteta ako Šotiček na koncu ne stigne u plavi dom, ako se u konačnici ne nađe kakav način da ga se dovede u Maksimir." Šteta za koga? Ima mali talenta, ali nije takva bomba kako ga se gura po novinama. Premalo je pokazao, osim potencijala, da bi ga se plaćalo masne novce..
  • emilperska
    5.7k

    Lovro Medić taman za četvrtu špicu..
  • BBB Baranja
    330
    Opet propadaju vec dogovoreni transferi... nesto mi to poznato
  • austrijanac
    4.1k
    ve sto je Andy iznio u člancima je istina, malom nude 400 eura i to je sramota sad ću reci i zaštoMiro Vugrinec

    Da li mu se tih 400€ automatski ponudilo i da li imaš info da mu je Marić htio ponudit više kad dode to sastanka?
    jer mozda mu se 400 ponudilo po automatizaciji pa je Marić tražio naknadni sastanak?
  • San Lorenzo
    16k

    Šta je propalo što je već dogovoreno?
  • Miro Vugrinec
    5k
    Da li mu se tih 400€ automatski ponudilo i da li imaš info da mu je Marić htio ponudit više kad dode to sastanka?austrijanac

    Nije mu se htjelo ponuditi ništa vise. Vise ljudi mi je potvrdilo tu priču, da je 400 eura fiksno ponuđeno i da tu nema dizanja
  • austrijanac
    4.1k

    Zar nije Dinamo nesluzbeno odbacio te tvrdnje i da je Marić htio pričat naknadno o njemu? Pa makar u vidu stana i dodatnih stvari.

    Kako god, ako je samo 400€, onda minus upravi. Ako je 400€ i stan, onda ajde.
  • Paggini
    21.5k
    Ali dečko dođe iz Brazila, udaljen je 15-20 sati avionom od kuće i daješ mu 400 eura.Miro Vugrinec

    Šta putuje svaki dan na trening avionom 15-20 sati?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Šta je propalo što je već dogovoreno?San Lorenzo

    Brekalo koliko znam.
  • Miro Vugrinec
    5k
    Šta putuje svaki dan na trening avionom 15-20 sati?Paggini

    Cijenim tvoj humor i jedan si mi od najdražih zonasa. Ali ovdje nisi smjesan. 15-20 sati kazem je od svoje zemlje, svojih prijatelja, ostale familije i kraja u kojem je odrastao. To košta puno vise od ijednog novca
  • Jos-Optimus
    2.3k
    Ne putuje, ali ako je brutalan talent onda ga treba zadržati, a 400 eura je svota koju može dobiti bilo gdje žmirećki - ako je tako dobar kako govore
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions